Yakı otu macunu faydasi

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yakı otu macunu faydasi

Mesaj gönderen kadir »

Antifungaller antibiyotikler kadar zararli degildir. Zararlimi tabiki zararli. Antibiyotikler yararli bakterileride yok eder. Fakat antifungallerin hedef kitlesi bellidir.
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

cok nadir girebiliyorum o yuzden mesajlariniza bakamiyorum kusura bakmayin kendimi kandida profesoru olarak tanimlayabilirim lutfen okuduklarinizi paylasin kandida icin doktor falan hikayedir anlamazlar sallamazlar umursamazlar cunku bildikkeri bilimsel bilgi sizin kadar daha fazla deil kandida heryerinizde var prostata da girer agzada salyaya da lenflerede bi gozun icine tutunamiyo bide bazi insanlarda tutunamiyo genetik olarak kandida efsane bi illettir gozle gorulur yaptigi hif ler bi santimde olur 15 cm de olur bildiginiz haya kilina jenital kila yada saciniza yada kedi tuyune benzer bunlar kandan sekeri cektigi duyargalaridir kendisi kahverengi yesil siyah arasi olur meninizi uzun incelerseniz gorursunuz cok rahat ancak solucan gibi bembeyaz ip gibi ve tukurugunuzde salya gibi formada girer zaten fecahat bi yaratik olmasi bole kamuflaj uzmani olmasindandir penis sivinizdan bole parca parca cikar onu gorup iki parmaginizla tutup uzatirsaniz biraz uflerseniz bi sure sonra ipek ipligine doner bu yazdiklarim garip bilimkurgu gelebilir eger oyle gelirse ayak tirnaklarindan dremel matkapla oyarak mantar temizligini izleyin derim cunku mantar kendini tirnakdan daha da sert hale saf kitin hale de dondurebilir itraspor flucan terbisil sadece eh iste diyebilicegim doktor tavsiyesiyle kullanilacak ilaclardir etkileri sadece eh dir cunku kandidalar ayni zamanda bakteri biofilm korumasindadir o ilaclarda biofilme viz gelir tiris gider diet cok iyidir diet yapmassaniz berbat olursunuz ama yaparsanizda ahim sahim iyi olmassiniz malesef bu bakteriler mantarlar hasar birakiyo doku bozuyo sikinti orda ondan gecmiyo kan akis sistemlerini bozuyo organa kan gitmiyoki doru duzgun toparlasin
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

candida işi hangi konuda gerçekten etkilidir bilmiyorum ama ben çok ciddi ibs ve dispepsi geçirdim 2 yıl sürdü..Kan aldılar almanyaya gönderdiler..Candida cıktı asla bunu temizlemeden düzelemezsin dediler o aralar ne olduğunu anlayamamıştım candida dietleri fln yaptım detaylara girmeyeceğim..merak eden olursa yazarım..
sonra Alllaha şükür bir sekilde bu rahatsızlıklarımın psikolojik olduğunu çözdüm.İnadına candidanın sevdiği seyleri yedim sağlıksız yüksek karbonhidrat dieti yaptım seker un vsvsvs tek besin kaynağım yaptım ama ibs ve dispepsiden kurtuldum eğer mesele candida olsaydı asla düzelemezdim..bu 3 yıl önceydi hemen hemen..
o sırada gittiğim gastroentrologların hepsi candida palavra takılma demişlerdi ama inanmıyordum.sonradan palavra olduğunu bende anladım..en azından benim özelimde.Başka konular özelinde zararı olabilir ayrı konu.
yanı sıra 1 yıldır keto yapıyorum candidanın en sevmediği diet tarzı ve hatasız yapıyorum..ama prostatit oldum..