Yanma hissi

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Sahinolmez
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Yanma hissi

Mesaj gönderen Sahinolmez »

mesane pili mantıklı geliyor
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Cnyd64 yazdı:Arkadaşlar sadece idrarda değil penisimde 7/24 yanma hissi var ki beni çok rahatsız ediyor. Ne kullandıysam geçiremedim. Bitki ilaç ne önerirseniz kabulümdür.
Kardes yanmalarin devam ediyor mu benimde ayni sekilde 7/24 yaniyor kafayi yedirtecek
Cnyd64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Gsmahmut yazdı:
Cnyd64 yazdı:Arkadaşlar sadece idrarda değil penisimde 7/24 yanma hissi var ki beni çok rahatsız ediyor. Ne kullandıysam geçiremedim. Bitki ilaç ne önerirseniz kabulümdür.
Kardes yanmalarin devam ediyor mu benimde ayni sekilde 7/24 yaniyor kafayi yedirtecek
Kardeşim ilaçlardan bir fayda görmedim fakat sıcak su biraz iyi geliyor. İmkanın varsa hamam veya termal suları tavsiye ederim.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Cnyd64 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
Kardeşim ilaçlardan bir fayda görmedim fakat sıcak su biraz iyi geliyor. İmkanın varsa hamam veya termal suları tavsiye ederim.
Eyw aga oyle yapacam
Kocaraydin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Cnyd64 yazdı:İdrarda lökosit yok. Prostat sıvısına baktırma imkanı bulamadım. Daha doğrusu bulunduğum yerde rektal tuşe yaparak prostat sıvısı alan ürolog yok. İzmire gideceğim önümüzdeki hafta bakalım.
İzmirde alan, warmı
maks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen maks »

Cnyd64 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
yanma sorunuz varsa yediklerinize dikkat edin. Not alın bir gün önce ne yediğinizi mesela ben bötek yediğimde tavan yapmıştı. Yrşillik sebze tavuk vb yediğimde iyim. kavun mesela yiyince direk yanmanyapuypr bende.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende de tatlı ve kola 1 2 gün acımalı yanma yapıyor. dünyanın ilacını içtik içiyoruz düzelmiyor. hepsi geçse bile bir iki dert muhakkak kalıyor. bende de bir tek acımalı yanma kaldı başka hiç bişey yok. ömür boyu tatlı ve gazlı içecek içmeden nasıl yaşıyacaz. hadi acı önemli değil zaten sevmiyorum acıyı. tatlı yemeden duramıyorum abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:bende de tatlı ve kola 1 2 gün acımalı yanma yapıyor. dünyanın ilacını içtik içiyoruz düzelmiyor. hepsi geçse bile bir iki dert muhakkak kalıyor. bende de bir tek acımalı yanma kaldı başka hiç bişey yok. ömür boyu tatlı ve gazlı içecek içmeden nasıl yaşıyacaz. hadi acı önemli değil zaten sevmiyorum acıyı. tatlı yemeden duramıyorum abi.
Asidik beslenmeyin. Yarim cay kasigi karbonat icin. Vucudun Ph değeri yukselsin. Yanma ortadan kalkar.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

kadir yazdı:
crunkstar yazdı:bende de tatlı ve kola 1 2 gün acımalı yanma yapıyor. dünyanın ilacını içtik içiyoruz düzelmiyor. hepsi geçse bile bir iki dert muhakkak kalıyor. bende de bir tek acımalı yanma kaldı başka hiç bişey yok. ömür boyu tatlı ve gazlı içecek içmeden nasıl yaşıyacaz. hadi acı önemli değil zaten sevmiyorum acıyı. tatlı yemeden duramıyorum abi.
Asidik beslenmeyin. Yarim cay kasigi karbonat icin. Vucudun Ph değeri yukselsin. Yanma ortadan kalkar.
işte elimden geldiğince yapıyorum ama dışarı cıkıp sosyalleşince malesef irade duvarı zayıflıyor hafta içi on numarayım hafta sonu yanıyorum :)
Hayatbu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Hayatbu »

Çözüm bulabildinmi aynı durum bendede var