Polistimol

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Ulas29

Polistimol

Mesaj gönderen Ulas29 »

Arkadaslar merhaba yeni üye olmus prostatitli bi kardesinizim yardımcı olursanız sevinirm .
Almanyadan polistimol getirticem fakat hangisini getirmeliyim ve nasıl kullanmalıyım hiç bilmiyorum ama denemek istiyorum 60 120 200 lük kutuları var kaç kutu almalıyım hangisini almalıyım ve nasıl kullanmalıyım örneğin sabah akşam 2 şer tane tok ve ya aç karnına bitene kadar vs. cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.
Ulas29

Re: Polistimol

Mesaj gönderen Ulas29 »

Yarın siparisi verdirtcem en geç ramazana getirtip başlamak istiyorum fakat dediğim gibi kaçlığını almam lazım kaç kutu ve nasıl kullanmam gerekiyor bilmiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kardesim kac kutu getirtebilisen getir uzun sure kullanman gerek..5-6 kutu olmalı en azından fazlasinin zarari yok. 200 olandan getirtebilirsin. Nasil kullanacagin uzerinde yazar.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Günde 3 kez 2 ser tablet kullanın yazıyor. 120 liği 650 tl yi geciyor. O nedenle almadim ben
Ccc05
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ccc05 »

Bunun yan etkisi nedir
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Tamamdır kadir abi 200 lüğü getirticem tteşekkürelr. Odysiea87 saolasın kullanım şeklini söylediğin için biraz pahalı ama şu prostatit belasından bu vitamini kullanırsam işte kurtulma umudu bile yetiyor bana. Mükemmel bi forum bu forum olmasa kime sorcağımı hiç bilmiyorım doktorlara sorsam zaten kullanma gerek yok der kaç doktora gittim birşey yok dediler forımda zafer hocayı gördüm ondan sonra ona gittim bir tek zafer hoca anladı beni 10 12 lökösitten 3 4 e ksdsr düştük oda her insanda olabiliyormus zaten bende baya rahatladım zaten fakat tam anlamıyla iyileşemedim nüksler oluyor sık idrar pelvik ağrı gibi bende tanıdık bi doktora sorunlarımı anlattım saw palmetto önerdi alıcaktım forumda araştırdım ama korkuttu beni libidoya sıkıntı yapabiliyormus yaş 28 hiç gerek yok bende forumda polistimol gördüm saw palmetto yerne bunu kullanmak daha iyyiymiş kullanıcam işte bakalım zor hastalık böyle bi içimi dökeyim dedim bende Allah kadir abiden rağzı olsun bu forumu kurduğu için Allah yardımcımız olsun.
kaderimiz42

Mesaj gönderen kaderimiz42 »

Nasıl getirtecen burdanyok yurtdışından gelcek mecbur ondada gümrüğe takılıyor getirtebilirsen söyle bizde getirtelim ben denedim gümrüğe takıldı
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Yolcu gelince yanında getirecek.
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Ulas29 yazdı:Tamamdır kadir abi 200 lüğü getirticem tteşekkürelr. Odysiea87 saolasın kullanım şeklini söylediğin için biraz pahalı ama şu prostatit belasından bu vitamini kullanırsam işte kurtulma umudu bile yetiyor bana. Mükemmel bi forum bu forum olmasa kime sorcağımı hiç bilmiyorım doktorlara sorsam zaten kullanma gerek yok der kaç doktora gittim birşey yok dediler forımda zafer hocayı gördüm ondan sonra ona gittim bir tek zafer hoca anladı beni 10 12 lökösitten 3 4 e ksdsr düştük oda her insanda olabiliyormus zaten bende baya rahatladım zaten fakat tam anlamıyla iyileşemedim nüksler oluyor sık idrar pelvik ağrı gibi bende tanıdık bi doktora sorunlarımı anlattım saw palmetto önerdi alıcaktım forumda araştırdım ama korkuttu beni libidoya sıkıntı yapabiliyormus yaş 28 hiç gerek yok bende forumda polistimol gördüm saw palmetto yerne bunu kullanmak daha iyyiymiş kullanıcam işte bakalım zor hastalık böyle bi içimi dökeyim dedim bende Allah kadir abiden rağzı olsun bu forumu kurduğu için Allah yardımcımız olsun.
Birseyler ters gider getirtemezsen kadir abinin takviyeleri dene onlarda iyi geliyor. Özellikle polen
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Şuanda tek takviye olarak newday kuersetin complex kullanıyorum kadir abinin takviyelerinide bakıp alırım denerim onlarıda 3 kutu polistimol 200 lük kutusundan söyledim alıcaklar gelirken valize bakarlarsa kendim kullanıyorum dicek bakalım takılmaz inşşallah hayırlısı.
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Bi sorun olmadan gelirse kullandıktan sonra gerçekten işe yararsa şikayetlerimi azaltırsa iyileşmemde katkıda bulunursa foruma girip yazıcam inşallah ve dediğim gibi gerçekten işe yararsa 3 kutu daha bi şekilde getirticem o süre zarfında burayada yazarım en azından şimdilik aklımdaki plan bu deneyimleyip tekrardan girecem foruma ve yazıcam herşey için teşekkürler şimdilik kalın sağlıcakla.
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Ben getirttim baya kullandım faydasını görmedim sana inşallah yarar
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Herkeze tekrardan merhaba güncelleme yapıyorum yukarıda yazmıştım ramazanın sonuna doğru geldi 200lukten 5 kutu totalde 1000 adet pollstimol hap getirttim günde 6 tane sabah2 ögle2 aksam2 yemekle birlikte yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 800 tanesi bitti kaldı 200, %99 iyileştim bazen %90 a düşüyorum kendime dikkat etmeyince ayakları üşütünce vs ama vücut artık çok hızlı toparlıyor dikkat ediyorum 2 güne gine %99 çıkıyor özet olarak 6 ay zafer hocaya gittim lokosit tedavisi yanmalar batmalar zafer hocada bitti beni hayata döndürdü diyebilirim KALAN İNFLAMASYON yani sol tarafa dogru oturunca idrar hissi geliyodu boşaldıktan sonra sağ testis arada ağrıyordu menide katılık vardı boşalınca sanki tıkanıklık oluyodu idrar hissi gelip geçici oluyodu büyük abdeste gittikten sonra hafif ağrı idrar hissi geliyodu pelvik ağrı oluyodu yani gerçekten enteresan bi hastalık birisine anlatsan piskolojin bozulmuş diyolar harbidende başka biri bana anlatsa bu kadar da olamaz derdim ama yaşayan bilir neyse bunların hepsini teker teker bitirdi ilk 1 ay hiç bi işe yaramadı yada ben hissetmedim 2. Ay başladı meniyi düzeltti pelvik ağrılara iyi geldi felan derken tek tek yaklasık 5 aydır kullandım hepsini geçirdi benim gibi lökositi düşürüp KALAN İNFLAMASYON belirtileri varsa arkadaşlar almanyadan ne yapıp edip arkadaşınız akrabanız tanıdıgnız bi şekilde getirtin deneyin acayip mucizevi bi şekilde iyi geliyo bu arada bu süre zarfında ben zafer hocanın söylediklerini hep uyguladım kulagıma küpe etmiştim bana acı ve aşırı baharat yeme dedi yemedim kabız kalmıcaksın dedi hep ev yemekleri sulu yemekler yedim ayakları üşütmiceksin dedi elimden geleni yaptım yazda bile çorap giyiyorum haftada 2 defa sıcak suya oturulcak dedi ilk aylar hep oturdum ama sıcak suya artık yukarı yazmıstım baktım ayagım üşüdü bi sıkıntı geliyo bi üşüme hisi işte ozaman oturuyorum diger gün hemen geçiyo zaten yukarı yazmıstım hızlı toparlanma diye neyse haftada 2 defa boşalcaksın dedi ben haftanın başı ve sonu olacak şekilde boşaldım süreyi uzatmadan rahat bi şekilde kasmadan boşaldım evet %99 iyiyim %1 i nazara baglıyorum :) son durum bu 200 adet hapım kaldı yazmıstım zaten bunuda kullandıktan sonra ekstra bi etki görürsem gelir yazarım bitince herkeze acil şifalar dilerim gerçekten zor bi hastalık çeken bilir ama çözümsüz deilmiş yani bi şekilde doktoru buluyosun sonra Allah razı olsun kadir abiden bu forumu kurdugu için gerçekten şanslıyız forumu bulanlar olarak işte forumu buluyosun forumu bulduktan sonra pollstimol gördüm forumda onu bulup kullandım işte kendime dermanı buldum demem o ki bi şekilde bu hastalık çözülüyor abiler kardeşler kafanızı ağrıttıysam kusura bakmayın ben iyileştim darısı sizin başınıza Allaha emanet.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

Bu ilacın özelliği ne kardeşim peki?
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Son olarak yazmayı unutmuşum eve yürüyüş makinesi aldım bu süre zarfında günde 30 dk yürüyüş yaptım hızı 5.5 da kan akışı sağlansın diye tekrardan Allaha emanet.
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Asosyal1 çavdar çimi poleniymis kronik prostatit için günde 6 defa kullanılmalı yazıyor bende çeviri yaptım öyle kullandım durum bu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ulas29 yazdı:Herkeze tekrardan merhaba güncelleme yapıyorum yukarıda yazmıştım ramazanın sonuna doğru geldi 200lukten 5 kutu totalde 1000 adet pollstimol hap getirttim günde 6 tane sabah2 ögle2 aksam2 yemekle birlikte yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 800 tanesi bitti kaldı 200, %99 iyileştim bazen %90 a düşüyorum kendime dikkat etmeyince ayakları üşütünce vs ama vücut artık çok hızlı toparlıyor dikkat ediyorum 2 güne gine %99 çıkıyor özet olarak 6 ay zafer hocaya gittim lokosit tedavisi yanmalar batmalar zafer hocada bitti beni hayata döndürdü diyebilirim KALAN İNFLAMASYON yani sol tarafa dogru oturunca idrar hissi geliyodu boşaldıktan sonra sağ testis arada ağrıyordu menide katılık vardı boşalınca sanki tıkanıklık oluyodu idrar hissi gelip geçici oluyodu büyük abdeste gittikten sonra hafif ağrı idrar hissi geliyodu pelvik ağrı oluyodu yani gerçekten enteresan bi hastalık birisine anlatsan piskolojin bozulmuş diyolar harbidende başka biri bana anlatsa bu kadar da olamaz derdim ama yaşayan bilir neyse bunların hepsini teker teker bitirdi ilk 1 ay hiç bi işe yaramadı yada ben hissetmedim 2. Ay başladı meniyi düzeltti pelvik ağrılara iyi geldi felan derken tek tek yaklasık 5 aydır kullandım hepsini geçirdi benim gibi lökositi düşürüp KALAN İNFLAMASYON belirtileri varsa arkadaşlar almanyadan ne yapıp edip arkadaşınız akrabanız tanıdıgnız bi şekilde getirtin deneyin acayip mucizevi bi şekilde iyi geliyo bu arada bu süre zarfında ben zafer hocanın söylediklerini hep uyguladım kulagıma küpe etmiştim bana acı ve aşırı baharat yeme dedi yemedim kabız kalmıcaksın dedi hep ev yemekleri sulu yemekler yedim ayakları üşütmiceksin dedi elimden geleni yaptım yazda bile çorap giyiyorum haftada 2 defa sıcak suya oturulcak dedi ilk aylar hep oturdum ama sıcak suya artık yukarı yazmıstım baktım ayagım üşüdü bi sıkıntı geliyo bi üşüme hisi işte ozaman oturuyorum diger gün hemen geçiyo zaten yukarı yazmıstım hızlı toparlanma diye neyse haftada 2 defa boşalcaksın dedi ben haftanın başı ve sonu olacak şekilde boşaldım süreyi uzatmadan rahat bi şekilde kasmadan boşaldım evet %99 iyiyim %1 i nazara baglıyorum :) son durum bu 200 adet hapım kaldı yazmıstım zaten bunuda kullandıktan sonra ekstra bi etki görürsem gelir yazarım bitince herkeze acil şifalar dilerim gerçekten zor bi hastalık çeken bilir ama çözümsüz deilmiş yani bi şekilde doktoru buluyosun sonra Allah razı olsun kadir abiden bu forumu kurdugu için gerçekten şanslıyız forumu bulanlar olarak işte forumu buluyosun forumu bulduktan sonra pollstimol gördüm forumda onu bulup kullandım işte kendime dermanı buldum demem o ki bi şekilde bu hastalık çözülüyor abiler kardeşler kafanızı ağrıttıysam kusura bakmayın ben iyileştim darısı sizin başınıza Allaha emanet.
Evet "polistimol çavdar çimi poleni" forumda bir çok yerde paylaşım yaptık. İnflamasyona yönelik tedavi için çok faydalı.
Şifan daim olsun @Ulas29 kardeşim.
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Amin cümlemize kadir abi.
Selo1905

Mesaj gönderen Selo1905 »

Bunun bir yan etkisi var mı? Birisi intihar a filan sürükler yazmıştı
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Hangi olumsuz etkiler ortaya çıkabilir?

- Gastrointestinal şikayetler

Tedavi sırasında herhangi bir rahatsızlık veya değişiklik fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Bu noktada bilgi için, tedavi edilen 1.000 hastadan en az birinde meydana gelen yan etkiler öncelikle dikkate alınmaktadır.

Yan etkiler olarak yazınca bu yazıyor almancasından çeviri yaptım bende dedigim gibi türkçe çeviri yaptım öyle kullandım bende ruhsal açıdan iyileştikçe böyle vücudum iyiye gittikçe ağrım sızım gidince oturunca sağ tarafa oturunca böyle idrar hissi geliyodu oda gidince acayip moral motivasyon tavan yaptı şuandada hala devam ediyorum farklı olumsuz bi yan etki yaparsa yazarım . Ginede ben doktora sormuştum bana saw palmetto öneren doktora tekrar gittigimde resmini gösterdim pollstimolun dedim saw palmetto yerine bunu kullansam olurmu diye kullanabilirsin dedi kullanacak varsa ginede doktorounuza sorun isterseniz nolur nolmaz.
Mrtank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Mrtank »

Kardeşim cinsel istek ve sertleşme problemi yaşadın mı bende kullandım bu ürünü bütün semptomlar çok iyi durumda ancak cinsel istek konusunda yeterli fayda saglamadi bana sizin bu konuda yorumlarıniz nedir
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Cinsel isteksizlik ve sertleşme problemi şöyle oluyodu bende cinsel isteksizlik boşalınca yaşadığım ağrı sızı sanki penisin içinde bi boru varmış o borudada tahriş oluyodu gibi artık piskolojimi harap etmişti cinsel istek kaçıyodu ağrım olucak gine idrar hissimi gelicek bilmem ne derken piskolojik olarak harap etti sertleşme oluncada kökte gerginlik hissi oluyodu çekilme gibi batıyo gibi ağrı oluyodu buda sertleşmeyi etkiledi pollstimolu kullanınca penis rahatladı sanki yumusattı ve gerginligi ordaki huzursuzluğu götürdü rahat bi şekilde sertleşme yaşıyorum cinsel istekte şöyle artık boşalınca ağrı sızı kalmadıgından acayip derece de arttı saglıgına kavusunca insan acaba boşalınca gine ağrı olacakmı felan kaygı kalmayınca kafada yani kafa rahat olunca cinsel istekte sertlikte acayip artıyor yani bende durum bu :)
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Herkeze tekrardan merhaba son güncelleme yapıyorum son kutu 200luk pollstimol bitirdim totalde 1000 adet pollstimol bitti hiçbir olumsuz yan etki yaşamadım sonuca gelirsek prostatitden eser kalmadı eskiden neysem ona döndüm şuanda tazyikli boşalma bol meni ağrı sızı yok gece 1 kere idrara kalkma yok ya şöyle söyliyim lisede neysem ona döndüm diyebilirim :) candida diyeti 3 ay yaptım faydalı oldu prostatit iyileşmedi yaklaşık 2 ay kızılcık suyu içtim faydası oldu ama midemide ekşitti demleyipde içtim normalde içtim neyse prostatit iyileşmedi hep bi ağrı sızı günde içinde idrar hissi geri geliyodu demek istedigim sagda solda mucize arayanlar bende sizin gibiydim çogu faydalı şeyler ama prostatiti iyileştirmiyor şuanda benim için çözümü o kadar basitki okadar kafam rahatki nüksetse bile hemen ne yapacagım belli iyileşmek isteyenler için madde halinde aşağıya yazıcam tekrar nüks ederse aynılarını yapacagım diğerleri mucize aramaya devam etsin :)

1.Makatta fissur varsa kesin tedavi olun ordaki kasları etkiliyor o iyileşmeden prostatit iyileşmiyor.

2.Lökösit tedavisi prostatdan lökösite bakacak doktor bulun lökösit yüksekse düşürün stabil hale getirin yoksa habire nüks yaşarsınız iyileşemezsiniz(ben zafer hocada tedavi olmustum)

3.Bu süre zarfında kabız kalmayın ev yemegi yiyin çünki kabız olunca kaslar zorlanıyor tekrar nüks yaşarsınız iyileşene kadar buna dikkat edin ve acı yemeyin azıcık acıdan nolur diyip yemeyin nüks yaşatıyor idrar hissi geliyor başa sararsınız.

4.Günde minumum 30 dk ne olursa olsun yürüyün kan akışı sağlanıyor acayip faydalı nufus etsin vucudunuza ilaclar kaslar gevşesin prostat rahatlasın kesinlikle çok önemli iyileşme noktasında fakat dışarıda yürüyücekler için hava soğuksa büyük sıkıntı soğuk bunun düşmanı nüks yaşarsınız ya eve koşu bandı alın yada spor salonuna kaydolun çünkü dışarda bi teriniz soğuk yesin hooooop en başa dönersiniz hayırlı olsun.

5.Kalan inflamasyon gün içinde gelen idrar hissi sarı meni kamışın içinde tahriş hissi isteksizlik az tazziksiz az meni testis ağrısı sağ sol arada değişiyor büyük abdestten sonra gelen idrar hissi sıkıntılar sorunlar say say bitmez iğrenç lanet şeyler işte neyse herkezde farklı seyreden durumlar için alın size mucize pollstimol günde 6 tane 2 şer adet sabah ögle akşam totalde 1000 adet sonrası sıfırlancaksınız ilk ay hiçbişey beklemeyin ama sonradan geliyor faydası ben kendi tanıdık doktoruma sordum kullanabilirsin dedi öyle kullandım sizinde kafanız rahat olsun doktorunuza sorun öyle kullanın ilacın satışını ben yapıyomuşum gibi reklamı gibi oldu oysaki bu ilac almanyada bulunuyor bunun tek sorunu almanyadan buraya getirtmek onada yapcak bişey yok en kötü havalimanına gidilir almanyaya gidenlerle konusulur bi şekilde getirtilir çözümsüz birşey yok biraz ugrasmak lazım.

Dostlar yaklasık 2 senedir çekiyodum bu hastalıgı yasadıgım sorunları sıkıntıları tecrübeleri yazdım normalde 1 sayfa uzun birşey yaz desen yazamam yazsamda uğraşmam yani ama bu illet öyle lanet bişeyki bildigim için herkez faydalansın istedim inş yararlı olur hepinize kadir abiyede bu siteyi kurduğu için teşekkür ederim sorduklarımın hepsinide cevapladı Allah rağzı olsun senden abi cümleten herkeze geçmiş olsun Allaha emanet dostlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İyi olduğuna çok sevindim @ulas29 kardeşim...şifan daim olsun,iyi olanlar kervanına bir kişi daha eklendi böylelikle.
Mutlu olduk.
Ulas29

Mesaj gönderen Ulas29 »

Eyvallah kadir abi.