Kür Tavsiyem

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kür Tavsiyem

Mesaj gönderen grismask »

Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 1 senedir boşalırken yanma kaşıntı karışımı bir his yaşıyordum ve orgazm hissini tamamen unutmuştum, aynı zamanda gün içinde sanki peniste bir tıkanıklık varmış gibi hissediyordum. İzmir'de bir özel kliniğe gittim ve penis ucundan çubuk sokarak 2 farklı örnek aldı ve 2 bakteri buldu, bu bakterilere uygun antibiyotikler yazıldı ve kullandıktan sonra tıkanma hissi geçmişti fakat boşalırken yanma ve kaşıntı devam ediyordu ve tekrar doktora gitmedim 2 ay içinde ise bu kaşınma ve yanma yavaş yavaş azaldı geriye sadece çok hafif bir yanma hissi ve silik orgazm mevcuttu anladım ki bakteriler ölmüştü fakat doku hasarı ya da ödem devam ediyordu çünkü 100 ml bira içsem bile yanma ve kaşıntı başa dönüyordu sonrasında bir doktora gittim ve bana NSAİ bir antiinflamatuvar ilaç yazdı adı dexpass,20 gün kullandım ve 20. gün sonunda orgazm hissini tekrar deneyimledim fakat haz olarak sağlıklı birinin orgazmından %25 kadar daha azdı diyebilirim yani ödem tam inmemişti diğer gün çok az bir viski içmemle birlikte neredeyse tekrar en başa döndü durum ve farkettim ki gerçekten özellikle alkol,baharatlı,acı şeyler iyileşme sürecinde çok az kullansanız bile ödemi,doku hasarını tekrar arttırıyor.1 aydır alkol almıyorum ve birazdan aşağıya yazacağım kürü uyguluyorum tekrar tamamen düzeldim,bu kürü bu sitede Kadir abi ve iyileşen bir arkadaşın daha yazdığı kürleri birleştirip bir de dexpass ekleyerek oluşturdum.

KÜR
Dexpass (günde 1 kez 150 ml suda eritilip içilecek)
Alfalipoikasit - Günde 1 adet (Tok)
bromelain - Günde 2 -3 adet (Tok)
Quercetin sabah-akşam
Yakı Otu ( Sabah 1 bardak)
Saw Palmetto Kapsül ( 2 günde 1 kez)
L-carnitin (günde 3 gr 300 ml suda karıştırılıp)
Arı poleni - Sabah 2 tatlı kaşığı (Aç) ağızda çiğnenerek.
Kabak Çekirdeği Yağı
Propolis damla form

Eğer bu vitaminlerden birisi testlerinizde eksik çıkarsa ;

b12 vitamini - Günde 1 adet (sabah Aç)
e vitamini - Günde 1 adet (Tok)
omega3 - Günde 1 adet (Tok)
çinko-günde 1 adet (tok)
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kür Tavsiyem

Mesaj gönderen grismask »

Ayrıca lütfen SİGARAYI BIRAKIN. Sigaranın kronik prostatitle ilişkisini gösteren bir çok makale paylaştım bu sitede. Ayrıca sigara bağışıklık sistemini inanılmaz düşüren bir şeydir ve savaştığınız hastalık farkındaysanız bayağı sağlam çakı.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Kür Tavsiyem

Mesaj gönderen Turgutk »

grismask yazdı:Ayrıca lütfen SİGARAYI BIRAKIN. Sigaranın kronik prostatitle ilişkisini gösteren bir çok makale paylaştım bu sitede. Ayrıca sigara bağışıklık sistemini inanılmaz düşüren bir şeydir ve savaştığınız hastalık farkındaysanız bayağı sağlam çakı.

Kesinlikle sigara çok ciddi anlamda etkiliyor ben bir aydır içmiyorum eskiye göre çok daha rahatım. İçtiğim dönemlerde anında kasıklarımda kasılma meydana geliyor ve idrara çıkma hissi uyandırıyor