HERKES DOLUŞSUN

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
babammdh20
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

HERKES DOLUŞSUN

Mesaj gönderen babammdh20 »

Merhabalar arkadaşlar.22 yaşında bir kardeşinizim.Yaklaşık 3 yıldır bu hastalığı çekiyorum.Son dönemlerde yine azıttı.Boşaldıktan sonra yanmalar var,işedikten sonra yanma oluyor bazen.Velhasıl benim eczacılık okuyan bir arkadaşım var.Bu hastalığa uygun gelebilecek takviyeler var mı diye hocasına sorması için rica ettim.Okumuş etmiş adam sağ olsun kırmamış birkaç öneri takviye sunmuş.Şimdi sizlerle onları paylaşacağım.Çoğunu biliyorsunuzdur belki de.Forumda yeniyim ben de.Tam kullanmayı bilmiyorum,önceden yazılmışsa da tekrar etmiş olurum ürünleri.Bu arada ben kullanmadım,önereceğim şeyleri henüz şimdi yolladı hoca,ben de duyduğum an gelip sizlerle paylaşmak istedim.Belki kullanan olur da işe yararsa diye.Allah hepimize sağlık versin inşallah.
1)Venatura kuersetin 500 mg günde iki defa kullanılacak sabah akşam (immün sistemi destekleyici antioxidan)(Kronik prostatiti bulunan hastalara bu takviye verilmiş ve %78'inde semptomlara iyi geldiği görülmüş)
2)Solgar çinko takviyesi( içinde 500 mg c vitamini de bulunacağı için başka c vitamini takviyesi almak yerine meyve sebzelerle kalan 500 mg c vitaminini elde edebilirsin)
3)prostaquil diye bir ilaç var içinde saw palmetto ve kabak çekirdeği ekstresi bulunuyor günde bir tane alabilirsin.

*Haftada en az 2 kere mastürbasyon yapmamı önerdi.Ve ürünleri internetten almak yerine eczaneden almamızı önerdi.İnternette sahte ürün gelebilir dedi.Hepimize Allah yardım etsin
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: HERKES DOLUŞSUN

Mesaj gönderen erdem60 »

Takviyeleri ne kadar bir zaman için kullanmalıyız
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Quercetin bende hiçbir işe yaramadı solgarınkini kullandım hem de.
babammdh20

Mesaj gönderen babammdh20 »

Arkadaşlar uzun bir süredir ORZAX MARKASININ QUERCETIN ürününü kullanıyorum ALLAHIMA KURBAN OLAYIM ÇOK ŞÜKÜR FAYDASINI GÖRÜYORUM. İlk başlarda sabah ve akşam birer tane içiyordum 3 ay kadar öyle içtim sonrasında sabahları bir tane içiyorum. Boşalma sonrası çok yanma oluyordu Allahın izniyle söktü attı. sizler de kullanın belki faydasını görürsünüz. Yanma haricindeki semptomlara iyi gelir mi bilmiyorum ama bende yanmaya iyi geldi. Bir süre kullanın inşallah etkisini farkını göreceksiniz. En kötü ihtimalle boşalmadan 1 saat önce için gerçekten faydasını gördüm inşallah sizler de görürsünüz. Ürünü eczanelerden temin edebilirsimiz. Ben foruma pek uğramıyorum lütfen bu mesajı sizler de paylaşın belki bu hastalıktan bir kişi bile olsa rahatına kavuşur. Allah hepimize yardım etsin.
emree16

Mesaj gönderen emree16 »

babammdh20 yazdı: 16.12.2023 - 10:36 Arkadaşlar uzun bir süredir ORZAX MARKASININ QUERCETIN ürününü kullanıyorum ALLAHIMA KURBAN OLAYIM ÇOK ŞÜKÜR FAYDASINI GÖRÜYORUM. İlk başlarda sabah ve akşam birer tane içiyordum 3 ay kadar öyle içtim sonrasında sabahları bir tane içiyorum. Boşalma sonrası çok yanma oluyordu Allahın izniyle söktü attı. sizler de kullanın belki faydasını görürsünüz. Yanma haricindeki semptomlara iyi gelir mi bilmiyorum ama bende yanmaya iyi geldi. Bir süre kullanın inşallah etkisini farkını göreceksiniz. En kötü ihtimalle boşalmadan 1 saat önce için gerçekten faydasını gördüm inşallah sizler de görürsünüz. Ürünü eczanelerden temin edebilirsimiz. Ben foruma pek uğramıyorum lütfen bu mesajı sizler de paylaşın belki bu hastalıktan bir kişi bile olsa rahatına kavuşur. Allah hepimize yardım etsin.
Kardeşim venatura Quercetinmi orzax Quercetinmi
Mesela venaturada sadece Quercetin yazıyo orzaxta lipozomal Quercetin yazıyo aradaki farkı bilenler bilgilendirirse de öğrenmiş oluruz
Ugr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Ugr »

Solgar Quercetin Antibiyotikle kullanılırmı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ugr yazdı: 16.12.2023 - 16:08 Solgar Quercetin Antibiyotikle kullanılırmı
Evet Quercetin ile bazı antibiyotiklerin birlikte kullanımının sinerjik bir etki yarattığı bazı kaynaklarda var.Özellikle bakterilerin hücre öldürme yeteneğini azaltığı konusunda bilgiler var. Kullanabilirsin kardeşim.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Dogukan01 yazdı: 14.07.2022 - 23:54 Quercetin bende hiçbir işe yaramadı solgarınkini kullandım hem de.

Merhaba Doğu. Hiçbir şey tek başına iyi gelemez. Bütüncül yaklaşım gereklidir. Mesela ekmek şeker çikolata bisküvi vb yiyen kişiye gıda takviyeleri genellikle fayda etmez
Ugr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Ugr »

kadir yazdı: 16.12.2023 - 16:56
Ugr yazdı: 16.12.2023 - 16:08 Solgar Quercetin Antibiyotikle kullanılırmı
Evet Quercetin ile bazı antibiyotiklerin birlikte kullanımının sinerjik bir etki yarattığı bazı kaynaklarda var.Özellikle bakterilerin hücre öldürme yeteneğini azaltığı konusunda bilgiler var. Kullanabilirsin kardeşim.
Abi benim bir kaç gün sonra antibiyotiklerim bitecek 10 gün sonra pcr vereceğim bakteri için bu sürede Quercetin kullanmam doğru olurmu bu arada teşekkür ederim abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kullanabilirsin sorun yok,rica ederim.