Prostamol Uno

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostamol Uno

Mesaj gönderen edem »

prostagood nasıl o da mi düşürür benim cinsellik yerlerde surunyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

edem yazdı:prostagood nasıl o da mi düşürür benim cinsellik yerlerde surunyor
Evet oda ayni etkiyi yapar..fakat şu varki eger semptomlariniz dayanilmayacak gibiyse ve cinsellik önemi sizin icin ikinci plandaysa bu prostat kücültücü icerigi kullanabilirsiniz. Bu tarz urünler erkeklik hormonlarıni düşürdüğü için prostat küçülür dolayisi ile özellikle dizüri,nokturi,poliüri ve pollaküri gibi işeme semtomlarinda rahatlık saglanabilir.
edem

Mesaj gönderen edem »

çok teşekkür ettim sağolun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

edem yazdı:çok teşekkür ettim sağolun
Rica ederim.
edem

Mesaj gönderen edem »

teşekkür ettim sağolun bilgi paylasiminiz için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
edem yazdı:prostagood nasıl o da mi düşürür benim cinsellik yerlerde surunyor
Prostagood u 6 ay kullandım cinsel sorun yapmamıştı prostatit hastalarının prostatı hassas olduğundan belki yapabilir sağlıklı bireylerde neredeyse hiç yan etki yok doz aşımı olmadığında arkadaşlarım kullanıyor cinsellikleri çok iyimiş kesin meme büyütücek cinselliklik yerlerde olacak diye birşey yok saw palmetto ve dht yi bloke eden ilaçlat kr. Prostatit tedavisinde bilimsel olarak alternatif tedavilrden biridir dünyaca ünlü saygın üniversitelerin makalelerini araştırabilirsiniz
Bende kullandım kardesim prostagoodu bende libidoyu düsurdü. Ayrıca forumda kullanan kisilerin libidoyu düşürdüğü konusunda açıklamaları var. Saw palmetto prostat hastalarinda özellikle bph de yaşı geçkin hastalarda mesele teskil etmez. Kullanilmaz diye bir açiklamam yok. Erkeklik hormonlarıni düşürerek prostatı küçültür çalısma mekanizmasi budur. Bilimsel olarakta zaten tıbbi aciklaması şudur; alfareduktaz5 enzimini inhibe ederek dihidrotestosteronu durdurur ( bloke eder). Finasterid etkisi yapar. Bunu ben soylemiyorum Üroloji dünyasi söylüyor. Saw palmettoyu pazarlayan siteler bu konu hakkinda olumsuz yorum yapmiyorlar.
Size iyi geldiyse sorun olmadiysa siz kullanabilirsiniz. Ben yasadigimi söylemek zorundayım. Ayrıca isteyende kullanabilir kardeşim. Saw palmetto ekşi diye yazarsanız kullananların yorumlarını görebilirsiniz. Bu linkide iyi okumanızı öneririm;
https://bpspubs.onlinelibrary.wiley.com ... /bcp.15129
umutol

Mesaj gönderen umutol »

çok özel mesaj gelmiş. Bu ilaç bende herhangi bir yan etki yapmadı. şikayetlerimi giderdi. %100 sağlıklı hissetmiyorum ama hastalık eskisi gibi direkt hayatıma etki etmiyor.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Solgar saw palmetto bu konuda en güzel üründür eğer saw palmetto kullanılacak ise. Dışarıdan ürün aramaya gerek yok.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş ben yaş gereği prostat rahatsızlığı çektiğim için birçok doktor ile görüşüyorum. Doktorlar arasındada tam bir görüş birliği yok. Bazı doktorlar saw palmetto kullanma erkekliği olumsuz etkiler diyor, bazıları ise kullan diye reçete yazıyor. Benim şahsi fikrimi sorarsanız prostat rahatsızlığı için kullanın ama etkilerini takip edin. Ama saç için kullanmayın. Tabiki takdir kullanan kardeşlerimizindir.