Quercetin

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Quercetin

Mesaj gönderen ahmet »

Quercetinin yanında bromelain kullanırken bromelaini yarıdan kırıp alsak uygun olurmu sizce neticede emilimi arttırmak için kullanıyoruz
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ahmet yazdı:Quercetinin yanında bromelain kullanırken bromelaini yarıdan kırıp alsak uygun olurmu sizce neticede emilimi arttırmak için kullanıyoruz
Solgar Quercetin kullaniyorsan içinde bromelain var.....dedigin gibi de kullanilabilir
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

İçinde varda bir ara içindekinin yetersiz olduğu bromelain takviyeli kullanılması gerektiği konuşuluyordu
Galip

Mesaj gönderen Galip »

ahmet yazdı:Quercetinin yanında bromelain kullanırken bromelaini yarıdan kırıp alsak uygun olurmu sizce neticede emilimi arttırmak için kullanıyoruz
Neden olmasın,daha faydalı olacağı kesin ananas tüketimi de etkiyi artırır.
reha067
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen reha067 »

solgar quercetini arastirdigim zaman icindeki bromelainin yeterli oranda olduğunu hatırlıyorum
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

yaw bu ilaci bu gunde cok aradim.yine bulamadim
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

menemen yazdı:yaw bu ilaci bu gunde cok aradim.yine bulamadim
nerde ariyon sen izmir menemendenmisin izmirde cigu eczane solgar satiyor hepsinde var
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ahmet yazdı:
nerde ariyon sen izmir menemendenmisin izmirde cigu eczane solgar satiyor hepsinde var
evet abi izmir menemendeyim. bu dedigin eczane nerdeki
Cowper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Cowper »

menemen yazdı:
ahmet yazdı:
evet abi izmir menemendeyim. bu dedigin eczane nerdeki

Dermancı eczanesinde var. Kardeş.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

abi nerdeki bu eczane izmirin neresinde
Cowper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Cowper »

menemen yazdı:abi nerdeki bu eczane izmirin neresinde
İzmir / Menemende
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Cowper yazdı:
menemen yazdı:abi nerdeki bu eczane izmirin neresinde
İzmir / Menemende
menemen devlet has. orasinda var bi tane oraya gittim solgarin bicok urunu vardi ama o yoktu eczanenin adi gelmiyor simdilik aklima ama belki sn onu diyosundur. sen dedigin eczane menemenin neresinde tam olarak
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Caresiz yazdı:Izmirde bu quercettin her yerde var Alsancak Talatpasa bulv Alsancak Devlet Hastanesine gelmeden Vakifbank karsisi eczanelerde Kampanyali fiyat var ellerinde var
tepecikte o kadar aradim ki hicbiryerde bulamadim
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Cuma gününden beri solgar quercetin kullanıyorum. Merak ettiğim birşey var. Acaba brokoli küründe olduğu gibi yedinci günden sonra ara vermek gerekir mi?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

muzdarip yazdı:Cuma gününden beri solgar quercetin kullanıyorum. Merak ettiğim birşey var. Acaba brokoli küründe olduğu gibi yedinci günden sonra ara vermek gerekir mi?
Ara vermene gerek yok sureklı kullan,daha once 6-7 ay sureklı kullananlar vardı
Yanında solgar bromelaın de kullanırsan daha ıyı sonuc alırsın
Ayrıntılı bılgı ıcın solgar musterı hız.arayabılırsn
muzdarip

quercetinle birlikte saw palmetto kullanmayı düşünüyorum. Bir sakıncası olur mu sizce?
menemen

Mesaj gönderen menemen »

muzdarip yazdı:quercetinle birlikte saw palmetto kullanmayı düşünüyorum. Bir sakıncası olur mu sizce?
Dostum sen bu solgar qercetini nerden buldun ya ben o kadar aradim ama bir turlu bulamadim.
Rica etsem nerden buldugunu solermisin
sharingdvb

Mesaj gönderen sharingdvb »

https://www.eczanemizde.com.tr/solgar-q ... -50-kapsul
Burada var gibi.Ben akakçeden en son 61 tl ye almıştım.İyi ucuzlamış...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

sharingdvb yazdı:https://www.eczanemizde.com.tr/solgar-q ... -50-kapsul
Burada var gibi.Ben akakçeden en son 61 tl ye almıştım.İyi ucuzlamış...
Dostum ben bunu izmirde nasil bulabilirim simdi bn bu sayfadan nasil alcam ki guvenilir mi ki bu
sharingdvb

İzmiri bilemem gözüm.Ama ben dediğim gibi akakçeye yazıyordum ve en ucuzu neredeyse (Faremeyon,Dermoloji,Webdenindirim vb.) oradan hemde taksitle(taksiti akakçe yapıyor) getirtiyorum.Şimdide buralarda yok gibi ama gelir.Ben Faremeyon ve Dermoloji den aldım birer sefer.
Daha olmadı gittigidiyor daki bir mağazadan bak getirttir.Sonuçta ürün eline geçmedimi veya yanlış ürün geldiğinde alışverişi onaylamazsın paranda boşa gitmez.
Eczanemizde.com.tr de güvenilirdir merak etme.
Birde ben Solgar Advanced Acidophilus Plus 60 Kapsül ile kullanıyorum Quercetini.Bu ikili sayesinde yanmalar gitgide azaldı.
Görüşmek üzere...(Şu ana çıkıyorum 3-5 saat siteye uğramayabilirim)...
muzdarip

menemen yazdı:
muzdarip yazdı:quercetinle birlikte saw palmetto kullanmayı düşünüyorum. Bir sakıncası olur mu sizce?
Dostum sen bu solgar qercetini nerden buldun ya ben o kadar aradim ama bir turlu bulamadim.
Rica etsem nerden buldugunu solermisin
ben n11 den almıştım.
sharingdvb yazdı:İzmiri bilemem gözüm.Ama ben dediğim gibi akakçeye yazıyordum ve en ucuzu neredeyse (Faremeyon,Dermoloji,Webdenindirim vb.) oradan hemde taksitle(taksiti akakçe yapıyor) getirtiyorum.Şimdide buralarda yok gibi ama gelir.Ben Faremeyon ve Dermoloji den aldım birer sefer.
Daha olmadı gittigidiyor daki bir mağazadan bak getirttir.Sonuçta ürün eline geçmedimi veya yanlış ürün geldiğinde alışverişi onaylamazsın paranda boşa gitmez.
Eczanemizde.com.tr de güvenilirdir merak etme.
Birde ben Solgar Advanced Acidophilus Plus 60 Kapsül ile kullanıyorum Quercetini.Bu ikili sayesinde yanmalar gitgide azaldı.
Görüşmek üzere...(Şu ana çıkıyorum 3-5 saat siteye uğramayabilirim)...
Hocam Solgar Advanced Acidophilus Plus tam olarak ne işe yarıyor?
sharingdvb

Probiyotik ... :) Olmazsa olmazlarımdan.Son 1 aydır bu ikli sayesinde yanmalar kayboldu.Sadece eğer yememe içmeme dikkat etmediğim günler (acıyı/tatlıyı fazla kaçırırsam) de penis ucunda yanmalar -ben buradayım kaybolmadım haa diyecek kadar- olabiliyor...
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Quercetin: Antioksidan, hücre koruyucu ve antiinflamatuar aktivitelere sahiptir. Aynı zamanda mast hücre sekresyon ve çoğalmasını da inhibe eder. İnterstisyel sistitteki ve kronik prostatitteki gibi pelvik ağrı sendromunda kullanılmış ve belli oranda bir düzelme sağlamıştır. Chondroidin sulphate ile quercetin kombinasyonu olan ilaç mast hücre inhibisyonunda birbirlerinin etkilerini artırmaktadırlar. Bu kombinasyon Algonot-Plus ismi ile patentli olup ABD’de yaygın olarak kullanılmaktadır. - See more at: http://www.urolojihakkinda.com/intersti ... r0RkF.dpuf
muzdarip

Quercetini n11 alarak büyük yanlış yapmışım. Solgara gönderdiğim mailin cevabı :
Solgar Vitamin Türkiye olarak 1998 yılında kurulduğumuzdan bugüne kadar ürünlerimizin tek satış noktası eczanelerdir. Bunun dışında internetteki alış veriş sitelerinden ürün satışımız bulunmamaktadır. Solgar Vitamin olarak eczane dışında ürün satışını desteklemediğimiz gibi ürün dağıtımı konusunda sadece büyük ecza depoları ile çalışmaktayız. Bu sebeple eczanelerden almış olduğunuz ürünlerin sahte olma olasılığı bulunmamaktadır. İnternet üzerinden satış yapan internet siteleri ve şahıslar hakkında hukuki mücadele yürütmekteyiz.

Gıda takviyeleri her ne kadar güvenli de olsa, bazı ilaçlarla alımında zaman aralığı bırakmak gerekebilir ya da kendisi için uygun gördüğü üründen daha uygun bir ürün olması gibi teknik bilgilere, bu konuda eğitim almış uzman kişiler vasıtasıyla ulaşılabilir. Bu nedenle ürünlerimizin eczanelerden satılmasını desteklemekteyiz.

Şu an elimdekini hemen atıyorum. Quercetin diye kim bilir ne kullanıyordum.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

muzdarip yazdı:Quercetini n11 alarak büyük yanlış yapmışım. Solgara gönderdiğim mailin cevabı :
Solgar Vitamin Türkiye olarak 1998 yılında kurulduğumuzdan bugüne kadar ürünlerimizin tek satış noktası eczanelerdir. Bunun dışında internetteki alış veriş sitelerinden ürün satışımız bulunmamaktadır. Solgar Vitamin olarak eczane dışında ürün satışını desteklemediğimiz gibi ürün dağıtımı konusunda sadece büyük ecza depoları ile çalışmaktayız. Bu sebeple eczanelerden almış olduğunuz ürünlerin sahte olma olasılığı bulunmamaktadır. İnternet üzerinden satış yapan internet siteleri ve şahıslar hakkında hukuki mücadele yürütmekteyiz.

Gıda takviyeleri her ne kadar güvenli de olsa, bazı ilaçlarla alımında zaman aralığı bırakmak gerekebilir ya da kendisi için uygun gördüğü üründen daha uygun bir ürün olması gibi teknik bilgilere, bu konuda eğitim almış uzman kişiler vasıtasıyla ulaşılabilir. Bu nedenle ürünlerimizin eczanelerden satılmasını desteklemekteyiz.

Şu an elimdekini hemen atıyorum. Quercetin diye kim bilir ne kullanıyordum.
Bazı eczanelerde intrnet üzerinden satış yapabiliyor.