Quercetin

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Quercetin

Mesaj gönderen kadir25 »

Bende gecen sene ocak ayindan beri devamli quercetin kullaniyorum agrilarimin %90 i gitti ama onunla alakasi varmi yoksa baska biseymi bilemiyorum
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

ABittersweetLi yazdı:
secret yazdı:"ABittersweetLi" Arkadaş,ağrı semptomlarına iyi geldiğini yazmış, bunu içen tedavi oluyor dememiş. Doktorlar bile tedavisini bulamıyor.Sen çok biliyorsan söyle bizde iyileşelim. Faydalı konuları burada kirletme akıl almaz şeyler yazıp.
benim söylediklerim açık.okuduysan nasıl tedavi olabiliceğimizide yazdım.hem şu doktor seni iyileştirebilir desem bile senin gideceğini zannetmiyorum.arkadaş Quercetin tedavi edici özelliği olduğunu söylüyor.ağrıları bastırıyor demiyor.kaldı ki ağrıları bastıran bir çok şey var.ben sadece bir ay polen çayı kullanarak testis ağrılarımı neredeyse sıfırladım.bütün gün oturayım yinede ağrımıyorlar.5-6 aydırda kullanmıyorum.testislerde ağrılar nüksetmedi.
Yazılan yorum burada arkadaşım adam tedavi edici özelliği var tedavi eder dememiş ki.
"Ne kadar sürede etki ettiği kişiye göre değişiyor. En az 1 ay süreyle kullanılması gerektiği söyleniyor. Daha çok tedavi değil ama ağrıları baskılamak amacıyla kullanılabiliyor. Ama tedavi olduğunu ifade edenler de olmuş. "
Burada kimse kimsenin hiçbir maddenin ilacin reklamını yapıp kendine kar kazandıracak değil. Herkes deniyimlerjni paylaşıyor isteyen uygular istemeyen uygulamaz. Kimsenin fikri için kimsenin kalbini kirmayalim arkadaşlar.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ben 2. kutuya başladım kullandıgım süre içinde rahatım..eskisi gibi degilim..artık hasta degilmişim gibi eski halim varmış gibi geliyor biraz
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

Site guvenilir fakat stoklarinda uzun zamandir bu urun yok..arayip ne zaman gelir yada gelir mi sorun isterseniz
kenanankara

Daha once stoktayken forumdan alan olmustu .gecen ay bir iki kiside almak istedi muhabbeti olmustu ...
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

Arkadaşlar Solgar Quercetini kullanmaya başladığım ilk günden beri faydasını gördüm ama emin olmak için biraz daha bekledim. Bu gün 3. Gün ve ligone+popolis+Quercetin ile antibiyotik kullandığım dönemden bile daha iyi durumdayım. Pelvic ağrılarım ciddi oranda azaldı ve beraberinde diğer sıkıntılarda azaldı. Quercetinden benim doktorumunda haberi yoktu bir çok arkadaş gibi. Ben sorduğumda istersen kullanabilirsin demişti. Sanırsam onların literatüründe sadece ilaç tedavisi var ve o yüzden de takviye işine pek girmek istemiyorlar.
kenanankara

Turkiyede quercetin bulunmuyor tedarikte bir sorun var heralde.
secret

Mesaj gönderen secret »

Serdar yazdı:Arkadaşlar Solgar Quercetini kullanmaya başladığım ilk günden beri faydasını gördüm ama emin olmak için biraz daha bekledim. Bu gün 3. Gün ve ligone+popolis+Quercetin ile antibiyotik kullandığım dönemden bile daha iyi durumdayım. Pelvic ağrılarım ciddi oranda azaldı ve beraberinde diğer sıkıntılarda azaldı. Quercetinden benim doktorumunda haberi yoktu bir çok arkadaş gibi. Ben sorduğumda istersen kullanabilirsin demişti. Sanırsam onların literatüründe sadece ilaç tedavisi var ve o yüzden de takviye işine pek girmek istemiyorlar.
Bana da çok faydası oldugunu düşünüyorum quarcetinin 5.kutuya geçtim. Eminim quarcetinin fayda ettiğine.
Solgar quarcetin eczanelerin çogunda var.
kenanankara

Bir aydir tedarik sorunu var .eczanelerde ellerinde kalmis bir iki urun varsa sansiniza.
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

Serdar yazdı:Arkadaşlar Solgar Quercetini kullanmaya başladığım ilk günden beri faydasını gördüm ama emin olmak için biraz daha bekledim. Bu gün 3. Gün ve ligone+popolis+Quercetin ile antibiyotik kullandığım dönemden bile daha iyi durumdayım. Pelvic ağrılarım ciddi oranda azaldı ve beraberinde diğer sıkıntılarda azaldı. Quercetinden benim doktorumunda haberi yoktu bir çok arkadaş gibi. Ben sorduğumda istersen kullanabilirsin demişti. Sanırsam onların literatüründe sadece ilaç tedavisi var ve o yüzden de takviye işine pek girmek istemiyorlar.
DR TAKVİYE İLAÇLARI PEK SÖYLEMEZLER
BU ALDIĞIN TAKVİYELERİN BU KADAR KISA SÜREDE ETKİ ETMESİ GÜZEL
BUNLAR DÖNEMSEL AĞRILARDA OLABİLİR TABİ
secret

Mesaj gönderen secret »

Tedarik sorunu varmış aynen bende alamadım şuan. Gnc nin quarcetininden almayı düşünüyorum .
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ulan ise yarar ne varsa piyasadan kalkio
kenanankara

benim sordugum yerde gnc de de tedarik sorunu var demisti...insallah en azindan gnc bulunur
kaptankusto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen kaptankusto »

Non bakteriyelde faydası olurmu bende pelvik sıkışma sık idrar var.
kaptankusto

3 Eczaneye sordum depoları aradılar yok piyasada yokmuş.
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

baran yazdı: DR TAKVİYE İLAÇLARI PEK SÖYLEMEZLER
Baran haklsın ama bence bir hastalığın tedavisi yok demeden önce en azından behsetmeliydi diye düşünüyorum.
kaptankusto yazdı:Non bakteriyelde faydası olurmu bende pelvik sıkışma sık idrar var.

Kusto ayni şikayetlerle başladım ben faydasını gördüm
baran

Mesaj gönderen baran »

Serdar yazdı:
baran yazdı: DR TAKVİYE İLAÇLARI PEK SÖYLEMEZLER
Baran haklsın ama bence bir hastalığın tedavisi yok demeden önce en azından behsetmeliydi diye düşünüyorum.
kaptankusto yazdı:Non bakteriyelde faydası olurmu bende pelvik sıkışma sık idrar var.

Kusto ayni şikayetlerle başladım ben faydasını gördüm
BENCE TAKVİYELER ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ORADAKİ DOKUNUN İYLEŞMESİ GEREKİYOR
TABİ UZUN SÜRELİ BİR İŞLEM BU
kaptankusto

Tam kullanalım dedik piyasadan kalkmış solgarın ürünü.
selchuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Ben de denemeye karar verdim.Eczanelerde yok.Bir firmadan online satın aldım..
baran

Mesaj gönderen baran »

selchuk yazdı:Ben de denemeye karar verdim.Eczanelerde yok.Bir firmadan online satın aldım..
BU ARA QUERCETİN PİYASADA YOK SANKİ HER ECZANEDE AYNI ANDA BİTTİ
Q-CP GELECEK SANIRIM
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Olmayan sey kiymetlenir ben iki ay kullandim en basta oooo ne guzel diodum her yeni basladigim sey gibi sonra 15 20 gun sonra icsem de bir icmesemde en sonunda 2 ayin sonunda biraktim sikerim quercetinini ama bulrsaniz alin icin q cp de gelecek diye efsane lestirip durmayin adam her arayani oyaliyor bugun getircem yakinda gelecekntalep topluyo k3ndim uretecem falan diuodu bi ara

tanidiginiz varsa amerikada avrupada alin internetten verin siz parasini internetten odeyin
gondersinler onun adresinr oda size.posta yapsin yada gelitken kendi getirsin q urol ilacin adidir. Farr labs uretir
secret

Mesaj gönderen secret »

quercetin bende farkettirdi 5. kutudayım sanırım. uzun süre kullanınca farkı anlarsınız. Şansa bir eczaneden bulup aldım ellerinde kalmıştı 1 tane.
umutsuz

Mesaj gönderen umutsuz »

Arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza keşke sizleri farklı ortamlarda tanımak isterdim sizlere sorum olucak ben geçen hafta Sperm kültürü yaptırdım bol lokosit çıktı buna göre tedavi vermedi doktor 6 ay önce bi başka dr gitmiştim bol lokosit vardı 2 antibiyotik yazmıştı 1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırmıştım lokosit yok iiyiydim 1 haftadır sıkıntılarım yeniden arttı eski ilaçları kullansam Size uygun olur mu
Blue25

Mesaj gönderen Blue25 »

umutsuz yazdı:Arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza keşke sizleri farklı ortamlarda tanımak isterdim sizlere sorum olucak ben geçen hafta Sperm kültürü yaptırdım bol lokosit çıktı buna göre tedavi vermedi doktor 6 ay önce bi başka dr gitmiştim bol lokosit vardı 2 antibiyotik yazmıştı 1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırmıştım lokosit yok iiyiydim 1 haftadır sıkıntılarım yeniden arttı eski ilaçları kullansam Size uygun olur mu
Hoş geldin.
Şikayetlerin ney kardes.neyden yakalandin hastalığa
umutsuz

Mesaj gönderen umutsuz »

Hosbulduk ben iki kez taylanda gittim :)Valla dostum bayandan yakalandım bende ama bakteri çıkmıyor lokosit var suan lokosit var bol miktarda dr ilaçta yazmadı anlamadim