LİORESAL + ANTİ TNF İĞNE SONUCU

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

LİORESAL + ANTİ TNF İĞNE SONUCU

Mesaj gönderen mustafaa »

Bir arkadaşımızın idrar problemi üzerine tavsiye ettiği bu ilacı birkaç gündür kullanıyorum, uzun zamandır bukadar tazyikli idrar yapmıyordum vede idrarı başlatmada zorlanmıyorum inşallah böyle devam eder, penis ucu, perine ağrılarına iyi gelirmi şuan bilmiyorum ama,

Beraberinde Tnf iğneye başladım ve ondan sonramı oldu yoksa lioresallemi alakalı bilemiyorum.

Ankilozon spondilit hastası olduğum için kullanıyorum tnf iğneyi herkes kullanamaz ama oda vucuttaki iltihap için kullanılan bir iğne olduğu için belki prostatta ki iltihabada fayda edebilir mi bilemiyorum.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: LİORESAL + ANTİ TNF İĞNE SONUCU

Mesaj gönderen techian »

mustafaa yazdı:Bir arkadaşımızın idrar problemi üzerine tavsiye ettiği bu ilacı birkaç gündür kullanıyorum, uzun zamandır bukadar tazyikli idrar yapmıyordum vede idrarı başlatmada zorlanmıyorum inşallah böyle devam eder, penis ucu, perine ağrılarına iyi gelirmi şuan bilmiyorum ama,

Beraberinde Tnf iğneye başladım ve ondan sonramı oldu yoksa lioresallemi alakalı bilemiyorum.

Ankilozon spondilit hastası olduğum için kullanıyorum tnf iğneyi herkes kullanamaz ama oda vucuttaki iltihap için kullanılan bir iğne olduğu için belki prostatta ki iltihabada fayda edebilir mi bilemiyorum.
Desefin kullanıyorum bende bu aralar yanmaya iyi geliyor gibi ama idrar kokuyor hala acaba duyarlı mı değil
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

mustafaa yazdı:Bir arkadaşımızın idrar problemi üzerine tavsiye ettiği bu ilacı birkaç gündür kullanıyorum, uzun zamandır bukadar tazyikli idrar yapmıyordum vede idrarı başlatmada zorlanmıyorum inşallah böyle devam eder, penis ucu, perine ağrılarına iyi gelirmi şuan bilmiyorum ama,

Anti tnf vücutta iltihap yapan ve iltihaba katkıda bulunan bir molekül olan tnf alfa yi bloke ediyor. Nerden biliyorsunuz dersen bende ankilozan spondilit hastasıyım. Ve prostatit. Mutlaka fayda eder bende kullanıyorum 3 yıldır anti tnf kullandığım için orayada etki ediyor. Prostatit şikayetleri iltihaptan kaynaklanır. İltihap kurudukça prostatit düzelir
mustafaa

Hangi iğne kullanıyorsunuz, simponi kullanıyorum ben geçmişte embrel kullanıyordum. 1 hafta oldu iğneyi vurulalı etkisi nezaman kimisi 2 ay kimisi hemen yazmış bende şuan etki GÖREMEDİM iğneden.

-Müdessir/7.ayet
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

mustafaa yazdı:Hangi iğne kullanıyorsunuz, simponi kullanıyorum ben geçmişte embrel kullanıyordum. 1 hafta oldu iğneyi vurulalı etkisi nezaman kimisi 2 ay kimisi hemen yazmış bende şuan etki GÖREMEDİM iğneden.
Ben sırasıyla şu iğneleri kullandım. Amgevita, enbrel, simponi, verxant bu iğneleri kullandım verxant harici hiçbirinden fayda görmedim. Şimdi etki mekanizması kişiye göre değişiyor. Simponi bana fayda etmedi ama size edebilir. Ayrıca ben son 5 aydır anti tnf iğne kullanmayı bıraktım. Fakat yeniden başlayacam. Yoğun olarak spor yapan birisiyim. Fitness ile ilgilendiğim için ağrılar az seyrediyor. Ama yinede başlayacam bakalım geçmiş olsun. Etkisini görebilmek için düzenli kullan 3 ay sonunda kendine dön bir bak ağrıların ne durumda. Eğer ağrı devam ediyorsa fayda etmemiştir ve 3 aydan sonra da asla fayda etmez diyebiliriz. Böle olunca iğneni değiştir
mustafaa

2. Adayım simponide henüz çok bir etkisini görmedim çok az tutulmayı azalttı diyebilirim, doktor serum tedavisinden bahsetti eğer simponi fayda etmez ise.

-Müdessir/7.ayet