Netidol XL 4mg kapsül

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
heisenberg

Netidol XL 4mg kapsül

Mesaj gönderen heisenberg »

Merhaba arkadaşlar. Son gittiğim doktor (Netidol xl 4mg) bu ilacı yazdı mesane ve idrar ile alakalı bişey sanırım forumda aradım bişey göremedim. Daha önce kullanan veya bilgisi olan var mı?
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Netidol XL 4mg kapsül

Mesaj gönderen apo. »

heisenberg yazdı:Merhaba arkadaşlar. Son gittiğim doktor (Netidol xl 4mg) bu ilacı yazdı mesane ve idrar ile alakalı bişey sanırım forumda aradım bişey göremedim. Daha önce kullanan veya bilgisi olan var mı?
Aşırı aktif mesane için kullanılır prostatit hastalarına fayda sağlamaz maalesef boşuna vücuda yüklenmiş bir kimyasal olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

heisenberg yazdı:Merhaba arkadaşlar. Son gittiğim doktor (Netidol xl 4mg) bu ilacı yazdı mesane ve idrar ile alakalı bişey sanırım forumda aradım bişey göremedim. Daha önce kullanan veya bilgisi olan var mı?
Tolterodin etken maddeli antimuskarinik (antikolinerjik)bir ilaçtır, semptomatik olarak sikayetlerinizi azaltabilir, (üriner sıklık/aciliyet /inkontinans)gibi..
Prostatit tanısına yönelik kalıcı tedavi değildir.
heisenberg

İdrar sıklığı konusunda sorunum yok idrar hissi ve ağrılar var o yüzden kullanmayayım o zman. Teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

heisenberg yazdı:İdrar sıklığı konusunda sorunum yok idrar hissi ve ağrılar var o yüzden kullanmayayım o zman. Teşekkürler
İdrar hissi ve dürtüsünü eradike edebilir yanlız.
heisenberg

Abi doktora güvenemiyorum ki güvensem gidip alacam ilacı. Makattaki yaram hala iyileşmedi onla uğraşıyorum.