Xatral Kullananlar ?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
bngl55

Xatral Kullananlar ?

Mesaj gönderen bngl55 »

Sık idrara çıkma, yanma,sürekli idrar hissi,idrar sonrası oluşan damlamlar Xatral kullanınca yüzde doksanbeş düzeliyor.Doktor 3 kutu vermişti ve gunde bir tane yatmadan önce almamı söyledi.
Xatral in tedavi edici özelliği var mı yoksa sikayetleri mı hafifletir ya da azaltıyor.
Diğer bir sorun da cinsellik ve ereksiyon konusuna olumsuz etkisi var mı.Yani ereksiyonu olumsuz etkiler mi uzun süre kullanımda.
En çok ne kadar süre kullanmalıyım ?
Doktora sorunca kullan gel diyor,adam gibi cevap vermiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Xatral Kullananlar ?

Mesaj gönderen kadir »

bngl55 yazdı:Sık idrara çıkma, yanma,sürekli idrar hissi,idrar sonrası oluşan damlamlar Xatral kullanınca yüzde doksanbeş düzeliyor.Doktor 3 kutu vermişti ve gunde bir tane yatmadan önce almamı söyledi.
Xatral in tedavi edici özelliği var mı yoksa sikayetleri mı hafifletir ya da azaltıyor.
Diğer bir sorun da cinsellik ve ereksiyon konusuna olumsuz etkisi var mı.Yani ereksiyonu olumsuz etkiler mi uzun süre kullanımda.
En çok ne kadar süre kullanmalıyım ?
Doktora sorunca kullan gel diyor,adam gibi cevap vermiyor.
Xatral mesane düz kaslarını gevseterek idrar akışını rahatlatır.
Yatmadan önce alirsaniz nokturiyi engellersiniz.
Uzun sure kullanan tanidiklarim var sorun görülmedigini ifade ediyorlar.
Tedavi amaçlı degildir. Ana nedene odaklanmakla beraber kullanmanızi öneririm. Süre konusunda drunuzla istişare edin.
kaderimiz42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen kaderimiz42 »

Xatral ne kadar kullandın bendede var sık idrar ve sürekli idrar hissi
kaderimiz42

Tek fayda antibiyotik den görüyorum oda bırakınca geri geliyor eski haline zatenn
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Ben 7-8 aydır kullanıyorum ereksiyon üzerinde bir sıkıntısını yaşamadım hatta prostat kaslarını gevşetiyor boşalırken daha fazla zevk alıyorsun takılma hissini azaltıyor. Tek yan etkisi kullanmaya başladığım ilk 1-2 hafta tansiyon düşüklüğü yapmıştı.
bngl55

Mesaj gönderen bngl55 »

kaderimiz42 yazdı:Xatral ne kadar kullandın bendede var sık idrar ve sürekli idrar hissi
Üç gündür kullanıyorum ve inanın çok çok iyi geldi.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

bngl55 yazdı:
kaderimiz42 yazdı:Xatral ne kadar kullandın bendede var sık idrar ve sürekli idrar hissi
Üç gündür kullanıyorum ve inanın çok çok iyi geldi.
Idrarini rahat yaparsın kardeşim ama ağrın varsa pek faydası olmaz.
kaderimiz42

Bende ağrı sızı ilk başladığında oldu sonra antibiyotikle hemen geçti ama sürekli idrar hissi var sık idrar var hem mesanede hep peniste antibiyotik alınca yüzde doksan oluyor bırakınca tekrar kötü oluyorum, hangi antibiyotik olursa olsun fayda ediyor ama geçirmiyor malasef
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Kabızlık yapıyor bende
kaderimiz42

bugün lokozit baktırdım sıfır prostat normal mesanede idrar kalmıyor ama sürekli idrar hissi ve sık idrar var anti alınca rahatlama oluyor dedim doktora alakası yok diyor takımtı yapmışssın diyor ulan günde 20 den fazla gidiyorum rahat değilim diyorum adam cevap bile vermiyor tahliller temiz yapcak bişey yok dedi ve çıktım
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

kaderimiz42 yazdı:bugün lokozit baktırdım sıfır prostat normal mesanede idrar kalmıyor ama sürekli idrar hissi ve sık idrar var anti alınca rahatlama oluyor dedim doktora alakası yok diyor takımtı yapmışssın diyor ulan günde 20 den fazla gidiyorum rahat değilim diyorum adam cevap bile vermiyor tahliller temiz yapcak bişey yok dedi ve çıktım

Hangi doktora gittiniz?
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

kaderimiz42 yazdı:Bende ağrı sızı ilk başladığında oldu sonra antibiyotikle hemen geçti ama sürekli idrar hissi var sık idrar var hem mesanede hep peniste antibiyotik alınca yüzde doksan oluyor bırakınca tekrar kötü oluyorum, hangi antibiyotik olursa olsun fayda ediyor ama geçirmiyor malasef
Neye göre anti aldınız ne kafar süre kullandiniz
kaderimiz42

Konyada gittim abiler özel bir doktora anti olarada çok kullandım 3 ay kesintisiz aldım ama geçmiyor sadece rahatlam oluyor oda bırakınca aynı işte
kaderimiz42

Antibiyotik fark etmiyor bu arada hepsinde rahatlama oluyor ama geçici
kaderimiz42

Ne olcak bu halim artık sağlıklı düşünemiyorum en azında şikaytlerimi azaltcak bişey olsa antibiyotik le nereye kadar gitcek böyle ileriyi düşünemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin
apo.

Mesaj gönderen apo. »

kaderimiz42 yazdı:Ne olcak bu halim artık sağlıklı düşünemiyorum en azında şikaytlerimi azaltcak bişey olsa antibiyotik le nereye kadar gitcek böyle ileriyi düşünemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin
Kültür ve PCR ve lökosit baktirman lazım sekresyondan
kaderimiz42

Abi kültür de üreme olmuyor lokozit de yok ama anti niye iyi geliyor ozaman inflamasyon olabilirmi anlamadım Bugün tm 1 sene oldu bu hastalık bende
apo.

Mesaj gönderen apo. »

kaderimiz42 yazdı:Abi kültür de üreme olmuyor lokozit de yok ama anti niye iyi geliyor ozaman inflamasyon olabilirmi anlamadım Bugün tm 1 sene oldu bu hastalık bende
Pcr bakıldımi tabiki ödem en büyük sorun onun içinde inflamutuar süreçte beslenme diye başlık var o başlıkta yapman gereken hersey var aynen uygula.
viewtopic.php?f=2&t=8164
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

kaderimiz42 yazdı:Abi kültür de üreme olmuyor lokozit de yok ama anti niye iyi geliyor ozaman inflamasyon olabilirmi anlamadım Bugün tm 1 sene oldu bu hastalık bende
Hocam antiyi bırakalı 1 hafta oldu benim de 3 ay aralıksız kullandım. Durumumuz benzer sanırım ağrılarım antiye başladıktan 3 gün sonra geçmişti ama yanma, sızı, sık idrar, uzun süre oturunca rahatsız etmesi vs anti almayınca veya zararlı gelen besinleri tüketince coşuyor. Bende proatat sıvısında ve menide lökosit vardı başlarda. Bir kez de idrarda üreme olmuştu ama şu an üreyen bir şey yok lökosit de çıkmıyor bu hafta tekrar kontrole gideceğim.

Durumu buradan güncellerim. Benim de 4 ay falan oldu bu hastalık başlayalı
kaderimiz42

Prostat masajı için aliexpress de satılan aletler var işe yararmı sizce s
apo.

Mesaj gönderen apo. »

kaderimiz42 yazdı:Prostat masajı için aliexpress de satılan aletler var işe yararmı sizce s
Masaj için en ideali elle yapılması illa bir alet alacaksan flexsebell özelliği olandan almalisin
kaderimiz42

Sık idrar için antibiyotik den baska iyi gelen şeyler nelerdir ilac takviye filan anti icmekten bobrekler ağrıyor artık yardımcı olursanız sevinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kaderimiz42 yazdı:Sık idrar için antibiyotik den baska iyi gelen şeyler nelerdir ilac takviye filan anti icmekten bobrekler ağrıyor artık yardımcı olursanız sevinirim
Tüm enfeksiyonel biobelirtecleriniz negatif ise, 4-5 ay tüm takviyeleri eksiksiz kullanıp, inflamatuar süreç yaşam tarzina uydunuz ise hiç bir iyileşme yoksa enson sana tavsiye edeceğim şey fizyoterapidir. Başka yapacak bir şey yok maalesef.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

kaderimiz42 yazdı:Tek fayda antibiyotik den görüyorum oda bırakınca geri geliyor eski haline zatenn

Hocam, antibiyotiği bıraktıktan ne kadar süre sonra geliyor eski haline? Bir de eski hali derken, hangi sorunlar antibiyotikle kayboluyor da, sonra yeniden geri geliyor?

Teşekkürler.
kaderimiz42

Bende sadece sık idrar ve sürekli idrar hissi var baska seltom yok anti alinca yuzde seksen filan oluyor biraktiktan 10 gun sonra yine kötü oluyorum