Tetradox

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Tetradox

Mesaj gönderen droliver »

Merhaba arkadaşlar, midem veya yemek borumda gastrit ülser tarzı birşey oluştu. Mide koruyucu içiyorum düzenli olarak. Yazın 2 kutu tetradox kullanmıştım. Biraz dikkatsizce içtim ve yemek borumda özefajit oluşmuştu. Bol su ile düzgün olarak kullansam sizce problem yaşar mıyım? Tekrar bi nüks olayı yaşadım. Kullanmak istiyordum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Tetradox

Mesaj gönderen kadir »

droliver yazdı:Merhaba arkadaşlar, midem veya yemek borumda gastrit ülser tarzı birşey oluştu. Mide koruyucu içiyorum düzenli olarak. Yazın 2 kutu tetradox kullanmıştım. Biraz dikkatsizce içtim ve yemek borumda özefajit oluşmuştu. Bol su ile düzgün olarak kullansam sizce problem yaşar mıyım? Tekrar bi nüks olayı yaşadım. Kullanmak istiyordum
Tetradoxu bol su ile içip bogaziniza yapişmadigina emin olmaniz lazım...eger bogaza yapisirsa mukozada derin tahrişe sebep olur.
droliver

kadir yazdı:
droliver yazdı:Merhaba arkadaşlar, midem veya yemek borumda gastrit ülser tarzı birşey oluştu. Mide koruyucu içiyorum düzenli olarak. Yazın 2 kutu tetradox kullanmıştım. Biraz dikkatsizce içtim ve yemek borumda özefajit oluşmuştu. Bol su ile düzgün olarak kullansam sizce problem yaşar mıyım? Tekrar bi nüks olayı yaşadım. Kullanmak istiyordum
Tetradoxu bol su ile içip bogaziniza yapişmadigina emin olmaniz lazım...eger bogaza yapisirsa mukozada derin tahrişe sebep olur.
Yemek borumda buna sebep oldu malesef abi şimdi içmeye korkuyorum. Dediğiniz gibi bol su ile içsem mideme zararı olur mu acaba? Mideden olmayayım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tok karnina icerseniz sikintı olmaz.
droliver

kadir yazdı:Tok karnina icerseniz sikintı olmaz.
Teşekkürler abi yarın kullanmaya başlayacağım inşallah
droliver

kadir yazdı:Tok karnina icerseniz sikintı olmaz.
Kadir abi birde şeyi soracaktım benim şikayetlerim arttı da parayı denkleştirip doktora gitmeye karar verdim. Ama en yakın cuma gidebiliyorum. Sağlık ocağına tetradox yazdırmıştım. Cumaya kadar onu içeyim mi? Prostat sıvısındaki lökosit miktarını etkiler mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İlacı icmeden gitmenizde fayda var.