Tavanic ve cravit

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Tavanic ve cravit

Mesaj gönderen Serkan »

artemis yazdı:
Serkan yazdı:
artemis yazdı: Anladım abi kegel egzersizleri gibi açma germe yapsam yakın etki olur mu?
Size iyi gelen hareketler nelerdi?
Bende daha aklıma gelmeyen idrar damlama debi düsüklügü tam bosaltamama hayli semptom vardı. Neden böyle ağir gecirdim bilmiyorum ilk semptomda doktora gittim 11. günü Zafer hocaya gittim. 5/6 cıktı lokesit 17. gün lokesit düştü tamamen. Her ay kontrol ettiriyorum ne kültür ürüyor ne lokesit yükseliyor ama hastalık ağır seyretti.

Ben dünya şey denedim belki iyi gelme zamanı şimdi geldi bilmiyorum. Fizik tedavide kuru iğneler batıriyorlar. Kaslara baskılar yapıyor. Tavsiye etmem için çok erken henüz. Evde hic bir kegel vs yapmıyorum. Günlük yürüyüş yapıyorum sadece
Erken tedaviye girmeniz iyi olmuş abi peki ilk ay lökosit sıfırlanınca ilaç kullanmaya devam mı ettiniz çok fazla ilaç kullanmışsınız çünkü lökositte dönem dönem artış olmuşmuydu ? umarım daha da iyi olucaksın abi gelmiş geçmiş olsun. Kuru iğne tedavisinde kasık ağrıları için sonuç alırsanız paylaşım yaparsanız sevinirim Sağlıcakla kalın...
Evet hocam 6 dezefin ve bir kutu agumentin sonrası 5/6 lökosit cıkmıstı. Cipro tedradox ve genta sonrası sıfırlandı. Bundan sonrada kullanmaya devam ettim. Kültür yaptırdım bir sey cıkmadı devam ettim 3 ay boyunca kombin antibiyotik aldım. O dönem birsey var ama cıkmıyor a inanıyordum. 3 ay sonra Hüseyin Seçkin e gittim o ikna edip bıraktırdı antibiyotiği. 3 aydır kullanmıyorum. Her ay kültür lökosit bakıyoruz birsey cıkmıyor. Hüseyin hoca olmasa daha devam ederdim... Kafam çok kötüydü o dönem
artemis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen artemis »

Serkan yazdı:
artemis yazdı:
Serkan yazdı: Bende daha aklıma gelmeyen idrar damlama debi düsüklügü tam bosaltamama hayli semptom vardı. Neden böyle ağir gecirdim bilmiyorum ilk semptomda doktora gittim 11. günü Zafer hocaya gittim. 5/6 cıktı lokesit 17. gün lokesit düştü tamamen. Her ay kontrol ettiriyorum ne kültür ürüyor ne lokesit yükseliyor ama hastalık ağır seyretti.

Ben dünya şey denedim belki iyi gelme zamanı şimdi geldi bilmiyorum. Fizik tedavide kuru iğneler batıriyorlar. Kaslara baskılar yapıyor. Tavsiye etmem için çok erken henüz. Evde hic bir kegel vs yapmıyorum. Günlük yürüyüş yapıyorum sadece
Erken tedaviye girmeniz iyi olmuş abi peki ilk ay lökosit sıfırlanınca ilaç kullanmaya devam mı ettiniz çok fazla ilaç kullanmışsınız çünkü lökositte dönem dönem artış olmuşmuydu ? umarım daha da iyi olucaksın abi gelmiş geçmiş olsun. Kuru iğne tedavisinde kasık ağrıları için sonuç alırsanız paylaşım yaparsanız sevinirim Sağlıcakla kalın...
Evet hocam 6 dezefin ve bir kutu agumentin sonrası 5/6 lökosit cıkmıstı. Cipro tedradox ve genta sonrası sıfırlandı. Bundan sonrada kullanmaya devam ettim. Kültür yaptırdım bir sey cıkmadı devam ettim 3 ay boyunca kombin antibiyotik aldım. O dönem birsey var ama cıkmıyor a inanıyordum. 3 ay sonra Hüseyin Seçkin e gittim o ikna edip bıraktırdı antibiyotiği. 3 aydır kullanmıyorum. Her ay kültür lökosit bakıyoruz birsey cıkmıyor. Hüseyin hoca olmasa daha devam ederdim... Kafam çok kötüydü o dönem
Anlayabiliyorum abi o psikolojiyi bereket bünyen sağlammış o kadar antibiyotiğe karşı iyisin şükür o zaman sizde inflamasyon kalmış sanırım doku hasarı o da zamanla geçicek hayırlısıyla!
alivatan98
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alivatan98 »

Arkadaşlar tavanicle iyileşen varmı aranızda? Bu arada bu gün birinden tavsiye aldım oda bu hastalığı yenmiş günde 1 c vitamini suya atilandan kullanmış 1 hafta aralıklı bol bol işedikçe zamanla geçtiğini söyledi.