ÜRİSPAS ve BOŞALMA SONRASI.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
hit43
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

ÜRİSPAS ve BOŞALMA SONRASI.

Mesaj gönderen hit43 »

Selamlar.ürispas kullandığımda belirli bir iyileşme oluyordu.Taki son boşalmaya kadar. ondan sonra idrar sonunda berlirtiler oluyor.1 saat sürüyor geçiyor. 3*1 ürispasta tesir etmemeye başladı.sonra bir doktor günde 3*2 ürispas alabilirsin dedi.en az 3 ay kullanman gerekli dedi.birde böyle deneyeceğim sizce faydası olurmu yada fayda gören varmı ? Benim şikayetler;idrardan sonra peniste gerginlik huzursuzluk ve batma ve karın altında huzursuzluk.1 saat sürüp geçiyor.bu hastalıkta boşalma faydalı diyende var ,tam aksine boşalmamak gerekli diyende sizce hangisi?
hit43

Re: ÜRİSPAS ve BOŞALMA SONRASI.

Mesaj gönderen hit43 »

hiç yorum yapan yok kadir abi sen ne düşünüyorsun?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hit43 yazdı:hiç yorum yapan yok kadir abi sen ne düşünüyorsun?
Ürispas idrar yolları semptomları için spazm giderici kas gevsetici antispazmodik bir ilaçtır, üriner sistem iltihaplarında kullanılır fakat doktorunuz size bununla beraber tedavi edici baska ilaclarda vermesi gerekir...eger sizde iltihaba neden olan etkenler devam ediyorsa bu ilaç size tek başına yeterli gelmeyecektir. Hatta hastaliginizin daha fazla ilerlemesine yol açabilir. Bu ilaç tedavi değildir fakat semptom gidericidir.
Doktorunuzdan iltihabın sebebine yönelik araştırma yapmasını ve cıkan sonuca göre tedavi edici bir reçete hazirlamasını isteyin.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Pelvik kas gerginliğine iyi gelir mi abi bu ilaç
hit43

Mesaj gönderen hit43 »

hit43 yazdı:hiç yorum yapan yok kadir abi sen ne düşünüyorsun?
peki kadir abi .bu hastalıkta boşalma faydalı diyende var ,tam aksine boşalmamak gerekli diyende sizce hangisi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim forumda genellikle ejekülasyon sonrasi semptomlarin arttiğını söyleyenler çoğunlukta...aynı şekilde bende yaşamiştım bu semptomları.
Fakat buna binaen çok azda olsa ejekülasyonun iyi geldiğini soyleyenlerde var, %5 gibi.
Bana göre sık ve mükerrer ejekülasyon iltihaplı dokuyu irrite ediyor iyileşmeyi kesinlikle geciktiriyor. Ara sıra cinsel perhiz yapmakta fayda var diye düşünüyorum.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Bende boşalma sonrası artıyordu kendini dene en iyi kararı kendiniz verin