Tedavisi zor kronik bakteriyel prostatitin kombine oral tedavisi olarak fosfomisin trometamol ve N-asetil-L-sistein.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Tedavisi zor kronik bakteriyel prostatitin kombine oral tedavisi olarak fosfomisin trometamol ve N-asetil-L-sistein.

Mesaj gönderen kadir »

Serkan yazdı:
kadir yazdı:Nac600 üde kullaniyormusun beraberinde Serkan kardeşim?
Evet Kadir abicim. Siz olmasanız böyle şeylerden haberim bile olmazdı. Kadir abicim iyi gelmişken acaba 3 haftaya uzatmalı mıyım?
Valla Serkan kardesim bana kalsa uzat derim ama, malum bu farmakolojik işler sorumluluk ister o yuzden kesin bir öneri verme şansım yok maalesef.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Tedavisi zor kronik bakteriyel prostatitin kombine oral tedavisi olarak fosfomisin trometamol ve N-asetil-L-sistein.

Mesaj gönderen Serkan »

BruceLee yazdı:Merhaba. fosfomisin trometamol, reçetesiz alınıyor mu? ilacın ismi nedir?
Alınmıyor ama alınıyor. :) Monurol ilacın adı. Nac 600 ile kullanılacak.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

kadir yazdı:
Serkan yazdı:
kadir yazdı:Nac600 üde kullaniyormusun beraberinde Serkan kardeşim?
Evet Kadir abicim. Siz olmasanız böyle şeylerden haberim bile olmazdı. Kadir abicim iyi gelmişken acaba 3 haftaya uzatmalı mıyım?
Valla Serkan kardesim bana kalsa uzat derim ama, malum bu farmakolojik işler sorumluluk ister o yuzden kesin bir öneri verme şansım yok maalesef.
Banada iyi geldi Kadir abi. Bin doktor gezdim kimse birsey demiyor. Sayende dün altı ay sonra deliksiz uyudum. Bende enterecoc üremisti zaten.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Otofaji olsun diye. Sabah kahvaltı dısında yememeye başladım. Nac 600 iciyorum sıcak suya oturuyorum.Son idrara cıkınca Monurol icip yatıyorum. Gecici rahatlama bile olsa benim ihtiyacim var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

İyi gelmesine sevindim kardesim, devamı konusunda dedigim gibi kendiniz karar verceksiniz.
Ghost
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ghost »

odysiea87 yazdı:Otofaji olsun diye. Sabah kahvaltı dısında yememeye başladım. Nac 600 iciyorum sıcak suya oturuyorum.Son idrara cıkınca Monurol icip yatıyorum. Gecici rahatlama bile olsa benim ihtiyacim var
Nasıl oldun @odysiea87 bende haftada 2 kez ürocare kullandım 2 hafta boyunca hoca tekrar 4 şase verdi 2 hafta daha kullanım için baya bir ilerleme olduğunu hissediyorum 8 ayın sonunda ilk kez batmam kesildi bir kez çok cılız hissettim o kadar çatal işeme ve ufak idrar sıkıntıları devam ediyor iyi geliyor gibi bakalım 3 şase daha var