hem karın hem pelvik kasları gevşetecek bir ilaç

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
yusufkaya4243
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

hem karın hem pelvik kasları gevşetecek bir ilaç

Mesaj gönderen yusufkaya4243 »

Merhaba, bende yavaş idrar yapma sık idrara çıkma gibi belirtiler var 5 - 6 aydır. Prostatitte hiç ağrı, zonklama yok ama. Bunu araştırırken sürekli olarak karnımı sıktığımı farkettim. (55 kilo zayıfım) Normalde dışarıda olması gereken göbeğim sıkıyormuşum gibi içeride. Diyarfam nefesi alınca dışarı salınıyor o zaman rahat hissediyorum ve pelvik kasları sıktığımı da farkettim eş zamanlı olarak bilinçaltında gerçekleşiyor bu. Diyarfam nefes egzersizleri yaptıkça penisteki sertleşme sorununun %70 oranında düzeldiğini de farkettim. Fakat sürekli diyarfam nefesi alamıyorum karnımda nefes alma alanı çok azmış gibi nefes alıncaca alt karnımın sıkıştığını hissediyorum. O bölgeyi sıktığım için kabızlık sorunları da yaşıyorum.

Dolayısıyla hem karın hem pelvik kasları gevşetecek yan etkisi en az olan mümkünse prostata dokunmayacak bir kas gevşetici ilaç arayışındayım. Birazdan sağlık ocağına gidecem rastgele ilaç yazmasını da istemiyorum açıkcası. Bilgisi olan var mı?
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: hem karın hem pelvik kasları gevşetecek bir ilaç

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş aynı ilacı bende arıyorum merhaba bulursan kullanırsan yazarsan sevinirim
Clever

Mesaj gönderen Clever »

Naruto77 yazdı:İlaç değil, bol bol saunaya git normal masaja git gevşersin pamuk gibi olursun değerli kardeşim. Bu gerginlikte psikoloji temelli ha bilesin. Kafayı boşalt git bir masaj yaptır bakalım kendine, iyi olunca da yaz buraya benimde keyfim yerine gelsin. Geçmiş olsun :)
Siz hastamısıniz doktormusunuz? Her konuya yorum yapmışsınız
Clever

Mesaj gönderen Clever »

Naruto77 yazdı:
Clever yazdı:
Naruto77 yazdı:İlaç değil, bol bol saunaya git normal masaja git gevşersin pamuk gibi olursun değerli kardeşim. Bu gerginlikte psikoloji temelli ha bilesin. Kafayı boşalt git bir masaj yaptır bakalım kendine, iyi olunca da yaz buraya benimde keyfim yerine gelsin. Geçmiş olsun :)
Merhaba zeki kardeşim, bildiklerimi yazıyorum. Her konuya yorum yapmadım ancak siz rahatsız olduysanız dikkate almayabilirsiniz. Yine de bir rahatsızlığım olduysa afedersiniz. Doktor değilim, şuan hasta da değilim. Saygılar.
Merhaba, Naturo77 bey, yorumlarınız bir doktor edası ile yazıldığı icin sadece merak ettim.Doktor olduğunuzu tahmin etmistim yanılmış olabilirim kusura bakmayın.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen jeanvaljean »

yusufkaya4243 yazdı:Merhaba, bende yavaş idrar yapma sık idrara çıkma gibi belirtiler var 5 - 6 aydır. Prostatitte hiç ağrı, zonklama yok ama. Bunu araştırırken sürekli olarak karnımı sıktığımı farkettim. (55 kilo zayıfım) Normalde dışarıda olması gereken göbeğim sıkıyormuşum gibi içeride. Diyarfam nefesi alınca dışarı salınıyor o zaman rahat hissediyorum ve pelvik kasları sıktığımı da farkettim eş zamanlı olarak bilinçaltında gerçekleşiyor bu. Diyarfam nefes egzersizleri yaptıkça penisteki sertleşme sorununun %70 oranında düzeldiğini de farkettim. Fakat sürekli diyarfam nefesi alamıyorum karnımda nefes alma alanı çok azmış gibi nefes alıncaca alt karnımın sıkıştığını hissediyorum. O bölgeyi sıktığım için kabızlık sorunları da yaşıyorum.

Dolayısıyla hem karın hem pelvik kasları gevşetecek yan etkisi en az olan mümkünse prostata dokunmayacak bir kas gevşetici ilaç arayışındayım. Birazdan sağlık ocağına gidecem rastgele ilaç yazmasını da istemiyorum açıkcası. Bilgisi olan var mı?
Aynı sorun birebir bende de var. Bir çare bulabildiniz mi?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Clever yazdı:
Naruto77 yazdı:
Clever yazdı: Siz hastamısıniz doktormusunuz? Her konuya yorum yapmışsınız
Merhaba zeki kardeşim, bildiklerimi yazıyorum. Her konuya yorum yapmadım ancak siz rahatsız olduysanız dikkate almayabilirsiniz. Yine de bir rahatsızlığım olduysa afedersiniz. Doktor değilim, şuan hasta da değilim. Saygılar.
Merhaba, Naturo77 bey, yorumlarınız bir doktor edası ile yazıldığı icin sadece merak ettim.Doktor olduğunuzu tahmin etmistim yanılmış olabilirim kusura bakmayın.
Burada doktor edasiyla neler yazilip ciziliyor. Bu mu rahatsiz etti seni?
merseysidederby

Mesaj gönderen merseysidederby »

Pelvik kasları gevşetecek bir ilaç var mı ki? Eğer öyle bir ilaç varsa ben o ilacın köpeği olurum. Beni rahatsız eden tek semptom ağrı şu anda. O kaslar gevşese yanıt alabileceğimi düşünüyorum.
merseysidederby

Pelvik Kasları Gevşetecek İlaç veya Krem

Bana pelvik kasları gevşetecek ilaç veya krem tarzı bir şey lazım. Benim prostatitteki tek sorunum ağrı şu anda. Diğer sorunlarım tolere edilebilir düzeyde. En azından hayatımı hiçbirisi ağrı kadar etkilemiyor. Bir süre buscopan plus kullanmıştım ve iyi gelmiş miydi bilemiyorum çünkü yanında başka ilaçlar da kullanmıştım ama o süre boyunca ağrım az olmuştu. Sadece prostat masajından sonraki 3 gün ağrım oluyordu. İşin özü, böyle bir ilaç veya krem var mı arkadaşlar?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Pelvik Kasları Gevşetecek İlaç veya Krem

Mesaj gönderen red »

Pelvik kasları gevşetici egzersizler var.
Pelvis reset diye youtube da arayabilirsiniz.
merseysidederby

red yazdı:Pelvik kasları gevşetici egzersizler var.
Hocam egzersizleri dünden beri araştırıyorum. Bunun ekstra bir ilacı falan da var mı bildiğiniz? Açıktan ilaç adı yazamam derseniz özelden de yazabilirsiniz.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

merseysidederby yazdı:Bana pelvik kasları gevşetecek ilaç veya krem tarzı bir şey lazım. Benim prostatitteki tek sorunum ağrı şu anda. Diğer sorunlarım tolere edilebilir düzeyde. En azından hayatımı hiçbirisi ağrı kadar etkilemiyor. Bir süre buscopan plus kullanmıştım ve iyi gelmiş miydi bilemiyorum çünkü yanında başka ilaçlar da kullanmıştım ama o süre boyunca ağrım az olmuştu. Sadece prostat masajından sonraki 3 gün ağrım oluyordu. İşin özü, böyle bir ilaç veya krem var mı arkadaşlar?
Buscopan plus idrar zorluğu yaptı mı size?
çakır
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen çakır »

red yazdı:Pelvik kasları gevşetici egzersizler var.
selam red kardeşim, dediğin bu mu

https://youtu.be/8XPoWSaW-Q0

kegel ile pelvik aynı şey mi?
Clever

Mesaj gönderen Clever »

odysiea87 yazdı:
Clever yazdı:
Naruto77 yazdı: Merhaba zeki kardeşim, bildiklerimi yazıyorum. Her konuya yorum yapmadım ancak siz rahatsız olduysanız dikkate almayabilirsiniz. Yine de bir rahatsızlığım olduysa afedersiniz. Doktor değilim, şuan hasta da değilim. Saygılar.
Burada doktor edasiyla neler yazilip ciziliyor. Bu mu rahatsiz etti seni?
Yazan kişi cevabını verdi bende kusura bakmayın dedim zaten, ne hakla bana soru soruyorsun?
merseysidederby

prosta50 yazdı:
merseysidederby yazdı:Bana pelvik kasları gevşetecek ilaç veya krem tarzı bir şey lazım. Benim prostatitteki tek sorunum ağrı şu anda. Diğer sorunlarım tolere edilebilir düzeyde. En azından hayatımı hiçbirisi ağrı kadar etkilemiyor. Bir süre buscopan plus kullanmıştım ve iyi gelmiş miydi bilemiyorum çünkü yanında başka ilaçlar da kullanmıştım ama o süre boyunca ağrım az olmuştu. Sadece prostat masajından sonraki 3 gün ağrım oluyordu. İşin özü, böyle bir ilaç veya krem var mı arkadaşlar?
Buscopan plus idrar zorluğu yaptı mı size?
Yok hocam yapmamıştı. Yanında piyeloseptyl de kullanmıştım ama belki ondandır. Bu arada bende hiç idrar zorluğu semptomu olmadı.
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Clever yazdı:
Üromax 04 denedinmi kardeşim