Levofloksasin ve moksifloksasin

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Ghost
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Levofloksasin ve moksifloksasin

Mesaj gönderen Ghost »

Yapılan deneylere göre moksifloksasin(avelox moksefen) levofloksasine(tavanic) göre %59 daha fazla prostat dokusuna geçiyormuş. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25218157/
Ghost

Re: Levofloksasin ve moksifloksasin

Mesaj gönderen Ghost »

onur2424 yazdı:
Ghost yazdı:Yapılan deneylere göre moksifloksasin(avelox moksefen) levofloksasine(tavanic) göre %59 daha fazla prostat dokusuna geçiyormuş. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25218157/
Avelox ciddi anlamda prostatit icin iyi bir ilac. Malesef cahil doktorlarimiz bunun bir ust solunum ilaci oldugunu saniyor sadece. Ezbere tavanic verip gonderiyolar.
Keşke tavanic yazsalar tetradox yazıp yolluyolardı . 7 aydır düzgün tedavi alamadım son bir aydır tavanicle başladığım aveloxla devam ettiğim tedaviden fayda gördüm
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Yazmıyorlar be hocam bir kutu ilac icin 500 tl özel muayene ücreti vereceksin rica millet yazacaklar.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Devlette ki doktor bana prostatitin tedavisi literatürde tüm dünyada 6 hafta cipro tedavisidir diyor.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Devlette ki doktor bana prostatitin tedavisi literatürde tüm dünyada 6 hafta cipro tedavisidir diyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hiç bir zaman patojen cinsi belli olmadan ve antibiyotik duyarlılik testi yapılmadan hangi antibiyotigin çare olacağını kimse bilemez. Ancak geniş spektrumlu bir kombin olursa tedavi şansi artar. Tabi onunda bilindigi gibi riskleri belli.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Doktorlar bu işin üstüne düşmüyor düşseler tedavi yöntemi bulunur
Hakan123

Re: Agrı

Mesaj gönderen Hakan123 »

Arkadaşlar her şeyin Başi doğa allahim inşallah böyüktür bütün kardeşlerimize yardım etsin inşallah şifa versin cok zor bir hastalik ne yapsan elinde kaliyor vücut antibiyotik kullanmakdan maf oldu meçmür kullanmak zorundayız ama fayda etmiyor barsaklar perişan oldu bu hastalığa alişmak lazım ben 22 yılımı verdim tıpın bütün imkanlarını kullandık ama fayda yok inşallah şifa buluruz prostat iltihabi vücutda agrı yapmadık yer bırakmıyor helede flora bakterileri firsatcı ölmüyor 28 targocit kullandım hastanede yatarak ama Yinede ölmüyor ne biçim iş bulamadık cözüm yaş ilerledikçe hastalik daha zor yaş 50 ama gerçekten çekilmiyor ama yüce mevlam inşallah şifa buluruz gerçekten cok hasta var
Hakan123

Mesaj gönderen Hakan123 »

Bana doktor diyorlar 10 kişinden 9 şunda bu flora bakterisi çıkıyor diyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Agrı

Mesaj gönderen kadir »

Hakan123 yazdı:Arkadaşlar her şeyin Başi doğa allahim inşallah böyüktür bütün kardeşlerimize yardım etsin inşallah şifa versin cok zor bir hastalik ne yapsan elinde kaliyor vücut antibiyotik kullanmakdan maf oldu meçmür kullanmak zorundayız ama fayda etmiyor barsaklar perişan oldu bu hastalığa alişmak lazım ben 22 yılımı verdim tıpın bütün imkanlarını kullandık ama fayda yok inşallah şifa buluruz prostat iltihabi vücutda agrı yapmadık yer bırakmıyor helede flora bakterileri firsatcı ölmüyor 28 targocit kullandım hastanede yatarak ama Yinede ölmüyor ne biçim iş bulamadık cözüm yaş ilerledikçe hastalik daha zor yaş 50 ama gerçekten çekilmiyor ama yüce mevlam inşallah şifa buluruz gerçekten cok hasta var
Hakan123 kardesim senin olayın farklı yanliz daha oncede belirtmistim...senin prostata minimal invaziv cerrahi yapıldiğı icin ufak bir nükste toparlaması zor oluyor.