Mesane ve testis ağrısı için ilaç

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesane ve testis ağrısı için ilaç

Mesaj gönderen prosta50 »

Arkadaşlar son iki aydır masturbasyon yaptıktan sonra özellikle testis kısımlarında çekilme hissi ve ağrı yaşıyorum. Testislerin bacağa yakın kısımları ağrıyor ve çekiyor. Üç dört gün devam ediyor. Bu ağrıyı ve hassaslığı geçirecek ilaç tavsiyesi yapacak arkadaş varmı. Kullanıp iyi gelen??
ali ankara

Re: Mesane ve testis ağrısı için ilaç

Mesaj gönderen ali ankara »

Aynı agrılar 5 sene sonra gelen nüks ile bendede oldu 4 ay ne kullandıysam nafile kas gevşetici bitkisel kürler iesef igne agrı kesiciler aklıma gelmeyen bir düzüne şeyleri denedim ama geçmedi herşeyi bıraktım bi nemze olsun hafifledi lakin sıfır lıyamadım piskolojim alt üst oldu ara ara forma giriyorum devamlı araştırma yapınca dahada kötü oluyorum rabbim yardımcımız olsun masaj yapan cüneyt hocayı araştırıyorrum fayda görenler var bizede fayda edermi umuduyla onun vidyo larına takılıyorum bu ara bi care allah büyük bizim rahatsızlıgımızında birgün kalıcı kolay bi tedavisi olacak işallah
prosta50

Geçmiş olsun kardeşim
emin3850
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emin3850 »

prosta50 yazdı:Arkadaşlar son iki aydır masturbasyon yaptıktan sonra özellikle testis kısımlarında çekilme hissi ve ağrı yaşıyorum. Testislerin bacağa yakın kısımları ağrıyor ve çekiyor. Üç dört gün devam ediyor. Bu ağrıyı ve hassaslığı geçirecek ilaç tavsiyesi yapacak arkadaş varmı. Kullanıp iyi gelen??
Bendede aynı durum var tek çare perhiz yapmak
prosta50

Ağrı kesici veya ilaç kullanıyor musunuz kaç yaşındasınız
emin3850

prosta50 yazdı:Ağrı kesici veya ilaç kullanıyor musunuz kaç yaşındasınız
17 yaşındayım ilaç kullanmıyorum
prosta50

17 yaş mı? Kardeş çok gençsiniz ne zamandır var prostatit
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

emin3850 yazdı:
prosta50 yazdı:Ağrı kesici veya ilaç kullanıyor musunuz kaç yaşındasınız
17 yaşındayım ilaç kullanmıyorum
17 yaşında bile bu hastalık var nasıl iş anlamadım genç yaşta prostat ile uğraşıyoruz:(
ali ankara

Ahbe güzel kardeşim yaşın cok genç güzelce tedavini ol ihmal etme biz ihmal ettit kıronikleşti şimdi ne yapsak nafile tedavi ol ihmal etme
emin3850

ali ankara yazdı:Ahbe güzel kardeşim yaşın cok genç güzelce tedavini ol ihmal etme biz ihmal ettit kıronikleşti şimdi ne yapsak nafile tedavi ol ihmal etme
Kayseride yaşıyorum istanbula gelme imkanım yok zaten hastalıkta 1.5 . yılım. Alıştım artık yapıcak bişiyoo büyük ihtimale fazla ve sık mastırbasyondan dolayı oldu şuan çok bir aorunım kalmadı zaten mast yaptıktan sonra prostatnşişince ağrı yapıyo o na çözümde yapmamayı buldum .d böyle devam dksklsşağw ilk başta baya hayatım başıma yıkılmıştıda şimdi bunla yaşamayı öğrendim
emin3850

prosta50 yazdı:17 yaş mı? Kardeş çok gençsiniz ne zamandır var prostatit
Bir buçuk yıl oldu
prosta50

Çok erken güzel kardeşim. Allah şifa versin. İşemede sorun yapıyor mu
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

ali ankara yazdı:Aynı agrılar 5 sene sonra gelen nüks ile bendede oldu 4 ay ne kullandıysam nafile kas gevşetici bitkisel kürler iesef igne agrı kesiciler aklıma gelmeyen bir düzüne şeyleri denedim ama geçmedi herşeyi bıraktım bi nemze olsun hafifledi lakin sıfır lıyamadım piskolojim alt üst oldu ara ara forma giriyorum devamlı araştırma yapınca dahada kötü oluyorum rabbim yardımcımız olsun masaj yapan cüneyt hocayı araştırıyorrum fayda görenler var bizede fayda edermi umuduyla onun vidyo larına takılıyorum bu ara bi care allah büyük bizim rahatsızlıgımızında birgün kalıcı kolay bi tedavisi olacak işallah

Hocam sizin neden tekrar nüksetti ?
ali ankara

Bende anlamış deyilim kıronik oldugu için herhalde geçti sanıyoruz kiminde 3 ay kiminde 3 sene kiminde 5 sene sonra yeniden kendini belli ediyor ama bu sefer bende farklı sentomlar oldu ilk yakalandıgım zaman makat agrısı peniz yanması şeffaf akıntı vardı bu sefer mesane agrısı idrar yapmakta güçlük tam boşaltamama hissi cinsel isdeksizlik oldu biraz gene toparladım ama günü gününü tutmuyor bi bakmışsın iyiyim bi bakmışsın dünyam zindan
emin3850

prosta50 yazdı:Çok erken güzel kardeşim. Allah şifa versin. İşemede sorun yapıyor mu
Çok hafif bir yanmam oluyor arada idrarın sıcaklığını hiseediyor gibi bide çok oturdupumda felan debide azalma oluyor tabikide eski si gibi değil hiç bişey hasta olmadan öncekki tazzik en iyi halimde bile yok hastalık çok şeyi etkiledi