Pelvik kaslar için ilaç

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Pelvik kaslar için ilaç

Mesaj gönderen prosta50 »

kadir yazdı:
prosta50 yazdı:
kadir yazdı: Cataflam kas gevseticilerden bir tık ilerde bir ilactir. Dr recetesi ile önerebilirim.
Kadir bey doktor pelvik kas için tranko buskas adlı ilacı yazdı
Güzel bir ilaçtır pekvik bölge düz kasları gevsetir. Kullanabilirsiniz. Sonuçlarıda yazarsaniz sevinirim.
Kadir bey tranko buskas kullandım etkileri şöyle. Masturbasyon sonrası bende haya kısımlarında ağrı oluyordu ve işeme hızı düşüyordu. Tranko buskas yemekten sonra aldım. Ağrıyı hafifletti.işemeyi daha rahatlattı. Yanlız medazepam olduğu için bana uyku da yaptı. O da hoşuma gitti biraz dinlenmiş rahatlamış oldum. Bakalım daha kullanacağım. Etkilerini yazarım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

prosta50 yazdı:
kadir yazdı:
prosta50 yazdı: Kadir bey doktor pelvik kas için tranko buskas adlı ilacı yazdı
Güzel bir ilaçtır pekvik bölge düz kasları gevsetir. Kullanabilirsiniz. Sonuçlarıda yazarsaniz sevinirim.
Kadir bey tranko buskas kullandım etkileri şöyle. Masturbasyon sonrası bende haya kısımlarında ağrı oluyordu ve işeme hızı düşüyordu. Tranko buskas yemekten sonra aldım. Ağrıyı hafifletti.işemeyi daha rahatlattı. Yanlız medazepam olduğu için bana uyku da yaptı. O da hoşuma gitti biraz dinlenmiş rahatlamış oldum. Bakalım daha kullanacağım. Etkilerini yazarım
Bilgi için tşk ederim. Yararli bir paylaşim.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Rica ederim