Penisten antibiyotik

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Penisten antibiyotik

Mesaj gönderen bakbak »

selamlar. bu hastalığa anal ilişki sonrası yakalandım. bosalma esnasinda bakterilerin prostata ulaştığını tahmin ediyorum. muhtelemen boşalma esnasinda dışarı çıkış yaparken prostata da dışardan emiş oluyor.

söyle bisey düşündüm. bu antibiyotikleri sıvı formunda bir kapa aldık diyelim bu kabin içine boşalma yaptığımız taktirde antibiyotik de prostata emilir mi? bu şekilde bakterinin gittiği yoldan oraya ulasilamaz mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Penisten antibiyotik

Mesaj gönderen kadir »

bakbak yazdı:selamlar. bu hastalığa anal ilişki sonrası yakalandım. bosalma esnasinda bakterilerin prostata ulaştığını tahmin ediyorum. muhtelemen boşalma esnasinda dışarı çıkış yaparken prostata da dışardan emiş oluyor.

söyle bisey düşündüm. bu antibiyotikleri sıvı formunda bir kapa aldık diyelim bu kabin içine boşalma yaptığımız taktirde antibiyotik de prostata emilir mi? bu şekilde bakterinin gittiği yoldan oraya ulasilamaz mi?
Penisten kateterle antibiyotik emdirme yöntemi zaten var. Fakat kesin iyilesme kaniti bilgisi yeterli sekilde yok.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:
bakbak yazdı:selamlar. bu hastalığa anal ilişki sonrası yakalandım. bosalma esnasinda bakterilerin prostata ulaştığını tahmin ediyorum. muhtelemen boşalma esnasinda dışarı çıkış yaparken prostata da dışardan emiş oluyor.

Penisten kateterle antibiyotik emdirme yöntemi zaten var. Fakat kesin iyilesme kaniti bilgisi yeterli sekilde yok.[/quote
Rahatlayan hastalar var abi özellıkle penıs yanması ve agrısı için her doktorda yapmıyor bunu sen ne düşünüyorsun abı penıse antı verme olayını
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yöntem olarak akilci fakat, burada yine prostat dokusuna direk girecek olan ilacin dokuyu irrite ederek nekroz hale getirmemesi önemli. Ayrica yine herzaman söyledigim gibi patojene endike antbiyotik kullanilmasi. Ayrica dikkat edilecek bir baska husus, üretradan gececek olan antibiyotigin prostat icine farkli patojenler transfer etmemesi. Bunlarin klinik calismalari yapilmasi gerekir.
efsane2036

kadir yazdı:Yöntem olarak akilci fakat, burada yine prostat dokusuna direk girecek olan ilacin dokuyu irrite ederek nekroz hale getirmemesi önemli. Ayrica yine herzaman söyledigim gibi patojene endike antbiyotik kullanilmasi. Ayrica dikkat edilecek bir baska husus, üretradan gececek olan antibiyotigin prostat icine farkli patojenler transfer etmemesi. Bunlarin klinik calismalari yapilmasi gerekir.
Ali1453 bunu yaptırmış faydasınıda cok gormus penıstekı agrılar yanmalar gitmiş onun daha cok makat yanması mevcut
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

efsane2036 yazdı:
kadir yazdı:Yöntem olarak akilci fakat, burada yine prostat dokusuna direk girecek olan ilacin dokuyu irrite ederek nekroz hale getirmemesi önemli. Ayrica yine herzaman söyledigim gibi patojene endike antbiyotik kullanilmasi. Ayrica dikkat edilecek bir baska husus, üretradan gececek olan antibiyotigin prostat icine farkli patojenler transfer etmemesi. Bunlarin klinik calismalari yapilmasi gerekir.
Ali1453 bunu yaptırmış faydasınıda cok gormus penıstekı agrılar yanmalar gitmiş onun daha cok makat yanması mevcut
evet ben bu yöntemi denedim faydasını gördüm ama benim makat yanmasını 1,5yıl çektim 2 yıla yakındır yok sadece küt bir agrı oluyor o da 1 falan sürüyor ama çok az hissetmiyorum bile durumum Allah şükür iyi ve iyiye gidiyor tadaviden sınra sabır
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dedigim gibi akilci bir yöntem fakat dahada uzerinde durulup gelistirilmesi gerekir. Rektumdanda verilen yöntemi var. (Makattan)
efsane2036

kadir yazdı:Dedigim gibi akilci bir yöntem fakat dahada uzerinde durulup gelistirilmesi gerekir. Rektumdanda verilen yöntemi var. (Makattan)
Cok ürolog gezdım hıc bir ürülog yapalım demedı bana her doktor yapamıyormu acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

efsane2036 yazdı:
kadir yazdı:Dedigim gibi akilci bir yöntem fakat dahada uzerinde durulup gelistirilmesi gerekir. Rektumdanda verilen yöntemi var. (Makattan)
Cok ürolog gezdım hıc bir ürülog yapalım demedı bana her doktor yapamıyormu acaba
Her dr rektal tuse bile yapmiyor yapamiyor. Bu yöntemden haberi bile yok cogunun.
efsane2036

kadir yazdı:
efsane2036 yazdı:
Her dr rektal tuse bile yapmiyor yapamiyor. Bu yöntemden haberi bile yok cogunun.
Birde bunu yapacak doktoru arastırmak gerekecek bana cok mantıklı gelıyor bu işlem
kronikpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kronikpr »

Bunu yapan doktor hakkında bilgi verebilir misin ?tedavi yöntemi hakkında biraz daha açıklama yapabilirsen gerçekten çok makbule geçer.
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Hastalıgımın en şitdetli dönemlerinde kamışta yanma sızı kamış içerisinde karıncalama penis başında üşüme sızlama peniste geri çekilme vardı.Emrullah söğütdelen sistoskopi sonucu idrar yollarında iltihaptan dolayı tahriş oldugunu söyledi. Bunun akabinde haftada bir koktely yapıp kamıştan 15 cm çubukla içeriye ilaç sıktı.çok kısa süren bir işlem acı falan yok son 4 üncü iacı kendisi yurt dışına gittigi için başka dr yapmıştı inanın 1 saat kıvrandım. bu bunun faydasını gördüm gerçekten Emrullah hoca 1 ay içinde bazı şikayetlerin gider orayı yıkadım demişti sordum hocam arkadaşlar soruyor ne tür antiler yaptınız dedim Ankara hacet tepede hazırlanan özel bir koktely dedi içergini söylemedi kendisi hacet tepe mezunu idi.
kendisi şuan Amerkada bolu izzet baysal ünüversitesinde göreve başlayacak kendisi bolulu .Aramızda bolulu varsa gelip gelmedigini öğrenebilirmi . Gerçekten bu iş için iyi bir üroloji dr.
... hastayı bıkmadan dinler başından atmaz dindar bir insan hastalıgın asla pisikolojik olmadıgını savunanlardandı.Bu iş için enfeksiyoncuyla beraber çalışıyor k.p. tedavisinde
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

penisten ilac zerk edilmesine ek olarak benim şöyle bir merakım var aslında, şimdi bu prostata ulasma bence boşalma esnasinda oluyor. belki boşalma esnasinda prostat kanallarinin açılması vs. gibi birşey mümkün olabilir mi? dolayısıyla bu ilacı penisten bosalma esnasinda almak mümkün olsa bir çare olmaz mıydı sizce?
Serkankaplan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serkankaplan »

Ali1453 yazdı:Hastalıgımın en şitdetli dönemlerinde kamışta yanma sızı kamış içerisinde karıncalama penis başında üşüme sızlama peniste geri çekilme vardı.Emrullah söğütdelen sistoskopi sonucu idrar yollarında iltihaptan dolayı tahriş oldugunu söyledi. Bunun akabinde haftada bir koktely yapıp kamıştan 15 cm çubukla içeriye ilaç sıktı.çok kısa süren bir işlem acı falan yok son 4 üncü iacı kendisi yurt dışına gittigi için başka dr yapmıştı inanın 1 saat kıvrandım. bu bunun faydasını gördüm gerçekten Emrullah hoca 1 ay içinde bazı şikayetlerin gider orayı yıkadım demişti sordum hocam arkadaşlar soruyor ne tür antiler yaptınız dedim Ankara hacet tepede hazırlanan özel bir koktely dedi içergini söylemedi kendisi hacet tepe mezunu idi.
kendisi şuan Amerkada bolu izzet baysal ünüversitesinde göreve başlayacak kendisi bolulu .Aramızda bolulu varsa gelip gelmedigini öğrenebilirmi . Gerçekten bu iş için iyi bir üroloji dr.
... hastayı bıkmadan dinler başından atmaz dindar bir insan hastalıgın asla pisikolojik olmadıgını savunanlardandı.Bu iş için enfeksiyoncuyla beraber çalışıyor k.p. tedavisinde
15 cm bir çubukla penis içine antibiyotiği enjekte etmesi sizde daha sonra cinsellik konusunda yan bir etki yaptı mı çubuğun penisin dokusuna zarar verme ihtimali yok mu bende de aynı durum var peniste yanma penis ucunda ağrı
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

kesinlikle cinsellik konusunda hiçbir yan etki etmedi
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Oksijenli su daha mantikli...
Furkanpk

Mesaj gönderen Furkanpk »

Prostatit konusunda herkesin tecrübesinde ve tedavisinde hemfikir olduğu bir doktor adı önerebilir misiniz?
red

Mesaj gönderen red »

Furkanpk yazdı:Prostatit konusunda herkesin tecrübesinde ve tedavisinde hemfikir olduğu bir doktor adı önerebilir misiniz?
zafer oyman hocayı öneririm. istanbul bahçelievler medicana hastanesinde.
Black10

Mesaj gönderen Black10 »

red yazdı:
Furkanpk yazdı:Prostatit konusunda herkesin tecrübesinde ve tedavisinde hemfikir olduğu bir doktor adı önerebilir misiniz?
zafer oyman hocayı öneririm. istanbul bahçelievler medicana hastanesinde.
Zafer hocayı kesınlıkle bende öneririm.
Haibka
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Haibka »

Ben penis ucuma yanma nedeniyle çay ağacı yağı sürüyorum acıyı direk alıyor Kadir abi sence doğru mu yapıyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Haibka yazdı:Ben penis ucuma yanma nedeniyle çay ağacı yağı sürüyorum acıyı direk alıyor Kadir abi sence doğru mu yapıyorum
Aciyi dindiriyorsa sorun yok kardesim.
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

Bendede üretrada cok huzursuzluk var keske yapan bulabilsrm