Avelox 400

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Avelox 400

Mesaj gönderen murat222 »

paradigma yazdı:
murat222 yazdı:
paradigma yazdı:
mikoplazma- ureplazma da moksiflaksasin yani avelox un etken maddesi , 10 gun sabah aksam kullancaksin ,sadece bu yeterli gelmiyor hemen bitiminde ustune 12 gun doksisiklin 100 mg alacaksin sabah+ aksam bu rahatsizliga defalarca yakalan birisi olarak soyluyorum .... onceden sadece doksiiklin 100 mg kullanarak gecmisti 12 yil once ama artik bende birkac defa oldugu icin gecirmiyor .... antibiyotik suren min 20 gun olmali 1 haftalik avelox400 le gecmez ! bunlari yaparkende bagirsak florasini koruman lazim antibiyotikten birde bagisiklik sistemini guclendirmen lazim ayni anda
Daha önce 4 kutu tavanıc 2 kutu azitro kullandım üroplazma için
4-5 ay sonrada 14 gun yanı 2 kutu avelox kullandım
1 hafta dediğini gıbı az ama tetradox bana dokunuyor arkasına kullanmadım o yüzden
Enfeksiyon doktoru 14 gun avelox yeterli olur dedi
Aslında kafamda 1 ay vardı ama doktor ağır ilaç o süre fazla dedi
doksisiklin 100 mg kesinlikle kullanman gerekiyordu ureplazma mikoplazmanin en etken maddesi budur ! bana hic dokunmadi hayret defalarca kullandim ....Cok agir bir madde degil ustelik birde ucuz bir antibiyotikte ama cok etkili .... Doktor yanlis soylemis 14 gun moksiflaksasin icin fazla sure ...1 ay ise cok yuksek bir sure ... Bu isin formulu :10 gun sabah veya aksam 1 tane ,sadece bu yeterli gelmiyor hemen bitiminde ustune 12 gun doksisiklin 100 mg alacaksin sabah+ aksam toplam iki tane !! Hemen duzeltiyorum aynen avelox gunde bir tane olacak cunku o 400 mg .... ben kazakistanda 200 mg liktan gunde iki tane almistim ( burada avelox yok onun muadili baska bir ilac var )
Abi 2 kutu kullandım tetradox ancak ondan sonra tekrar
Pcr da çıktı
Daha sonra 4 kutu tarivid 3 kutu azitro daha sonra 4 kutu tavanıc 2 kutu azitro kullandım 2 defa prostat sıvısından kontrol pcrı yaptırdım temiz çıktı
Her ihtimale de 2 kutu avelox 400 kullandım
Bnde arada batma oluyor başka şikayet yok abi
Prostat sıvısı lokasit te 2-3 ama şu batmalarıda bitirmek istiyorum
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen paradigma »

murat222 yazdı:
paradigma yazdı:
murat222 yazdı:
Daha önce 4 kutu tavanıc 2 kutu azitro kullandım üroplazma için
4-5 ay sonrada 14 gun yanı 2 kutu avelox kullandım
1 hafta dediğini gıbı az ama tetradox bana dokunuyor arkasına kullanmadım o yüzden
Enfeksiyon doktoru 14 gun avelox yeterli olur dedi
Aslında kafamda 1 ay vardı ama doktor ağır ilaç o süre fazla dedi
doksisiklin 100 mg kesinlikle kullanman gerekiyordu ureplazma mikoplazmanin en etken maddesi budur ! bana hic dokunmadi hayret defalarca kullandim ....Cok agir bir madde degil ustelik birde ucuz bir antibiyotikte ama cok etkili .... Doktor yanlis soylemis 14 gun moksiflaksasin icin fazla sure ...1 ay ise cok yuksek bir sure ... Bu isin formulu :10 gun sabah veya aksam 1 tane ,sadece bu yeterli gelmiyor hemen bitiminde ustune 12 gun doksisiklin 100 mg alacaksin sabah+ aksam toplam iki tane !! Hemen duzeltiyorum aynen avelox gunde bir tane olacak cunku o 400 mg .... ben kazakistanda 200 mg liktan gunde iki tane almistim ( burada avelox yok onun muadili baska bir ilac var )
Abi 2 kutu kullandım tetradox ancak ondan sonra tekrar
Pcr da çıktı
Daha sonra 4 kutu tarivid 3 kutu azitro daha sonra 4 kutu tavanıc 2 kutu azitro kullandım 2 defa prostat sıvısından kontrol pcrı yaptırdım temiz çıktı
Her ihtimale de 2 kutu avelox 400 kullandım
Bnde arada batma oluyor başka şikayet yok abi
Prostat sıvısı lokasit te 2-3 ama şu batmalarıda bitirmek istiyorum
tamam pcr da cikmasi ise ve akinti yok ise zaten sen enfeksiyonu yenmissin ( farkli antibiyotikle ) .. ayni benim gibi ... bende yendim fakat bendeki sorun seninkiyle ayni gibi artik .... bendede enfeksiyon yok , prostat sivisinda lokosit 2 yani yok ... ama suandaki nalet semptomlar ; cinsel isteksizlik libido yerlerde , ereksiyon zorlugu ve ereksiyonu tutamamama ( ereksiyon haplari almadan cinsel ilsiki zor ) o bolgede yangi konforsuzluk batma da diyebiliriz ,
snider

Mesaj gönderen snider »

diyet yapın hocam. sarımsak, hindistan cevizi yağı, elma sirkesi, dereotu bol bol tüketin.
antalyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen antalyali »

paradigma yazdı:
antalyali yazdı:
paradigma yazdı:
zitromax in etken maddesi azitromisin , genelde bu gonore ve klamdiyada cok etken olarak biliyorum ... Hic kullanmadim ...Ama doksisiklin % 100 mg ( tetradox) dan eminim .. mikoplazma + ureplazma dendiginde ilk antibiyotik doksisiklindir cok net olarak soyliyebilirim ...
Once antibiyokgam testi yapilmali zaten orda hangisine duyarli hangisine drencli oldugu goruluyor ..duyarli olan etken maddeler kullanilir .. Ben her defasinda natibiyogram testide yapirdim , doksikiklin her defasinda duyarli cikti ve kullandim ...
Senin suandaki sorunun ne , ureplezma halen varmi kontrol yaptirdinmi ?
Mycoplasma genitalium.cikti pcr da bende ama arastirmalarimda mycoplasma ve ureplasma genellikle beraber olan virusler ikisinide ayri dusunmemek lazim ayni dusunmek gerektigi yaziyor..agri sizi yok bende sadece akinti var ve uzun suredirde sabah ereksiyonu olamiyorum. Sendeki ureplasmanin yarattigi sorunlar nedir ? Belki ayni semptomlardi
mikoplazma ve ureplazma ikisi kardestir herikisininde tedavisi aynidir zaten ... Ben bundan 7 yil once oldugumda akinti oldu ve yanma batma aci iserken yanma beter durumdu , daha sonra oldugumda yine akinti ve ayni sonraki iki defada ise akinti yoktu ama , acima yangi( kamista degil ,altta ) , cinsel isteksizlik , ereksiyon kaybi ,konforsuzluk ...Enfeksiyonu yine yendim hic enfeksiyon yok iyilestim ama bu sikayetlerin % 50 oraninda herbiri suanda mevcut , gecmedi ;( ...
Ereksiyon problemi bendede kalici olur diye korkuyorum :(((.hastalik gecse bile o gecmicek gibi
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

antalyali yazdı:
paradigma yazdı:
antalyali yazdı: Mycoplasma genitalium.cikti pcr da bende ama arastirmalarimda mycoplasma ve ureplasma genellikle beraber olan virusler ikisinide ayri dusunmemek lazim ayni dusunmek gerektigi yaziyor..agri sizi yok bende sadece akinti var ve uzun suredirde sabah ereksiyonu olamiyorum. Sendeki ureplasmanin yarattigi sorunlar nedir ? Belki ayni semptomlardi
mikoplazma ve ureplazma ikisi kardestir herikisininde tedavisi aynidir zaten ... Ben bundan 7 yil once oldugumda akinti oldu ve yanma batma aci iserken yanma beter durumdu , daha sonra oldugumda yine akinti ve ayni sonraki iki defada ise akinti yoktu ama , acima yangi( kamista degil ,altta ) , cinsel isteksizlik , ereksiyon kaybi ,konforsuzluk ...Enfeksiyonu yine yendim hic enfeksiyon yok iyilestim ama bu sikayetlerin % 50 oraninda herbiri suanda mevcut , gecmedi ;( ...
Ereksiyon problemi bendede kalici olur diye korkuyorum :(((.hastalik gecse bile o gecmicek gibi
Hastalik gecince ereksiyon iyilesiyor. yasa da bagli. benim iyileştikten sonra ereksiyonum süperdi. yeniden hasta olunca ereksiyon da kotuleşti...
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen paradigma »

Bismuth76 yazdı:
antalyali yazdı:
paradigma yazdı:
Hastalik gecince ereksiyon iyilesiyor. yasa da bagli. benim iyileştikten sonra ereksiyonum süperdi. yeniden hasta olunca ereksiyon da kotuleşti...
sen nasil iyilestin dostum ? sonra ne olduda kotu oldun ? Suandaki sorunun nedir ? ...
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Ben 26 yasinda karsi cinsten prostatit oldum. Ilk 2 ayi cok kotuydu. Prostat beton gibi oldu. Akinti vs vs. Bir suru iğne ve ilaç. O ilk donemde en çok rozefin iğme biteral (ornidazol) iyi gelmisti. Sonra 29 yasinda evlendim ve 2 yil sonra iyilestim. Iyileşmem duzenli evlilik hayati ile surekli bosalma ve dogru antibiyotik kullanimi. Dogru antibiyotik ve prostati duzenli olarak iyi bir sekilde boşaltabilmek onemli. 32 yasinda ilk cocugum oldu. 36 yasinda 2. cocugum. Sikayetlerim son 1 yilda artis gosterdi. Bunu cocuklari belli bir yaşa gelmis insanlarin seks sıklıgının azalmasına bağliyorum. Boşalmaların azaldigi donemde yeniden sıķıntilarim başladı.
Bu sene mart ayindan bu yana yenikapida yaptirdigim enjeksiyonun ters etki yapmasi sonucu yeniden başa dondum gibi. Ancak çözum icin sabir gerekli. Antibiyotik ve düzenli boşalma.
Maalesef asker ve polislerde daha çok gorunen bir rahatsizlikmis bu. Bir urolog anlatmisti. Duzenli bosalma yapamadigindan rahatsizlik geçmiyor.