Arkadaşlar çocuğum oldu

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Arkadaşlar çocuğum oldu

Mesaj gönderen efervesan »

Arkadaşlar bu hastalıkta yaşanabilecek ne var sa yaşadım yılmadım yıkılmadım mücadele ettim buradaki tecrübeli büyüklerimi (Kadir abi hakkı ödenmez) küçüklerimi rehber edindin yoluma devam ettim hala ara ara yoklamalar olsada hayatıma devam ediyorum pes etmeyin bunu yazıyorum ki biliyorum bazılarının morale ihtiyacı var dualarınızı eksik etmeyin
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Arkadaşlar çocuğum oldu

Mesaj gönderen Turkick »

Çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün. En büyük endişelerimden biriydi. Böyle çocuk sahibi olanları görünce mutlu oluyorum. Yavrucağın şansı da bahtı da açık olsun.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

Tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

efervesan yazdı:Arkadaşlar bu hastalıkta yaşanabilecek ne var sa yaşadım yılmadım yıkılmadım mücadele ettim buradaki tecrübeli büyüklerimi (Kadir abi hakkı ödenmez) küçüklerimi rehber edindin yoluma devam ettim hala ara ara yoklamalar olsada hayatıma devam ediyorum pes etmeyin bunu yazıyorum ki biliyorum bazılarının morale ihtiyacı var dualarınızı eksik etmeyin
Gözün aydın kardeşim Allah analı babalı büyütsün InsAllah bu hastalık ağır bir hastalık değil ama yalnızlık evlilik konularında ki endişeler bizi yıpratıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

efervesan yazdı:Arkadaşlar bu hastalıkta yaşanabilecek ne var sa yaşadım yılmadım yıkılmadım mücadele ettim buradaki tecrübeli büyüklerimi (Kadir abi hakkı ödenmez) küçüklerimi rehber edindin yoluma devam ettim hala ara ara yoklamalar olsada hayatıma devam ediyorum pes etmeyin bunu yazıyorum ki biliyorum bazılarının morale ihtiyacı var dualarınızı eksik etmeyin
@efervesan kardesim cok sevindim bir evladınin olmasina,Allah analı babalı büyütsün insallah, bu yolda cok mucadele ettin iyi olduguna cok sevindim. Şifan daim olsun.
fatih.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen fatih. »

Tebrik ederim, vatan millete hayırlı sağlıklı ömrü olsun.