Prostatit Li Baba olmak

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit Li Baba olmak

Mesaj gönderen rmzigrll »

Hocam benim sorum prostatit hastalığı varken spermler bakterili oluyor bu hastalık sürecinde çocuk olsa çocuğun sağlığında prostatit yüzünden bir problem olur mu hastalık devam ederken baba olanlar aramızda var mı ? Teşekkür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit Li Baba olmak

Mesaj gönderen kadir »

rmzigrll yazdı:Hocam benim sorum prostatit hastalığı varken spermler bakterili oluyor bu hastalık sürecinde çocuk olsa çocuğun sağlığında prostatit yüzünden bir problem olur mu hastalık devam ederken baba olanlar aramızda var mı ? Teşekkür ederim
Menide enfeksiyon bulgunuz varsa tedavi olmanizda yarar var.
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

kadir yazdı:
rmzigrll yazdı:Hocam benim sorum prostatit hastalığı varken spermler bakterili oluyor bu hastalık sürecinde çocuk olsa çocuğun sağlığında prostatit yüzünden bir problem olur mu hastalık devam ederken baba olanlar aramızda var mı ? Teşekkür ederim
Var mı bilmiyorum abi yaklaşık 10 aydır var hastalık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

rmzigrll yazdı:
kadir yazdı:
Var mı bilmiyorum abi yaklaşık 10 aydır var hastalık
Kisırlık testi için spermiogram yaptirman gerekir kardesim.
Spermin morfolojik değerlerine bakılıyor.
Orada herşey meydana cıkar.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Ben 15 yıldır kronik prostatitliyim.Bu süreçte 2 çocuğum oldu.Allaha şükür çocuklarda herhangi bir sağlık problemi yok.Cocuk sahibi olmak için ekstra bir şey yapmadım.Cok kolay oldu.Ama bu hastalık herkeste farklı seyrediyor. Herkeste farklı sorunlara neden oluyor.Yine de öncesinde kadir abinin dediği testlere baktirmanda fayda var.
erengurbuz06

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Bende semen dede sıvıdada bakteri üremesi oluyor bende çekiniyorum çocuk yapmak vs antibiyotikler üremeyi durdurmazsa ne olacak bilmiyorum