Çocuk olmuyor

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Çocuk olmuyor

Mesaj gönderen efervesan »

Son bir iki aydın çocuk yapmayı deniyoruz lakin eşim hamile kalmıyor sorun prostatit kaynaklı bende olabilir ama her ihtimale karşı kadın Doğuma da gideceğiz İstanbul Anadolu yakasında üroloji doktoru tavsiyesi ve benzer durumda olan varsa yardım lütfen
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Çocuk olmuyor

Mesaj gönderen Apo »

efervesan yazdı:Son bir iki aydın çocuk yapmayı deniyoruz lakin eşim hamile kalmıyor sorun prostatit kaynaklı bende olabilir ama her ihtimale karşı kadın Doğuma da gideceğiz İstanbul Anadolu yakasında üroloji doktoru tavsiyesi ve benzer durumda olan varsa yardım lütfen
Prostatit çocuk için engel değil diye biloyorum
efervesan

Apo yazdı:
efervesan yazdı:Son bir iki aydın çocuk yapmayı deniyoruz lakin eşim hamile kalmıyor sorun prostatit kaynaklı bende olabilir ama her ihtimale karşı kadın Doğuma da gideceğiz İstanbul Anadolu yakasında üroloji doktoru tavsiyesi ve benzer durumda olan varsa yardım lütfen
Prostatit çocuk için engel değil diye biloyorum
Öyle de hocam işte sebep öğrenmem gerek onun için Anadolu yakası doktor lazım memnun kalınan
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Abicim ilk cocuk mu bilmiyorum sizin ama öyle 1-2 ay olmadı diye hemen evham yapmanıza gerek yok. Hangi doktora gidersen de git aynısını soyleyecekler sana.
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

1-2 ay bir sorun oldugunu soylemek icin coook erken . Aklinda sorun varsa spermiogram testi yaptir bir sorun yoksa prostatitten olma ihtimalini kafadan at.

Bu isi kafaya taktikca daha da cikmaza girersin. Bizde ayniydik, 1.5-2 seneye yakin cocugumuz olmadi( prostatit onceside bu sureye dahil) . Tup bebek icin gorusmelere baslamistik artik. Tup bebek yaptiracagimiz ay esim hamile kaldi . Demem o ki Allah buyuk , kafana takma illaki olur.

Bu yipratici surecten bende gectigim icin yazmak gereginde hissettim.
efervesan

Se38 yazdı:1-2 ay bir sorun oldugunu soylemek icin coook erken . Aklinda sorun varsa spermiogram testi yaptir bir sorun yoksa prostatitten olma ihtimalini kafadan at.

Bu isi kafaya taktikca daha da cikmaza girersin. Bizde ayniydik, 1.5-2 seneye yakin cocugumuz olmadi( prostatit onceside bu sureye dahil) . Tup bebek icin gorusmelere baslamistik artik. Tup bebek yaptiracagimiz ay esim hamile kaldi . Demem o ki Allah buyuk , kafana takma illaki olur.

Bu yipratici surecten bende gectigim icin yazmak gereginde hissettim.
sağolasın hocam biliyorsun bu hastalık insanın bütün ayarlarını bozuyor insanda haliyle kafaya takıyor cvp için teşekkürler
efervesan

Yamtar yazdı:Abicim ilk cocuk mu bilmiyorum sizin ama öyle 1-2 ay olmadı diye hemen evham yapmanıza gerek yok. Hangi doktora gidersen de git aynısını soyleyecekler sana.
İşte hocam hanım bu hastalığı bildiğinden direk prostatit aklımıza geliyor
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

Size tavsiyem dr oncesi 1-2 ay relax bir surec surun.
Bu surecte
Bu 2-3 haftalik tatil sureci olabilir.

En onemlizi reg suresinin sonrasindaki yumurtlama donemidir.

İlk 10 gun ile son 10 gun onemlidir
Sureci iyi kullanmak gerekir.

İlk yumurta yumusak iken son donem sertlesmis ve atilmaya hazirlanir.

Yani ilk 20 gun en iyi donem sayilir.

*Gecmiste deli paralar verince herseyi ogreniyor insan.

Olaylari akisina birakin
Hayattan ve yasadiklarinizdan Keyf alin.
Sonrasi zaten kendisi gelecektir.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

efervesan yazdı:
Yamtar yazdı:Abicim ilk cocuk mu bilmiyorum sizin ama öyle 1-2 ay olmadı diye hemen evham yapmanıza gerek yok. Hangi doktora gidersen de git aynısını soyleyecekler sana.
İşte hocam hanım bu hastalığı bildiğinden direk prostatit aklımıza geliyor
Psikolojinizi bozmayın, hastalık çocuk yapmaya engel değil. Yukarıda arkadaş da bahsetmiş zaten, yumurtlama dönemlerine dikkat edin. Ama 1-2 ay sorun çıkaracak bir süre değil
mayıs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mayıs »

Çocuk istiyorsan incir tüketin bol bol kardeşim pekmez tüket bal paket ve fabrikasyon gıdalardan uzakdur inşallah Rabim çocuk verir sen tevekül et yeter
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Ben de evlendikten takriben 5-6 ay sonra oldu çocuk niye olmuyor diye hiç düşünmedim prostatitle alakalı bir durum yok için rahat olsun
Eskihasta

Mesaj gönderen Eskihasta »

Kardesim benim prostatin en alevli döneminde çocuğum oldu bağlantı yoktur garanti ederim.
Eskihasta

Solgar vm2000 vitamin takviyesi en az 1 hafta kullandıktan sonra en az 3 gun cinsel perhiz yapıp regl döneminden hemen sonra denerseniz daha iyi sonuç alırsınız.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Evli arkadaşlar prostatitin cinsellik sorunları evlilikte geçme gibi bir durumu oluyor mu?
Eskihasta

erdem60 yazdı:Evli arkadaşlar prostatitin cinsellik sorunları evlilikte geçme gibi bir durumu oluyor mu?
Akut dönemlerinde sorunlar olabilir mikrop üretmişse eğer.Ureme.olmadiysa herhangi bir sorun olmuyor fakat vajinal bölge penis kadar temiz olmadığı için en ufak bir mikropta erkekte sorunlar olabilir.Bunlar akut dönemler için geçerli
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Eskihasta yazdı:
erdem60 yazdı:Evli arkadaşlar prostatitin cinsellik sorunları evlilikte geçme gibi bir durumu oluyor mu?
Akut dönemlerinde sorunlar olabilir mikrop üretmişse eğer.Ureme.olmadiysa herhangi bir sorun olmuyor fakat vajinal bölge penis kadar temiz olmadığı için en ufak bir mikropta erkekte sorunlar olabilir.Bunlar akut dönemler için geçerli
Korkumdan evliliğe de soğudum ereksiyon kaybından isteksizlik vs sorunlarla evlilik yürütemeyebilirim
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

erdem60 yazdı:
Eskihasta yazdı:
Korkumdan evliliğe de soğudum ereksiyon kaybından isteksizlik vs sorunlarla evlilik yürütemeyebilirim
Evlilik ve düzenli ilişki bu hastalıkta iyi geliyor diye biliyorum bence bunu düşünme psikolojik olarak kendini yıpratırsın
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

rmzigrll yazdı:
erdem60 yazdı:
Eskihasta yazdı:
Evlilik ve düzenli ilişki bu hastalıkta iyi geliyor diye biliyorum bence bunu düşünme psikolojik olarak kendini yıpratırsın
Haklısın biraz özgüveni yıktı işte malum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evlilikle öz güven kazanirsiniz, cinselliginiz körelmez, düzene girer.
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

kadir yazdı:Evlilikle öz güven kazanirsiniz, cinselliginiz körelmez, düzene girer.
Ben yakında evleneceğim İnşAllah her şey güzel olur
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

kadir yazdı:Evlilikle öz güven kazanirsiniz, cinselliginiz körelmez, düzene girer.
Kadir abi zafer hocaya tedavi olmuş birisi olarak söylüyorum kendisi yutubda videosunda prostatit kısırlık yapabilir diyor burda hastaların bircoğunun çocukları var böyle bir araştırma çalışma varmıdır teşekkür ederim
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

2 ay denediniz olmuyor mu diyorsunuz en az 1 sene düzenli ilişki sonrası doktora görünmelisiniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Fatih34 yazdı:
Kadir abi zafer hocaya tedavi olmuş birisi olarak söylüyorum kendisi yutubda videosunda prostatit kısırlık yapabilir diyor burda hastaların bircoğunun çocukları var böyle bir araştırma çalışma varmıdır teşekkür ederim
Onu izlemedim dogrudur, hastalik ilerlediği takdirde sperm morfolojisi bozulursa olabilir.