Evlenmek ıstiyor um ama çekincelerim var?

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Evlenmek ıstiyor um ama çekincelerim var?

Mesaj gönderen Dertlii »

Şimdi İzmir gözde hast üroloji uzmanı Dr Ersin beye geldi m en son ege de kronik prostatit teşhis inden sonra gözde de bakmış tı az prostat itiş denmiş ti kalidren 50 lik yazmış tı ve erken boşalma için krem yazmış idi. 4 sene sonra bugün idrar yolları tıkalı diye ilaç yazdır aym dedim bide temas ve üst üste mastürbasyon sonucu nüks ve uretrit şüphesi için ilaç yazdırma k istedim öğle den sonra işeme ve pcr testi ve USG istedi 100 TL muayene ücreti istedi test sonrası için sonuçları yazacağım. Anneniz için üzüldüm basın sağolsun rabbim mekanı cennet i alâ eylesin. Bnmde anne hasta engelli bnnvenkardesimde öyle rabbim yardımcımz ola inş. selam ile
techian

Mesaj gönderen techian »

erdem60 yazdı:
techian yazdı:
erdem60 yazdı:Bu hastalıkta ağrı da çok kötü semptomlar dan ama cinsellik sorunu da psikolojimizi çok bozuyor bence
Benim sperm rengi bile düzeldi ama cinsellik henüz normale dönmedi evlenme korkusu şiddetli şekilde bende de var ben mastürbasyon yaparken sertlik yüzde 40 yada 50 oluyor ama elimi çeksem hemencecik sönüyor sizinde böyle mi
Eskiye göre kötü evet hocam maalesef siz temizlediniz mi iltihabi ödem olduğu zaman baskiliyormus sinirleri diyorlar tedavi olunca duzeldecegmizi umuyorum
3 ayrı doktor ödem yok dedi zafer hoca da iltihap bitti dedi ama dediğim gibi cinsellik iki yıldır düzelmedi tabii belki biraz psikolojik yönü de olabilir geçer netice de ama hocam sıkıntım hiç istekte yok bende sıfır istek sabah ereksiyonu da sıfır
valla hocam tamamen sıfır değil ama işte eskiye görünce insan da moral kalmıyor sukur pesine dusmussun sen en azindan ağrı yanman geçmiştir diye umuyorum. Çok garip bi hastalık gerçekten tedavi kesin çözüm sunmuyor bir zamanlar kıl dönmesi vardı bende o da böyle musibet bir hastalıktı ameliyat oluyorsun nuks oluyordu Allah şifa versin hepimize daha büyük hastalıkla sinamasin
techian

Mesaj gönderen techian »

Dertlii yazdı:Şimdi İzmir gözde hast üroloji uzmanı Dr Ersin beye geldi m en son ege de kronik prostatit teşhis inden sonra gözde de bakmış tı az prostat itiş denmiş ti kalidren 50 lik yazmış tı ve erken boşalma için krem yazmış idi. 4 sene sonra bugün idrar yolları tıkalı diye ilaç yazdır aym dedim bide temas ve üst üste mastürbasyon sonucu nüks ve uretrit şüphesi için ilaç yazdırma k istedim öğle den sonra işeme ve pcr testi ve USG istedi 100 TL muayene ücreti istedi test sonrası için sonuçları yazacağım. Anneniz için üzüldüm basın sağolsun rabbim mekanı cennet i alâ eylesin. Bnmde anne hasta engelli bnnvenkardesimde öyle rabbim yardımcımz ola inş. selam ile
Allah yardımcin olsun kardeşim bizimde imtihanınız böyleymiş o durumda böyle bir hastalıkla uğraşmak zor gerçekten.Ben en sonki tedavimde ozeldeki doktor senin bağışıklığın zayıf deyip başından savmıştı beni :)Küçük bir ilçedeyim izinleri denk getirirsem artık Üni hastanelerine ya da daha geniş tedavi yoluna bakıcam Bir Hiv değil tedavi olmasan öldürmüyor ama surunduruyor hayattan bezdiriyor maalesef
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Amin hepimiz in inş.Allah şimdi tav oldum USG kan testi birde sürüntü çubuk testi için 420 TL aldılar hadi parayı geçtim doktor on ikiden sonra bakmıyor Muş tetkik leri yaptır yarın bakarız üste ki sekreter e talimatı verdi aşağı ya gönderdi oda zemin katta kan için PCR için 1 katta. USG için 3. Katta yolladı. Kan zar zor aldı genç sağlık çı patlattı damarı neyse Yeni dir dedim takmadım. PCR için birine gönder di oda yine birinci katta gönder di idrar için ise tam mesane dolumu bekleyen e kadar sürüntü çubuğu ve idrar kabı ile bir aşağı bir yukarı mekik dokuturdular. Neticede talimatı alan sekreter oraya niye gittin o bilmiyor prosüdürü ben biliyorum demez mi neyse kan tetkiki harici bnde kalan testleri iptal ettim ilaç ta yazmadı. Kan tahlili nde psa değerim 0,482 kötü mü ? Referans karar sınırı -1,4 Kadir abi ne yapmalıyım şimdi
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Ayrıca üre sonuç 12,76 düşük biraz sanırım. Kreattin 0,68
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

techian yazdı:
erdem60 yazdı:
techian yazdı: Eskiye göre kötü evet hocam maalesef siz temizlediniz mi iltihabi ödem olduğu zaman baskiliyormus sinirleri diyorlar tedavi olunca duzeldecegmizi umuyorum
3 ayrı doktor ödem yok dedi zafer hoca da iltihap bitti dedi ama dediğim gibi cinsellik iki yıldır düzelmedi tabii belki biraz psikolojik yönü de olabilir geçer netice de ama hocam sıkıntım hiç istekte yok bende sıfır istek sabah ereksiyonu da sıfır
valla hocam tamamen sıfır değil ama işte eskiye görünce insan da moral kalmıyor sukur pesine dusmussun sen en azindan ağrı yanman geçmiştir diye umuyorum. Çok garip bi hastalık gerçekten tedavi kesin çözüm sunmuyor bir zamanlar kıl dönmesi vardı bende o da böyle musibet bir hastalıktı ameliyat oluyorsun nuks oluyordu Allah şifa versin hepimize daha büyük hastalıkla sinamasin
Evet tedavilerim sonucunda ağrı yanma geçti o konuda çok rahatım ama bu da psikolojimi bozuyor işte
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Selam bugün ki kanda kan daki psaa değer i 0,480 lerde çok yüksek demi arkadaş lar yani prostat kanseri riski var demi...
oguz89

Mesaj gönderen oguz89 »

marti456 yazdı:Bu hastalık ile evlenmek arasında büyük bir buz sağı vardır. Bence evlenmeden önce hastalığı yenmeye çalış olmuyorsa kızında hakkına girme moral depolamaya çalışıp durmayın sizde adam gibi doğru dürüst cevaplar verin bu hastalık öyle kolay yutulur bir lokma değil inşallah la maaşallah la olmuyor maalesef bu hastalık İçin söylenecek çok fazla kelime yok.
Marti456 foruma başlık açan sensin kızan ahkam kesende sensin bak kardeş hastalık insanı yorar üzer duygu ve düşüncelerini değiştir amma ve lakin boş şeyler ben beş yıllık evli iken bu hastalığı iliklerime kadar yaşadım bu yıl hastalıkta dört yılı dolduruyorum cinselliği kökten kaybettim bir hafta kadar sonra yarım yamalak geri döndü ve zamanla herşey düzeldi şu an öyle zamanlar oluyorki ful+full bazen de dikkat etmeyince ufak sorunlar oluyo ama evlilikle alakası yok rahat ol yani
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Bir cevap yazın spa demiyorum PSA
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Dertlii yazdı:Selam bugün ki kanda kan daki psaa değer i 0,480 lerde çok yüksek demi arkadaş lar yani prostat kanseri riski var demi...
0,480 yüksek değil
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Dertlii yazdı:Selam bugün ki kanda kan daki psaa değer i 0,480 lerde çok yüksek demi arkadaş lar yani prostat kanseri riski var demi...
çok normal bi değer
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Sağol un peki idrar zorluğu yangısı için hangi antibiyotik kullanımı önerir siniz ciprasit mi yoksa azitro mu?