Neden Her Doktor Hemen Sistoskopi Yapmak istiyor?

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Neden Her Doktor Hemen Sistoskopi Yapmak istiyor?

Mesaj gönderen Hola »

Şimdiye kadar 5 sistoskopi oldum Burda Fransız Bir doktor buldum adama anlattım dedim 3 kez Türkiye de iki kezde Kanadada oldum diye Yok birde ben bakmak istiyorum dedi dedim prostatiti nasıl anlayacaksınız sistoskopi ile diye Prostat masajı yapmasını Rica ettim yapmadı
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Neden Her Doktor Hemen Sistoskopi Yapmak istiyor?

Mesaj gönderen kolcak »

Hola yazdı:Şimdiye kadar 5 sistoskopi oldum Burda Fransız Bir doktor buldum adama anlattım dedim 3 kez Türkiye de iki kezde Kanadada oldum diye Yok birde ben bakmak istiyorum dedi dedim prostatiti nasıl anlayacaksınız sistoskopi ile diye Prostat masajı yapmasını Rica ettim yapmadı
Avrupa ülkelerinde standart tir.
Ilk muayenede sistoskopi yaparlar.
Her doktor değişimde yeni doktor yine yapar.
Önceki doktorun teşhisini önemsemez.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Hola yazdı:Şimdiye kadar 5 sistoskopi oldum Burda Fransız Bir doktor buldum adama anlattım dedim 3 kez Türkiye de iki kezde Kanadada oldum diye Yok birde ben bakmak istiyorum dedi dedim prostatiti nasıl anlayacaksınız sistoskopi ile diye Prostat masajı yapmasını Rica ettim yapmadı
Siz iliş Kaploun'a gidecektiniz.Kanada' da bundan anlıyan sanırım bu doktor var.Bence diğerleri ole zaman kaybetmeme.Biz gidemiyoruz sen bari git.Biz de gidemedigimizden onun yazdığı hmkitabi alıyoruz.Onun tedavi yöntemi nedir.diye.Cunku sitesinde dünyanın bir çok yerinden yüzlerce hastayı tedavi ettiklerini söylüyor.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Sık idrar şikayeti ile gittiğiniz için mesane bölgesini görmek için sanırım