Prostatit ve evlilik düşüncesi

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostatit ve evlilik düşüncesi

Mesaj gönderen Followme »

Prostatit evlilikte sıkıntı yaratırmı.ağrı ve sızılar birleşmeye engel oluyormu. Hastalık geçene kadar kondom kullanmak lazım galiba. Evlenme işini şuan erteledim. doktorlar evlilik tedavinin bir parçası diyor ama
Masturbasyon prostatı yorduğunu okumuştum uzun süre yapmamak iyi gelirmi? Evli abilerden bilgi almak istiyorum. :?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit ve evlilik düşüncesi

Mesaj gönderen efsane2036 »

Kardesım benımde sorunum bu evlılık bırde ustüne serlesme sorunu var bagırsaklarım cok kotu buyuk tuvaletımı yaparımıykrum kullandıgım anyıbıyotıklerle alakalı dıye dusunuyorum bu hastalık butun vucudumu etkıledı kafamı kaldıramıyorum artık Allahım sen yardım et bize spermın pıtlaşmıs olması kaygılarımı daha cok arttırıyor
Followme

Evet sperm az çıkıyor aynı idrar gibi tazyik yok birazcık katı bunlar zamanla düzelirmi bilemeyiz. Ama işte insan genede kendine güvenemiyor. Hastalığın psikolojisiyle içime kapandım biraz. Ereksiyon sorunu yarı yarıya diye düşünüyorum hem hastalık hem psikoloji birleşiyor istek olmuyor birazda ağrı sızı oldumu tam ereksiyon sağlanamıyor.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Followme yazdı:Prostatit evlilikte sıkıntı yaratırmı.ağrı ve sızılar birleşmeye engel oluyormu. Hastalık geçene kadar kondom kullanmak lazım galiba. Evlenme işini şuan erteledim. doktorlar evlilik tedavinin bir parçası diyor ama
Masturbasyon prostatı yorduğunu okumuştum uzun süre yapmamak iyi gelirmi? Evli abilerden bilgi almak istiyorum. :?

Bnn prostatitken evlendim şükür daha iyi oldum
Korkmayın
Followme

İnşallah murat bey temennimiz odur bizimde inşallah
Zor bir süreçten geçiyoruz.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

efsane2036 yazdı:Kardesım benımde sorunum bu evlılık bırde ustüne serlesme sorunu var bagırsaklarım cok kotu buyuk tuvaletımı yaparımıykrum kullandıgım anyıbıyotıklerle alakalı dıye dusunuyorum bu hastalık butun vucudumu etkıledı kafamı kaldıramıyorum artık Allahım sen yardım et bize spermın pıtlaşmıs olması kaygılarımı daha cok arttırıyor
E vitamini kullan düzelir
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

E vıtamını kullanımca hangısı düzelecek