Evli olmayıp evlenmeyi düşünen var mı

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Evli olmayıp evlenmeyi düşünen var mı

Mesaj gönderen Sabir »

Barda tanistigin kizla geceyi gecirmek mi insan gibi yasamak.. bu forumda olma sebebini unutma derim bence herneys
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
proprostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen proprostat »

Sabir yazdı:Barda tanistigin kizla geceyi gecirmek mi insan gibi yasamak.. bu forumda olma sebebini unutma derim bence herneys
Koskoca yazidan dikkatini çeken şey o mu simdi kardesim. Madem bastik damarina açiklayayim; önceki yazilardan bir arkadas biriyle tanistim bir ortamda sonra yakinlasmalar oldu kendime guvenemedigim icin fazla ileri gitmedim demiş ona itafen örnek verdim. Sende sevdigin kiza allahin emri demeye giderken insan gibi yaşarsin hayatini gönlun rahat şekilde. Şunu da unutmaki bu formdaki insanlar beyinlerinde tümör oldugu icin burda degil hepimizin derdi zaten toplumda mahrem olarak gorülen mağlum bölge. O yüzden rahat ol yargilama bence kimseyi. Sevgiler
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

@proprostat benden son entryne 10 uzerinden 10 puan.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Arkadaşlar ben evliyim ve sıkıntılarımız oluyor illa ki hem de ne sıkıntılar.... hafta da 2 gün kötü 5 gün iyiyiz psikolojik olarak karşınızdakini de etkiliyorsunuz hastalık başlangıçlarında ilerleyen zamanlarda artar mı bilinmez artarsa durum çok kötü...Ben bu hatalığı bilmiyor iken evlendim varikosel dediler bana ben de sonra ameliyat olurum dedim önemsiz sandım sonra o kaynar sular benim de başımdan aşağı aktı sizler gibi.Eğer bu hastalığı bilseydim canımdan çok sevdiğim kişi ile evlenmezdim en azından hastalığı temizleyene kadar. Ama hayatım çok düzenli iyileşmek için çok çaba sarf ediyorum ve moralimi ve umudumu yüksek tutumam için önemli bir sebebim var ve karşılıksız sevgiyi gördükçe daha inançlı oluyorum bu tedavi sürecinde...
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Zuspat yazdı:Arkadaşlar ben evliyim ve sıkıntılarımız oluyor illa ki hem de ne sıkıntılar.... hafta da 2 gün kötü 5 gün iyiyiz psikolojik olarak karşınızdakini de etkiliyorsunuz hastalık başlangıçlarında ilerleyen zamanlarda artar mı bilinmez artarsa durum çok kötü...Ben bu hatalığı bilmiyor iken evlendim varikosel dediler bana ben de sonra ameliyat olurum dedim önemsiz sandım sonra o kaynar sular benim de başımdan aşağı aktı sizler gibi.Eğer bu hastalığı bilseydim canımdan çok sevdiğim kişi ile evlenmezdim en azından hastalığı temizleyene kadar. Ama hayatım çok düzenli iyileşmek için çok çaba sarf ediyorum ve moralimi ve umudumu yüksek tutumam için önemli bir sebebim var ve karşılıksız sevgiyi gördükçe daha inançlı oluyorum bu tedavi sürecinde...
Zaten en önemliside çaba sarfetmek kardeşim. Bu süreçte mümkün olduğunca karşı tarafa yansitmamak gerekiyor onun huzurunu bu sebepten bozmaya hakkımız yok diye düşünüyorum. Bi yanda da sıkıntılı bir hastalıkla mücadele etmekte kolay değil. Allah yardımcımız olsun.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Amin kardeşim Amin
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Düşünün bir hastalık ki sizi 20 li 30 lu yaşlarda yakalıyor ve kalan hayatınızda cinselliğinizi elinizden alıyor. Antidepresan kullanan kişilerdeki sertleşme ve boşalma sorunlarına benzer bir durum çıkarıyor ortaya. İşkence haline geliyor. Bütün doktorlar da teslim bayrağını çekmiş, bu hastalığın çaresi yok diyorlar. Ben de 2014 senesinde varikosel ameliyatı oldum ve ameliyattan yaklaşık 9 ay sonra bu illet başladı bu sefer de. Non bakteriyel kronik prostatit denildi ve 45 gün antibiyotik tedavisi uygulandı. Basınçtan koltukta oturamıyordum, idrarda inanılmaz bir yanma vardı. İdrar yanmam azaldı, koltukta daha oturmam biraz daha düzeldi ama boşalma olayı oldukça sıkıntılı, uyuşmuş bir alet var ortada adeta. Can sıkıcı ama kendime, başıma gelen her felakette hep "Çok şükür bu kadar ucuz atlattım" diyerek teselli veririm. Daha kötüsü de olabilirdi.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Başa gelen çekilir şükür etmek gerek bu halimize daha da beter olabilir...