Evli değilim ama canımı sıkıyor

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Evli değilim ama canımı sıkıyor

Mesaj gönderen mesut »

Arkadaşlar bende geçmeyen bir yanma var. Doktor prostat sıvısı almaya çalıştı gelmedi .
Arkadaşlar affedersin benim menimin rengi git gide sarı renge büründü ve çok katı bildiginiz jöle gibi olmuş
Meniyi sivislatirmak ve rengini açmak için ila mi alayım yoksa sizin öneriniz var mi.
Doktor bana bu ilerde çocuğunun olması engeller dedi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Evli değilim ama canımı sıkıyor

Mesaj gönderen asosyal »

mesut yazdı:Arkadaşlar bende geçmeyen bir yanma var. Doktor prostat sıvısı almaya çalıştı gelmedi .
Arkadaşlar affedersin benim menimin rengi git gide sarı renge büründü ve çok katı bildiginiz jöle gibi olmuş
Meniyi sivislatirmak ve rengini açmak için ila mi alayım yoksa sizin öneriniz var mi.
Bende de geçmeyen pelvik ağrısı var.bu hastalık herkeste farklı etki yapıyor. Pelüşte veya yumurtalıkta agrım yok ama ilaç kullanımı kesilince pelvik bölgesinde ağrıdan duramıyorum.sari sperm bende de var. Boşaltarak azaltmayı başardım ben evli değilim yaş 31 hiç cinsel ilişkimde olmadı. Çocuk olmaya engel değil bu hastalık çok konuştum ben doktorumla
mesut

Mesaj gönderen mesut »

asosyal yazdı:
mesut yazdı:Arkadaşlar bende geçmeyen bir yanma var. Doktor prostat sıvısı almaya çalıştı gelmedi .
Bende de geçmeyen pelvik ağrısı var.bu hastalık herkeste farklı etki yapıyor. Pelüşte veya yumurtalıkta agrım yok ama ilaç kullanımı kesilince pelvik bölgesinde ağrıdan duramıyorum.sari sperm bende de var. Boşaltarak azaltmayı başardım ben evli değilim yaş 31 hiç cinsel ilişkimde olmadı. Çocuk olmaya engel değil bu hastalık çok konuştum ben doktorumla
Kardeşim valla doktor bana öyle dedi. Biraz araştırdım meninin kadinin yumurtaliklarina ulaşması için akışkan olması lazimmis e bizim jole gibi kati . Hatta bu meni bu şekilde insan eşinede zara vermez mi
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Doktor prostat masajı yapınca yanmam nerdeyse yok gibiydi . Bugün bosaldiktan sonra yanmam tekrar başladı.
Gizliman

Mesaj gönderen Gizliman »

mesut yazdı:Doktor prostat masajı yapınca yanmam nerdeyse yok gibiydi . Bugün bosaldiktan sonra yanmam tekrar başladı.
Bende de boşaldıktan sonra yanmalar oluyordu. O yüzden boşalmanı 10 günde bire indirdim. Şimdi meni de ağ gibi temiz ve sulu. Allah yardımcınız olsun
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Evlilik zor bu hastalıkta tedavi olmadan şikayetleri azaltmadan en aza indirmeden evlenmeyin, ayrıca e vitamini dene bakalım düzelecekmi benimkini düzelltti baya
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

5 günde 1 yapıyorum ben ama şu sıralar durumum kötü olmaya başladı
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Raul7 yazdı:Evlilik zor bu hastalıkta tedavi olmadan şikayetleri azaltmadan en aza indirmeden evlenmeyin, ayrıca e vitamini dene bakalım düzelecekmi benimkini düzelltti baya

Evlilik yasimiz geldi geçiyor millet evlen baskısı yapıyor. Millete ne diyecez. Bu grupta evli olanlar fikir verse en azindan . Ben mesela evlenince gerdege nasil girecez onu bile dusunuyorum.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

mesut yazdı:
Raul7 yazdı:Evlilik zor bu hastalıkta tedavi olmadan şikayetleri azaltmadan en aza indirmeden evlenmeyin, ayrıca e vitamini dene bakalım düzelecekmi benimkini düzelltti baya

Evlilik yasimiz geldi geçiyor millet evlen baskısı yapıyor. Millete ne diyecez. Bu grupta evli olanlar fikir verse en azindan . Ben mesela evlenince gerdege nasil girecez onu bile dusunuyorum.
Kızı bul gerçeği bosver yaa ama en başta eşine anlatırsın zaten hastalığını kabul ederek evlenecek nasilsa
mesut

Mesaj gönderen mesut »

asosyal yazdı:
mesut yazdı:

Kızı bul gerçeği bosver yaa ama en başta eşine anlatırsın zaten hastalığını kabul ederek evlenecek nasilsa
nasıl oldu bu demez mi kim kabul eder ki
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Kardeşim sen evli misin? E vitamini neyi duzelti sende
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Sorsun benim hiç cinsel ilişkim olmadı evlenince olsun istedim ama nasip olmadı. Bu hastaligi olupta evlenen çok kişi var korkma
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

E vitamini neyi düzeltti acaba?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:Arkadaşlar bu hastalığın tek sebebi cinsel ilişki ile bulaşan patojenler değil. Yapmayın böyle Allah aşkına. Hiv li değiliz sonuçta. Kaldıki hivli insanlar bile evleniyor artık. Siz mi evlenemiyeceksiniz. Siz sadece tedavinize odaklanın ve hayatınızı yaşayın. Bu kadar olumsuz düşünmeyin.
Kardesim sen düzeldin mı yoksa ilaç tedavisine devam mi?
mesut

Mesaj gönderen mesut »

veysel yazdı:Arkadaşlar bu hastalığın tek sebebi cinsel ilişki ile bulaşan patojenler değil. Yapmayın böyle Allah aşkına. Hiv li değiliz sonuçta. Kaldıki hivli insanlar bile evleniyor artık. Siz mi evlenemiyeceksiniz. Siz sadece tedavinize odaklanın ve hayatınızı yaşayın. Bu kadar olumsuz düşünmeyin.
kardeşim evet dediğin gibi belki bazı hastalıklar yanında çerez gibi duruyor, fakat şu da bir gerçek evlenecen de abim ilk gecenin sitresi, ayrıca eşine bulaşma korkusu (bazıları diyor korun ya kendi eşinle nasıl korunacan demezmi bu neyin nesi, valla benim 1 yıl oldu kullanmadığım ilaç iğne kalmadı ama tık yok menide bakteri üremişti damardan serumlu ilaçta aldım ama geçmedi de geçmedi. askerlik var, öünümüzde yani var dA var, benki o kadar mutlu olan insan , 1 yıldır kimseyle yaşamAK istemiyorum gece gündüz foruma youtuba bakıyorum, hayat kalitem battı.
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Gizliman yazdı:
mesut yazdı:Doktor prostat masajı yapınca yanmam nerdeyse yok gibiydi . Bugün bosaldiktan sonra yanmam tekrar başladı.
Bende de boşaldıktan sonra yanmalar oluyordu. O yüzden boşalmanı 10 günde bire indirdim. Şimdi meni de ağ gibi temiz ve sulu. Allah yardımcınız olsun
neler kullanıyorsun, 10 günde 1 boşalma olduktan sonra yanma olmuyor mu artık detaylı yazar mısın kardeşim
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
Kardesim sen düzeldin mı yoksa ilaç tedavisine devam mi?
Yok maalesef düzelemedim. Son tedavim yarım kaldı. Farklı sorunlarla uğraşıyorum. Ama peşini bırakmadan devam edeceğim. Öyle veya böyle iyleşecez inş.
1 senedir bende tam düzeltemedim tam düzeltim üşüttüm başladı gene :oops:
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

mesut yazdı:
kardeşim evet dediğin gibi belki bazı hastalıklar yanında çerez gibi duruyor, fakat şu da bir gerçek evlenecen de abim ilk gecenin sitresi, ayrıca eşine bulaşma korkusu (bazıları diyor korun ya kendi eşinle nasıl korunacan demezmi bu neyin nesi, valla benim 1 yıl oldu kullanmadığım ilaç iğne kalmadı ama tık yok menide bakteri üremişti damardan serumlu ilaçta aldım ama geçmedi de geçmedi. askerlik var, öünümüzde yani var dA var, benki o kadar mutlu olan insan , 1 yıldır kimseyle yaşamAK istemiyorum gece gündüz foruma youtuba bakıyorum, hayat kalitem battı.
12 sene oldu baslayali ama teşhisi 10 sene önce koydular. Tedaviye ise 7 sene önce başladılar. O 5 sene ilaç kullanmadan neler cektigimi düşün. Biraz sabır kardeşim 1 seneden fazladır ilaç kullanıyordum tam geçti 3-4 ay sonra üşüttüm başladı gene :oops:
golka
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen golka »

Baslik acamadigimdan buraya yaziyorum arkadaslar bu hastaliga yakalanipta gercekten sonradan evli olanlarin tecrubesinden yararlanmak istemis arkadas buda gayet normal birsey yalniz size benim yeni deneyim yaptigim bir kur var suan iyi gibi eger tam.anlamiyla iyi gelirse sizlerle paylasacam.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kurtulacagiz yazdı:
asosyal yazdı:
mesut yazdı:
12 sene oldu baslayali ama teşhisi 10 sene önce koydular. Tedaviye ise 7 sene önce başladılar. O 5 sene ilaç kullanmadan neler cektigimi düşün. Biraz sabır kardeşim 1 seneden fazladır ilaç kullanıyordum tam geçti 3-4 ay sonra üşüttüm başladı gene :oops:
Arkadaşım tedavie geç başlamışsın. Kusura bakma ama kendin prostatı mahv etmişsin. Bu zaman aralığında bekteriler yuva kurmuşlar. Çıkarılması biraz zor
Kardesim doktorlar teşhis koyamadı ki koyan da ilerde geçer dedi salladı. Mastürbasyon yapmayınca hiç sikintim olmuyordu bende kendi haline bırakmıştım ama okul bitince mastürbasyon yapınca yatalak oldum 2 ay yattım o zaman teşhis koydular.teshisi koyamayan doktorlar üniversite de hoca okurken idi hacettepe,ankara daki proflardan bezdim. Bildiğin normal üroloji doktoru koydu teşhisi. Bende hiç bakteri bulunmadı zaten hiç cinsel ilişkimde olmadi
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kurtulacagiz yazdı:Mon bakteriyel biraz zor anlıyorım. Sizin işiniz baya zor. O yüzden geçmiyor ağrılarınız.
Teşhisi koyan doktorumla devam ediyorum.adam tahliller temiz olmasına rağmen yüzüme baktı şu şu şu var mı dedi? Evet dedim attı parmağı teşhisi koydu çoğu prof sallamadı bile parayı ver kafayı takma çek git dedi
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kurtulacagiz yazdı:Sizde bu kadar tedaviye rağmen hala ağrılar varsa ben onun non bakteriyel olduğuna inanmıyorum aslında. Nasıl diyeyim. Bence bakteri öyle bir yerde gizlenmiş ki istediği zaman enfeksiyon yapa bilir. Mesela dehlizde olabilir. Çok sinsi bakteriler. Siz yinw de başka tedavi yöntemi uygulayın. İltihap kurutucu ilaçlar size çok yardımcı ola bilir.
Tetradox 2 kutu 2 kutu cipro hedef iğne kullanıyorum. Hatta tarivid bende ise yaramıyor nedense
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kurtulacagiz yazdı:Prostamed kullanmanızı öneririm. Çiğneme tabletleri
O dediğin ilaç yabancı sitelerde var turkiyede yok herhalde
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı:
Yok maalesef düzelemedim. Son tedavim yarım kaldı. Farklı sorunlarla uğraşıyorum. Ama peşini bırakmadan devam edeceğim. Öyle veya böyle iyleşecez inş.
1 senedir bende tam düzeltemedim tam düzeltim üşüttüm başladı gene :oops:
Çok geçmiş olsun kardeşim. Yazmıştın. Sel muhabbeti çıkmış şansına. Toparlarsın inş en kısa zamanda. Gel gitler illa oluyor ama bazen böyle elde olmayan durumlarda hastalığı tetikliyor. Sende çok çelmişsin kardeşim. Bahsedilen lablarda veya Hüseyin hocada kültür veya pcr verdin mi?
Kardeşim gitmedim o doktora çünkü bana uzak vede teşhisi koyan doktoruma güvendim çok kez düzeldim hatta 2 sene hiç sıkıntı bile çekmedim ama iste son 1 yıldan beri canıma yetti. Tavsiye edilen zafer,huseyin veya izak hocaya gitmek isterim yol uzak uçağa binemiyorum kulağım rahatsız olduğu için ama eğitime felan Ankara'ya gidersem gecerim
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı:
Çok geçmiş olsun kardeşim. Yazmıştın. Sel muhabbeti çıkmış şansına. Toparlarsın inş en kısa zamanda. Gel gitler illa oluyor ama bazen böyle elde olmayan durumlarda hastalığı tetikliyor. Sende çok çelmişsin kardeşim. Bahsedilen lablarda veya Hüseyin hocada kültür veya pcr verdin mi?
Kardeşim gitmedim o doktora çünkü bana uzak vede teşhisi koyan doktoruma güvendim çok kez düzeldim hatta 2 sene hiç sıkıntı bile çekmedim ama iste son 1 yıldan beri canıma yetti. Tavsiye edilen zafer,huseyin veya izak hocaya gitmek isterim yol uzak uçağa binemiyorum kulağım rahatsız olduğu için ama eğitime felan Ankara'ya gidersem gecerim
Kardeşim bir kereliğine bile olsa bence şartları zorlayıp gitmelisin. Ankaradan ziyade Eskişehir Hüseyin hocayı tavsiye ederim. Hem tüm tetkikler çok daha uygun hem de Acıbademin labaratuvarı iyi. Prostat sıvısından pcr baktırma şansın da var. İstanbul da adı çok geçen lablarda var tabi. En azından non bakteriyel ise de teşhisini kesinleştirmiş olursun. Değilsede bakteriyi bulur antibiyogramınıda yaptırmış olursun. Tabi yine sen bilirsin imkan ve şartların müsaitse.

Ben gelişim labda pcr ve acıbademde 2 kere prostat sıvısından kültür verdim. Üçündede aynı bakteri üredi. Antibiyogramda yapıldı. Bundan sonra tedavimi bu sonuçlara göre planlayacağız.
Eyvallah sağolasın kardesim