Herkese merhabalar eşimin hamilelik haberini aldım

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
melixon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Herkese merhabalar eşimin hamilelik haberini aldım

Mesaj gönderen melixon »

Herkese merhabalar arkadaşlar umut verici şeyler için aklıma geldi sizlere yazayım dedim

Bu hastalık %70 psikolojik bir şey. Yıllarca çekilen sıkıntı genore ye bağlı pi yaşadım. 2018 den beri çekiyordum antibiyotikler prostat masajlar vs. Ama bu hastalığın dermanı kafaya takmamak ve evlilik.

1.5 yıldır evliyim ve şikayetim sıfır. Inanır mısınız sıfır. Ne bir yanma ne ağrı ne başka birşey. Doğal boşalma çok faydalı.

Veeeee geçen hafta baba olacağımı öğrendim. Size tek tavsiyem. Uygun tedavinizi olun sonrasında hiçbir şeye kafanızı takmayın. Yıllarca çocuğum olmayacak diye korktum. Çokta çabuk oldu. Evlenin mastürbasyon bırakın ve kafaya takmayın . Kalın selametle
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Herkese merhabalar eşimin hamilelik haberini aldım

Mesaj gönderen Turkick »

Eyvallah. Böyle yazılanları okudukça mutlu oluyor insan. Şu an için hiçbir problemim yok ama çocuk konusunu ben de kafaya takanlardanım. Denildiğini gibi psikolojinin etkisi çok yüksek. Allah sizinkini de analı babalı büyütsün.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Turkick yazdı:Eyvallah. Böyle yazılanları okudukça mutlu oluyor insan. Şu an için hiçbir problemim yok ama çocuk konusunu ben de kafaya takanlardanım. Denildiğini gibi psikolojinin etkisi çok yüksek. Allah sizinkini de analı babalı büyütsün.
Evlimisiniz sizde eğlenen gerisi gelcek biliyorumda kıza anlatana kadar beli çatlıyor insanın
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Değilim. Hayırlısıyla evlenebilirim bir iki yıla. Şu an ciddi bir şikayetim yok. Kıza neyi anlatana kadar sorun yaşadınız?
melixon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen melixon »

Turkick yazdı:Eyvallah. Böyle yazılanları okudukça mutlu oluyor insan. Şu an için hiçbir problemim yok ama çocuk konusunu ben de kafaya takanlardanım. Denildiğini gibi psikolojinin etkisi çok yüksek. Allah sizinkini de analı babalı büyütsün.

Teşekkürler Allah razı olsun. Hayattan keyif almak lazım. Takmayın kafaya
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

melixon yazdı:Herkese merhabalar arkadaşlar umut verici şeyler için aklıma geldi sizlere yazayım dedim

Bu hastalık %70 psikolojik bir şey. Yıllarca çekilen sıkıntı genore ye bağlı pi yaşadım. 2018 den beri çekiyordum antibiyotikler prostat masajlar vs. Ama bu hastalığın dermanı kafaya takmamak ve evlilik.

1.5 yıldır evliyim ve şikayetim sıfır. Inanır mısınız sıfır. Ne bir yanma ne ağrı ne başka birşey. Doğal boşalma çok faydalı.

Veeeee geçen hafta baba olacağımı öğrendim. Size tek tavsiyem. Uygun tedavinizi olun sonrasında hiçbir şeye kafanızı takmayın. Yıllarca çocuğum olmayacak diye korktum. Çokta çabuk oldu. Evlenin mastürbasyon bırakın ve kafaya takmayın . Kalın selametle
Penisi ağrıyan birine, idrarını zor yapan birine, ereksiyon da ağrı yaşayan hasta grubuna %70 Pisikolojik demek çok manasız bir durum. O %70 oran hastalığa yakalandıktan sonraki Psikoloji bozulma düzeyidir.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet