Kültür antibiyogram

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mutsuz adam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Kültür antibiyogram

Mesaj gönderen Mutsuz adam »

Prostat sıvısından kültür antibiyogram yaptırmak istiyorum. Devlet hastanesinde veya özelde sıvıyı alacak doktor bulamıyorum, var mı. Edirne- İstanbul bu civarda arıyorum. Sıvıyı düzen labaratuvarına götürmek en mantıklısı, fiyatı bilen yakın zamanda yaptırmış varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Krmgrl

Re: Kültür antibiyogram

Mesaj gönderen Krmgrl »

Mutsuz adam yazdı:Prostat sıvısından kültür antibiyogram yaptırmak istiyorum. Devlet hastanesinde veya özelde sıvıyı alacak doktor bulamıyorum, var mı. Edirne- İstanbul bu civarda arıyorum. Sıvıyı düzen labaratuvarına götürmek en mantıklısı, fiyatı bilen yakın zamanda yaptırmış varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Devlet hastaneleri neden yapmıyor bu kültür antibiyogramı anlamıyorum çok mu maliyetli bir şey ??
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kültür antibiyogram

Mesaj gönderen Fatih34 »

Mutsuz adam yazdı:Prostat sıvısından kültür antibiyogram yaptırmak istiyorum. Devlet hastanesinde veya özelde sıvıyı alacak doktor bulamıyorum, var mı. Edirne- İstanbul bu civarda arıyorum. Sıvıyı düzen labaratuvarına götürmek en mantıklısı, fiyatı bilen yakın zamanda yaptırmış varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Taksim eğitim araştırma onur fikri yapıyor özel laba gitmenize gerek yok