Hastalığa yeni bir boyut getirdim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Hastalığa yeni bir boyut getirdim

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Uzun süredir konu açmıyordum son antibiyotik tedavisindede ilerleme kaydedemeyince pes etmiştim böyle yaşayabilirim diyordum fakat sol testisim de çok ağrı var varikosel teşhisi koyuldu not buda korunmasız ilişkiden sonra başladı testisler toplu haldeyken bir sorun yok fakat sarkınca sol testisimi elimle tam tur çevirebiliyorum neredeyse sanki vücuttan bağımsız gibi hissediyorum etrafını saran damarlarda cabası varikoselden kaynaklı olduğunu düşünüyorum damarların erkekliğimizi kaybedecez bu gidişle vallaha Hüseyin hoca ultrasonla uzun süre baktıktan sonra herhangi bir sorun yok testisler gayet sağlıklı demişti ozamanda bu olaylar vardı doktora gitmeyi düşünmüyordum bu ara fakat testis ve penis ağrısı dayanılmaz hal almaya başladı gene önerilere açığım help meee
Hayatbu

Re: Hastalığa yeni bir boyut getirdim

Mesaj gönderen Hayatbu »

Merhabalar eren hocam penis süreklimi ağrıyor yoksa boşalırken falanmı bende normalde de ağrıyor içinde yanma oluyor ve bacak arasında ağrı oluyor seninki nasıl
erengurbuz06

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Hayatbu yazdı:Merhabalar eren hocam penis süreklimi ağrıyor yoksa boşalırken falanmı bende normalde de ağrıyor içinde yanma oluyor ve bacak arasında ağrı oluyor seninki nasıl
Evet devamlı ve yanma oluyor bacak arası ağrısı yok bende
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Bendede varikosel var peniste ağrı ve yanma var ama doktorlar bişey yapmıyor temiz deyip gönderiyorlar yaklaşık 1 sene içinde 12 doktora gittim prostat sıvısından kültür ve lökosit bakıldı temiz çıktı doktorlar bişeyin yok dedi gomderdi