İnşallah iyileşiyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İnşallah iyileşiyorum

Mesaj gönderen mertens »

techian yazdı:
mertens yazdı:
techian yazdı: 4 5 lökosit var bende de desefin vuruyorum kaç gündür sonra senin ilaç kombinini denerim
Abi kaç doz desefin alacaksın acaba
Kadir abi 5 doz yeter dedi ben garanti olsun diye 6 doz aldım kardeşim
Ondan sonra ne kullanacan abi saglikcısın diye soruyorum bende 7 ay oldu hala kurtulamadim hastaliktan
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

mertens yazdı:
techian yazdı:
mertens yazdı: Abi kaç doz desefin alacaksın acaba
Kadir abi 5 doz yeter dedi ben garanti olsun diye 6 doz aldım kardeşim
Ondan sonra ne kullanacan abi saglikcısın diye soruyorum bende 7 ay oldu hala kurtulamadim hastaliktan
İlk olarak pcr kültür dene prostat sıvıdından ben bisey bulduramadim lökosit üzerinden yürütüyorum 2 ilaç var doktorun mikrop bulunamayan hastalar da onu kullaniyoruz dediği onlara bakıcam bu hastalık yenilmecek bir hastalık değil kronik diye geciyor ama tam öyle değil sadece kalp krizi geçiren hastanin artık daha dikkatli olması gerektiği gibi düşün
mertens

Mesaj gönderen mertens »

techian yazdı:
mertens yazdı:
techian yazdı: Kadir abi 5 doz yeter dedi ben garanti olsun diye 6 doz aldım kardeşim
İlk olarak pcr kültür dene prostat sıvıdından ben bisey bulduramadim lökosit üzerinden yürütüyorum 2 ilaç var doktorun mikrop bulunamayan hastalar da onu kullaniyoruz dediği onlara bakıcam bu hastalık yenilmecek bir hastalık değil kronik diye geciyor ama tam öyle değil sadece kalp krizi geçiren hastanin artık daha dikkatli olması gerektiği gibi düşün
Abi ben iyileşeceğime inanmıyorum artık kronik hastalıklarda zaten amaç konforu yaşam kalitesini artırmaktır.tansiyoda bile en azından ilacını alarak kontrol altına aliyosun buna bişi etki etmiyor lökosit yok yine şikayetler var havalar sıcak oldu belki geçer diyom gecmiyor. Sinirleri de etkiliyo sanki sağ ayağım sanki buzda donmuş ve ısınıyor öyle bir hissiyat mevcut. Bu hastalıla birlikte peniste deri problemleri başladı o apayrı mesele makatta dolgunluk ağrı gecmiyor anlayacağın. Bu genç yaşta nelerle uğraşıyoruz. Başını da şişirdim:( diğer iki ilaç nedir.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

mertens yazdı:
techian yazdı:
mertens yazdı: Ondan sonra ne kullanacan abi saglikcısın diye soruyorum bende 7 ay oldu hala kurtulamadim hastaliktan
Abi ben iyileşeceğime inanmıyorum artık kronik hastalıklarda zaten amaç konforu yaşam kalitesini artırmaktır.tansiyoda bile en azından ilacını alarak kontrol altına aliyosun buna bişi etki etmiyor lökosit yok yine şikayetler var havalar sıcak oldu belki geçer diyom gecmiyor. Sinirleri de etkiliyo sanki sağ ayağım sanki buzda donmuş ve ısınıyor öyle bir hissiyat mevcut. Bu hastalıla birlikte peniste deri problemleri başladı o apayrı mesele makatta dolgunluk ağrı gecmiyor anlayacağın. Bu genç yaşta nelerle uğraşıyoruz. Başını da şişirdim:( diğer iki ilaç nedir.
6 sene geçti 23 yaşında iki yana salak arkadaşın aklına uyduk onlara b i p.k yedik olan bana oldu onlar ı evlendi ben hala 28 yaş bekar takılıyorum diğer iki ilaç doksiksilin azitrosn
mertens

Mesaj gönderen mertens »

techian yazdı:
mertens yazdı:
techian yazdı: İlk olarak pcr kültür dene prostat sıvıdından ben bisey bulduramadim lökosit üzerinden yürütüyorum 2 ilaç var doktorun mikrop bulunamayan hastalar da onu kullaniyoruz dediği onlara bakıcam bu hastalık yenilmecek bir hastalık değil kronik diye geciyor ama tam öyle değil sadece kalp krizi geçiren hastanin artık daha dikkatli olması gerektiği gibi düşün
6 sene geçti 23 yaşında iki yana salak arkadaşın aklına uyduk onlara b i p.k yedik olan bana oldu onlar ı evlendi ben hala 28 yaş bekar takılıyorum diğer iki ilaç doksiksilin azitrosn
Teşekkürler abi