Penis Kökünden Sağa Doğru %15-20 Eğrilik Hk.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ozgurr89

Penis Kökünden Sağa Doğru %15-20 Eğrilik Hk.

Mesaj gönderen ozgurr89 »

Merhabalar,

3 yıldır penis kökünde sonradan sağa doğru %15-20 eğrilik oluştu. Penis sertleşince belli oluyor. Bakteriler penis eğrili yapar mı? Çok alkollü olduğum bir akşam ilişki esnasında penisi zorlama kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.

Bu sorunla daha önce karşılaşan oldu mu? İlaç ve takviye önerisi olan yazabilirse çok sevinirim.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Penis Kökünden Sağa Doğru %15-20 Eğrilik Hk.

Mesaj gönderen Ben02 »

Benim de kökten yamukluk var.Bende de sonradan oluştu.Ama uzun yıllardır böyle.hatta bazen doğuştan mı böyleydi de ben mi dikkat etmemişim diye düşünüyorum. Penis yaklaşık olarak yüzde 20 lik sağa doğru bir yamuk.penis Sag tarafa bakıyor.Prostatitden mi oldu yoksa yanlış yapılan masturbasyondan mi oluştu Bilemiyorum Çözümü var mi onu da bilmiyorum. Benim önceliğim her zaman cinsel iliski sırasında ve bosaldiktan sonra oluşan ağrıların yok olabilmesi.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Penis Kökünden Sağa Doğru %15-20 Eğrilik Hk.

Mesaj gönderen mustafaa »

Penis düz ama kökten sağa veya sola sapmasını ben doktora sordum normal dedi, ama penisin ortasından çukrlaşma olup sağa sola yukarıya eğrilik varsa kireçlenme olabilir o durumda plak oluşması.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet