İlaç kullanmadan düzelmez mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bngl55

İlaç kullanmadan düzelmez mi?

Mesaj gönderen bngl55 »

Çok sayıda antibiyotik kullandım ve bu gün itibariyle ilaç kullanmayı bıraktım.Ilac kullanmadan zaman içerisinde bu hastalık düzelmez mi?
Haftada bir alkol kullanıyorum ve ilaç kullandığım 5 aylık süreç icerisindekinden daha iyi ya da daha kötü değilim.Yani alkol rahatsızlığı artırır ya da iyileşmeyi geciktirir mi kesin ?
Aramızda ilaç kullanmadan bir ya da iki yıl içerisinde düzelen var mı?
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İlaç kullanmadan düzelmez mi?

Mesaj gönderen Serkan »

bngl55 yazdı:Çok sayıda antibiyotik kullandım ve bu gün itibariyle ilaç kullanmayı bıraktım.Ilac kullanmadan zaman içerisinde bu hastalık düzelmez mi?
Haftada bir alkol kullanıyorum ve ilaç kullandığım 5 aylık süreç icerisindekinden daha iyi ya da daha kötü değilim.Yani alkol rahatsızlığı artırır ya da iyileşmeyi geciktirir mi kesin ?
Aramızda ilaç kullanmadan bir ya da iki yıl içerisinde düzelen var mı?
Lökosit / kültür / pcr temizse kullanmamak lazım
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Bence düzelir. Zamanla mevcut bakteriler zaten gücünü kaybedip yok oluyorlar. İltihap ta ona paralel olarak düzelir. Ama bu ne yazıkki uzun bir süreç. Ve bu süreçte bize büyük iş düşüyor. Alkol sigara kullanmamak. Ekstra iltihap gidericiler ile vücuda yüklenmek. Bromelain alfa lipoik asit, quarcetin ve nsaii ilaçlar ile bu gidişatı izleyecez. Herşet iltihap tan kaynaklanıyor kardeşim iltihap bir kurur yok olursa tamamen düzelir. Öyle bi bakteri orayı felç edemez. İltihap ta inanın zamanla azalıyor. Sen hiçbir şey yapmasan bile o iltihap vücut tarafından eziliyor. Ama artık 2 sene mi olur 10 senemi Allah bilir.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Speaky yazdı:Bence düzelir. Zamanla mevcut bakteriler zaten gücünü kaybedip yok oluyorlar. İltihap ta ona paralel olarak düzelir. Ama bu ne yazıkki uzun bir süreç. Ve bu süreçte bize büyük iş düşüyor. Alkol sigara kullanmamak. Ekstra iltihap gidericiler ile vücuda yüklenmek. Bromelain alfa lipoik asit, quarcetin ve nsaii ilaçlar ile bu gidişatı izleyecez. Herşet iltihap tan kaynaklanıyor kardeşim iltihap bir kurur yok olursa tamamen düzelir. Öyle bi bakteri orayı felç edemez. İltihap ta inanın zamanla azalıyor. Sen hiçbir şey yapmasan bile o iltihap vücut tarafından eziliyor. Ama artık 2 sene mi olur 10 senemi Allah bilir.
Bu düşünceye ve bilgiye katılıyorum. True Speaking