Kasık ve mesane ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Kasık ve mesane ağrısı

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Arkadaşlar kasık ve mesane agrısı için çözümü olan var mı tek sorunum bu şuan için geçen hafta üşüttüm sık idrar fln yok çipro ve zimeks i sabah akşam çipro ve öğlen zimaks şeklinde içiyorum şuan bu ağrı sorununu nasıl çözebilirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kasık ve mesane ağrısı

Mesaj gönderen kadir »

Tosun4228 yazdı:Arkadaşlar kasık ve mesane agrısı için çözümü olan var mı tek sorunum bu şuan için geçen hafta üşüttüm sık idrar fln yok çipro ve zimeks i sabah akşam çipro ve öğlen zimaks şeklinde içiyorum şuan bu ağrı sorununu nasıl çözebilirim
İctiginiz antibiyotikleri belli bir tahlile göremi yoksa rastgelemi kullaniyorsunuz?
Tosun4228

Kadir abi daha önce sadece çipro içince fayda ediyordu 1 sene idare ediyordu çipro ve zimaks kombini daha çabuk ve daha etkili fayda sağlar mı idrarda lokosit var şuan prostat sıvısından baktıramadım henüz daha önceden baktırdığımda prostat sıvısından prostat teşhisi konmuştu zaten yine nüks etti sadece
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tosun4228 yazdı:Kadir abi daha önce sadece çipro içince fayda ediyordu 1 sene idare ediyordu çipro ve zimaks kombini daha çabuk ve daha etkili fayda sağlar mı idrarda lokosit var şuan prostat sıvısından baktıramadım henüz daha önceden baktırdığımda prostat sıvısından prostat teşhisi konmuştu zaten yine nüks etti sadece
@Tosun kardesim, prostat sivisi ve idrardan kültür yaptirip sonuca gore kullansan daha uygun olur.. aksi halde kafadan kullanilan bazı antibiyotikler olası patojenlere direnç kazandirmaktan baska bir işe yaramaz.
Tosun4228

kadir yazdı:
Tosun4228 yazdı:Kadir abi daha önce sadece çipro içince fayda ediyordu 1 sene idare ediyordu çipro ve zimaks kombini daha çabuk ve daha etkili fayda sağlar mı idrarda lokosit var şuan prostat sıvısından baktıramadım henüz daha önceden baktırdığımda prostat sıvısından prostat teşhisi konmuştu zaten yine nüks etti sadece
@Tosun kardesim, prostat sivisi ve idrardan kültür yaptirip sonuca gore kullansan daha uygun olur.. aksi halde kafadan kullanilan bazı antibiyotikler olası patojenlere direnç kazandirmaktan baska bir işe yaramaz.
kadir abi bugün üroloji ye gittim tomografi çekildi ardından doktorunnyanına gittim baktı görüntülere 09 ve 0.3 diye iki taşın var müdahale gerekebilir dedi az önce rapora baktım sadece 0.4 mm taş yazılmış rapora görüntülere acaba doktor özelde amilyat yapabilmek için yalan söylemiş olabilir mi tomografi de görüntüler de de tek taş görünüyor bide 4 mm çapındaki taş bol su içmeyls düşer mi