Eklem ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
fakir

Eklem ağrısı

Mesaj gönderen fakir »

Arkadaşlar bu ara kollarımda eklem ağrısı gibi bir ağrı var özellikle sol kolumda ve sol göğüs kafesinde. Sol Gogus kafesinde ki ağrı ve koltuk ağrı kısmında agri var sırtımin bazı kısmında da var üşüme gibi ağrı. Mide bağırsak aşırı gaz var ve bu ara çok terliyorum. Midem çabuk bulanıyor ne yesem gaz var. Velhasıl kelam kalp olduğu düşünmüyorum safra kesesi miyalji yada as olabilir mi başına gelen var mı ilk baslarda panik atak gibi ölüyorum nefes alamıyorum sanıyordum şuan hafifledi ağrı ama geçmedi başına böyle ağrı gelen var mı sol göğüs ağrısı el bilek ağrısı koltuk altı ağrısı .
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Eklem ağrısı

Mesaj gönderen Serkan »

fakir yazdı:Arkadaşlar bu ara kollarımda eklem ağrısı gibi bir ağrı var özellikle sol kolumda ve sol göğüs kafesinde. Sol Gogus kafesinde ki ağrı ve koltuk ağrı kısmında agri var sırtımin bazı kısmında da var üşüme gibi ağrı. Mide bağırsak aşırı gaz var ve bu ara çok terliyorum. Midem çabuk bulanıyor ne yesem gaz var. Velhasıl kelam kalp olduğu düşünmüyorum safra kesesi miyalji yada as olabilir mi başına gelen var mı ilk baslarda panik atak gibi ölüyorum nefes alamıyorum sanıyordum şuan hafifledi ağrı ama geçmedi başına böyle ağrı gelen var mı sol göğüs ağrısı el bilek ağrısı koltuk altı ağrısı .
Bu semptomlar var bende. Gelip gidiyor. Gecen hafta vardı bu hafta sadece ayaklarımda var. Anlam veremiyorum.
accutanemagduru
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen accutanemagduru »

Ağrılar hariç aynı şikayetler var gaz ve terleme problemi yaşıyorum enfeksiyon kaptım sanırım salgın olabilir
fakir

Mesaj gönderen fakir »

Hocam soğuk hava beni öldürüyor sırtım solum göğsüm sıcak iyi geliyor ama gaz çıkarmaktan duramıyorum en son crp normal ama sedimantasyon 29 du . EKG şu bu gözüm de değil yoruldum umudu kestim hastanelerden
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

fakir yazdı:Hocam soğuk hava beni öldürüyor sırtım solum göğsüm sıcak iyi geliyor ama gaz çıkarmaktan duramıyorum en son crp normal ama sedimantasyon 29 du . EKG şu bu gözüm de değil yoruldum umudu kestim hastanelerden
Bende de gecen hafta eksi besi görünce coğalmıstı. Sedimantasyindan anladığimız kadariyla sebeb iltihap. Ben dexpass diye bir ilaç almaya basladim. İyi geldi
fakir

Mesaj gönderen fakir »

İnsan bu göğüs batması eklem agrisi fln görünce mide fln hastalanınca prostatit otomatik unutuyor :)