Prostatit miyim?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Cigaratte123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit miyim?

Mesaj gönderen Cigaratte123 »

Abilerim iyi günler kusura bakmayın rahatsız ediyorum22 yaşındayım. Çok bunalımdayım 3.5 ay önce bir oral ilişkim oldu sonrasında bir aylık süreçte Sarımsı meni bacak bacak üstüne atınca ve geceleri kasıkta ağrı testiste şişme boşaldık Tan sonra idrara çıkma sıklıklığında azalma ve penis ortasında rahatsızlık hissi hissizlik gibi birşey oluyor ve penis ucunu ayrırınca yapışık biraz şeffaf renksiz akıntı arada bir penisin dışarıya açılan yerine bakınca kıpkırmızı oluyordu doktor üretrit dedi 5 günlük azitro ve cipro geçmeyince tavanic 500,augmentin 1000 mg yazdı bir işe yaramadı ama arada kasıklarda ağrı sonra sıvı gelince rahatlıyordu yaklaşık 2 ay her gün antibiyotik kullandım ciprosin monodoks doktor prostat masajı yaptı üreme olmadı kültürde en son infex monodoks ve hippürin üçünü birilikte kullandımtüm belirtilerim geçti de penisimin ucunu ayırınca dipte çok az su var ve şuan prostatım da zonklama oluyor ve ardından acaip şekilde orgazm oluyorum engel olamıyorum buna testisimin altı hafif kan geçişi gibi bir zonkalama oluyor ve geceleri son idrardan sonra hafif sızı var prostatit miyim abilerim Enfeksiyon profuna göründüm prostatit kesinlikle kan tahlilinde sedimantasyon değerinde gözükür falan dedi neden bu orgazm boşalıp oturuyorum bir yere hemen kısa süre sonra tekrar orgazm oluyorum hafif kan akışı gibi zonklamadan sonra bu özellikle prostat masajından sonra başladı yardımcı olmanızı diliyorum teşekkürler.