Sadece Makat Ağrısı Çekenler

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sadece Makat Ağrısı Çekenler

Mesaj gönderen emre034 »

Merhaba arkadaşlar
1.5 yıldır epey zorlu süreçler atlattım, 3 aydır tek kalan sorunum;

wc sonrası makat ağrısı 2-3 saat sürüyor ve bunu bir türlü aşamıyorum.

Sürekli alkol alıyorum, prostata zararlı herşeyi yapıyorum, nükse dönmüyor.

Tavsiyelerinizi dinlemek isterim
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Sadece Makat Ağrısı Çekenler

Mesaj gönderen ap0calypse »

https://www.google.com/search?q=frenk+i ... 1DhT2ZJAUM

şu bitkiden bul, süs bitkisi olarak ta satılıyor, ormanlık alan ve bağ bahçeler de de oluyor, onu her akşam yatmadan baş parmağın kadar kes, dikenlerine dikkat et ama, kesip soyduktan sonra biraz yıka, içi jel gibi, onu makat ve birazda makat içine doğru iyici sür, ağrıyan yerlere doğru sür. hemen geçiriyor, böyle mucizevi bir şey olamaz.
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

ap0calypse yazdı:https://www.google.com/search?q=frenk+i ... 1DhT2ZJAUM

şu bitkiden bul, süs bitkisi olarak ta satılıyor, ormanlık alan ve bağ bahçeler de de oluyor, onu her akşam yatmadan baş parmağın kadar kes, dikenlerine dikkat et ama, kesip soyduktan sonra biraz yıka, içi jel gibi, onu makat ve birazda makat içine doğru iyici sür, ağrıyan yerlere doğru sür. hemen geçiriyor, böyle mucizevi bir şey olamaz.
Aloe vera da aynı etkiyi gösterir mi acaba
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

benim bu semptom var azalıyor artıyor kafasına göre sabah uyandığımda daha iyi oluyor.Ama rahatsız edici bir his.
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

İnflamasyon bu kadar kötü mü anlamıyorum. Eskiden bir tane bira içtiğimde günlerde evden çıkamıyordum. Şimdi hiç problem yok ama sadece bu ağrıdan kurtulamadım. WC sonrası Prostat irrite oluyor başka sorun yok
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Bende 15 aydır sürekli var ama 7 24 ağrıyor bende makata vuran ağrı
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

scream1717 yazdı:Bende 15 aydır sürekli var ama 7 24 ağrıyor bende makata vuran ağrı
Gaz çıkarsığında yada o bölgeyi gevşetme hareketleri yaptığında rahatlama oluyor mu?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Ben makat ağrısının kralını cektim. Galiba sorun kaslarda oluyor. Çunkü o kaslara botoks yaptırdım gecti. Şimdiki aklım olsa fizyoterapiye giderdim.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

odysiea87 yazdı:Ben makat ağrısının kralını cektim. Galiba sorun kaslarda oluyor. Çunkü o kaslara botoks yaptırdım gecti. Şimdiki aklım olsa fizyoterapiye giderdim.
ody hocam botoksu nerde yaptırdın ne kadar tuttu. bendede makat ve idrar sıkıntılar kaldı birtek. belki botoks yaptırsam 2 side düzelir.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

jamiryo yazdı:
odysiea87 yazdı:Ben makat ağrısının kralını cektim. Galiba sorun kaslarda oluyor. Çunkü o kaslara botoks yaptırdım gecti. Şimdiki aklım olsa fizyoterapiye giderdim.
ody hocam botoksu nerde yaptırdın ne kadar tuttu. bendede makat ve idrar sıkıntılar kaldı birtek. belki botoks yaptırsam 2 side düzelir.
İzmirde 2000 tl ye yaptırdım hocam
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

mera yazdı:
scream1717 yazdı:Bende 15 aydır sürekli var ama 7 24 ağrıyor bende makata vuran ağrı
Gaz çıkarsığında yada o bölgeyi gevşetme hareketleri yaptığında rahatlama oluyor mu?
Yok geçmiyor