Ana meni kanallarında kanama

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Raskolnikovvv
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Ana meni kanallarında kanama

Mesaj gönderen Raskolnikovvv »

Herkese merhaba, uzun süredir sizler gibi karamsarlık içerisindeyim. Yasadığım sorunları çözmeye çalışmak için bile zamanım yok. Elim kolum bağlı bekliyorum. Uzun süredir spermden gelen kanamanın kaynağını aramaktaydim. Prostat içinden geçen ve uretraya bağlanan ejakülatör kanallarda kanama var. Ayrıca son yaptırdığım prostat masajinda da kan geldi. Sorun prostatin içinde, bunu bile tespit etmem yaklaşık 7 ayımı aldı. Çoğu doktor onemsemeyip, diğer tahlillerimde normal olunca dinlemeden gönderiyordu. Oral iliski sonucu vücuduma patojen girdi buna eminim ama bulamıyorum mereti. İdrar da herhangi bir sorunum yok, testis, penis, bel, testisten bacaklara vuran ağrılarım var. Kanama bir süre kesilme evresine geldi sonra geri başladı. Çok karamsar bir hale geldim. Bu durumu yalnız başıma yaşamam da ayrıca beni korkutuyor. Yakında kültür ve lökosit için numune vereceğim. Kadir abi ve diğer bilgili arkadaşlar, lökosit yoksa ne yapacağım, sanki sorunu bulamayacağım ve hayatimin sonuna kadar böyle devam edeceğim gibi. Bir diğer sorum ise 3 haftadır anti kullanmasam da bu aralar sağlıklı beslenip takviye tabletler alıyorum. Kultur sonucunu bunlar etkiler mi? Uzun oldu kusura bakmayın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ana meni kanallarında kanama

Mesaj gönderen kadir »

Takviye tabletler kültür sonucunu etkilemez, patojen varsa vardir yoksa yoktur.
Kanama olmaması icin cinsel perhiz yapın mast yapmayin, masaj yaptırmayin bir müddet. İnflamatuar ajanlar reçete ettirin, özellikle İbuprofen icerikli..
Gerek ilaç olarak gerekse yaşam tarzi ve beslenme olarak antienflamatuar bir protokol uygulayın kendinize...
"İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" diye bir paylaşim var forumda onu iyice okumanızı tavsiye ederim.
Raskolnikovvv
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Raskolnikovvv »

kadir yazdı:Takviye tabletler kültür sonucunu etkilemez, patojen varsa vardir yoksa yoktur.
Kanama olmaması icin cinsel perhiz yapın mast yapmayin, masaj yaptırmayin bir müddet. İnflamatuar ajanlar reçete ettirin, özellikle İbuprofen icerikli..
Gerek ilaç olarak gerekse yaşam tarzi ve beslenme olarak antienflamatuar bir protokol uygulayın kendinize...
"İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" diye bir paylaşim var forumda onu iyice okumanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler kadir abi, bahsettiğin başlıktaki gibi hayatimi düzene koymaya çalışıyorum. 7 aydir devam eden hematospermi nedeniyle çok umudum yok. Elimden geleni yapacağım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Raskolnikovvv yazdı:
kadir yazdı:Takviye tabletler kültür sonucunu etkilemez, patojen varsa vardir yoksa yoktur.
Teşekkürler kadir abi, bahsettiğin başlıktaki gibi hayatimi düzene koymaya çalışıyorum. 7 aydir devam eden hematospermi nedeniyle çok umudum yok. Elimden geleni yapacağım.
Rica ederim kardeşim, umut herzaman vardır.