Pudental sinir blokajı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Pudental sinir blokajı

Mesaj gönderen Fatih34 »

Selamlar cümleten
Kısaca sütecimi özetleyecek olursam lökosit odaklı tedavi oldum lökosit düştü 6 aydır lökositim 0 fakat ağrılarda semptomlarda azalma yok bir prof a muayne oldum sistoskopi semen analizi ve işeme testi yaptı hikayemi dinledi ve sonuclara göre sen nöropatik bir ağrı yaşıyorsun senin problemin kronik pelvik ağrı dedi ve beni algolojiye yönlendirdi algoloji birimi tüm hikayemi dinledi ve bana duxet isimli antidepresan ve ağrı kesici etkisi bulunan bir ilaç yazdı yüzde 15 20 fayda gördüm diyebilirim ama dalgalı seyrediyor birgün kötü birgün bir tık daha iyi gibiyim her neyse tekrar kontrole gittim algolojiye pudental sinir blokajı yapacaklarını söylediler iğne ile daha önce yaptıran fayda gören varsa bilgilendirebilirmi çok teşekkürler Allah hepimize şifa versin
Hayatbu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Pudental sinir blokajı

Mesaj gönderen Hayatbu »

Nerelerde ağrı var acaba
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Hayatbu yazdı:Nerelerde ağrı var acaba
Abi en cok ağrı makatla testis arasında var kalçada kasıkta ve bacaklarda ağrı var bide dışkılama hissi var abi sanki sıkışırmış gibi ama yok yani tam anlatamıyorum , bide dışkı sonrası ağrım biraz daha artıyor yine idrar sonrasıda artıyor
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Fatih34 yazdı:
Abi en cok ağrı makatla testis arasında var kalçada kasıkta ve bacaklarda ağrı var bide dışkılama hissi var abi sanki sıkışırmış gibi ama yok yani tam anlatamıyorum , bide dışkı sonrası ağrım biraz daha artıyor yine idrar sonrasıda artıyor
Bende de makat ağrısı var nöroloji ilaçları iyi geldi mi size
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

scream1717 yazdı:
Fatih34 yazdı:
Hocam makat ağrısı da var bende ama en cok makatla testis arası bölgede ağrı var duxet isimli ilaç biraz iyi geldi ama dalgalı işte durum birgün orta halliyim bir gün kötü durumdayım
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen qwer123 »

Aynısını bende yaşadım duxet beni iyileştirir gibi oldu 2020 temmuz falan 2 ay kullanmıştım iyi gelmişti. Ama şu aralar duxet kullanınca hiçbir işe yaramıyor iyi gelen tek şey antibiyotik
scream1717

Fatih34 yazdı:
scream1717 yazdı:
Fatih34 yazdı: Abi en cok ağrı makatla testis arasında var kalçada kasıkta ve bacaklarda ağrı var bide dışkılama hissi var abi sanki sıkışırmış gibi ama yok yani tam anlatamıyorum , bide dışkı sonrası ağrım biraz daha artıyor yine idrar sonrasıda artıyor
Hocam makat ağrısı da var bende ama en cok makatla testis arası bölgede ağrı var duxet isimli ilaç biraz iyi geldi ama dalgalı işte durum birgün orta halliyim bir gün kötü durumdayım
Testis makat arası ağrısı bende de oluyor bazen de kuyruk sokumuna yakın oluyor
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Arkadaşlar işlemi yaptıran veya bilgisi olan yazarsa sevinirim
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Arkadaşlar kadir abiyle detaylı konuştum mesaj üzerinden Allah razı olsun bilgi verdi ama işlemi yaptıran veya yaptıran tanıdığı olan bilgisi olan yazabilir mi
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Fatih34 yazdı:Arkadaşlar işlemi yaptıran veya bilgisi olan yazarsa sevinirim
Yaptırmadım ama banada pudental sinir blokaj önerildi ama cesaret edemedim ağrıda artma olabilir diye. Yani sonuçta sinire blokaj yapılacak sanırım ama bu işlem kalıcımı geçicimi bilmiyorum.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

mustafaa yazdı:
Fatih34 yazdı:Arkadaşlar işlemi yaptıran veya bilgisi olan yazarsa sevinirim
Yaptırmadım ama banada pudental sinir blokaj önerildi ama cesaret edemedim ağrıda artma olabilir diye. Yani sonuçta sinire blokaj yapılacak sanırım ama bu işlem kalıcımı geçicimi bilmiyorum.
Sinire blokaj yapınca ağrı artma olasılığı var mıdır bilmiyorum ama ağrı artma gibi bir ihtimal olmaz gibi geliyor bu konuda herkes niye çekimser anlayamadım
scream1717

Benimde makat ağrılarım geçmiyor prof algolojiyi tavsiye etti. Ancak ereksiyon sorunum da var. Ben algolojiyi gitsem ağrıyı keserler ama bu yanıltıcı olmaz mı. Sorunun asıl kaynağı orada duracak sonuçta. Benim ağrılarım azalınca ereksiyon geliyor ama algolojş ile ağrıları giderirsek yine ereksiyon sorunu çözülür mü acaba
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

scream1717 yazdı:Benimde makat ağrılarım geçmiyor prof algolojiyi tavsiye etti. Ancak ereksiyon sorunum da var. Ben algolojiyi gitsem ağrıyı keserler ama bu yanıltıcı olmaz mı. Sorunun asıl kaynağı orada duracak sonuçta. Benim ağrılarım azalınca ereksiyon geliyor ama algolojş ile ağrıları giderirsek yine ereksiyon sorunu çözülür mü acaba
Valla hocam benimde en çok ağrı testis ve makat arasında pudental sinir sıkışması varsa bizde tedavisi bu zaten
Sinir blokajı hem teşhis hem tedavi amaçlı yapılıyor ama hala kararsızım
scream1717

Fatih34 yazdı:
scream1717 yazdı:Benimde makat ağrılarım geçmiyor prof algolojiyi tavsiye etti. Ancak ereksiyon sorunum da var. Ben algolojiyi gitsem ağrıyı keserler ama bu yanıltıcı olmaz mı. Sorunun asıl kaynağı orada duracak sonuçta. Benim ağrılarım azalınca ereksiyon geliyor ama algolojş ile ağrıları giderirsek yine ereksiyon sorunu çözülür mü acaba
Valla hocam benimde en çok ağrı testis ve makat arasında pudental sinir sıkışması varsa bizde tedavisi bu zaten
Sinir blokajı hem teşhis hem tedavi amaçlı yapılıyor ama hala kararsızım
Benimde aynı makat testis arası aşırı ağrım var. Son 2 ayda azaldı ama yinede geçmedi 5 aydır da ereksiyon sorunu