prostatitt ve penistee sişmeee

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
MURAT4105
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

prostatitt ve penistee sişmeee

Mesaj gönderen MURAT4105 »

merhaba arkadaşlar prostatitin tüm belirtileri var bende yalnız sizden bi konuda danışmak istiyorum rahatsızlığım olduğundan beri penis boyunda belirgin bi şişlik var sertleşme de kalmış gibi ne sert ne yumuşak bide dokundukca acı hissi oluyor damarlar belirginleşmeye başladı böyle olanınız varmı acaba prostatit bunu yaparmı kafayı yemek üzereyim pazartesi ünüversiteye randevum var göstercemde bide burdaki arkadaşlara soruyım dedim
Powerturk

Re: prostatitt ve penistee sişmeee

Mesaj gönderen Powerturk »

Merhaba , hikayen nedir kardeşim ? Şüpheli cinsel temas varmı mesela ? Sanırım ilk gideceksin doktora?
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Bendede aynı durum peniste şişme ağrı yanma hissi damarlarda şişlik penisim eskisi gibi değil bende pazartesi doktora gideceğim Allah yardımcımız olsun işallah
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Var var 2 senedir öyle geziyorum.
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Yamtar yazdı:Var var 2 senedir öyle geziyorum.
Hiç tedavi aldınmı usta nasıl alıştın
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Tedavi almaz olur muyum dünyanın ilacını içtim. Burada ismi yazılan tüm doktorlara tedavi oldum. Çözüm yok. Alismadim her gün küfrediyorum. Böyle bir şeye nasıl alışılır. Penis felç olmuş gibi duruyor. Pantolon giymekten zorlanıyorum. 90 yaşında dede cuku dassagi gibi sarkiyor
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Prostatitin her semtopmunu yaşadım. En kötü semptom budur. Bu semptomu olmayan yatsın kalksın Allaha dua ve şükür etsin. Sık idrar mis ince idrarmis bunlar dert değil.
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Yamtar yazdı:Prostatitin her semtopmunu yaşadım. En kötü semptom budur. Bu semptomu olmayan yatsın kalksın Allaha dua ve şükür etsin. Sık idrar mis ince idrarmis bunlar dert değil.
Bende aynı durumdayım eski halnii unuttum penisin şekli bozuldu testisler sarkık sarkık geziyorum pantolonu bol beden seçiyorum penise deyince bile acıyor bunlar geçsin tuvalete günde 24 kere gideyim hiç umrumda olmaz yarın bidaha doktora gidicem öğrenci halimle 5 senedir biriktirdiğim paralar bitti nolacak bilmiyorum kafayı yemek üzereyim okul hayatımı bitirdi resmen okula zombi gibi gidip geliyorum derslerden hiç birşey anlamıyorum bu son senem 4 ay oldu nerdeyse ağrılarımda azalma var ama yine çekilecek bişey değil bu
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

İnsanın sosyal hayatını iş ve okul hayatını mahvediyor. 2 sene önce kimlik değiştirdim o zamanki fotoğrafım olan yeni kimlikle geçen bir doktora gittim bu sen değilsin diye tutturdu. Çok yıpranmışsın diyor. Evet senin gibi bir sike derman olamayan drlar yüzünden oldu diyemedim. He he dedik geçtik.
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Yamtar yazdı:İnsanın sosyal hayatını iş ve okul hayatını mahvediyor. 2 sene önce kimlik değiştirdim o zamanki fotoğrafım olan yeni kimlikle geçen bir doktora gittim bu sen değilsin diye tutturdu. Çok yıpranmışsın diyor. Evet senin gibi bir sike derman olamayan drlar yüzünden oldu diyemedim. He he dedik geçtik.
Bende aynı 12 doktora gittim sadece 3 muayne etti hepside başka hastalık çıkardı daha 20 yaşındayım bu yaşda saç kalmadı kafada
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Allah yardımcın olsun kardeşim. Ben de 37 yaşındayım. 2 çocuğum var onlar için ayağımı sürüye sürüye işe gidiyorum. Psikolojik destek alıyorum. Kendim için yaşamayı bıraktım.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

En çok zoruma giden şeylerden birisi de şüpheli cinsel ilişki vs hiçbir şey olmadan bu illete yakalanmak oldu. Adam diyor ki kendim ettim kendim buldum, bizde teselli edecek bir şey de yok.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Bu süreçte bana fayda sağlayan tek şey, iç çamaşırında sürekli leke oluyordu. Doktorlar önemsemiyor normal diyordu, prostat sıvısı olduğunu iddia ediyorlardı. 2 kutu avelox kendi imkanlarımla aldım ve kullandım. Bu forum ve Kadir abi sayesinde o akintidan kurtuldum. Doktorların yine bir faydası olmadı yani. Şimdi ümidim zaman sonra belki kendi kendime iyileşirim diye bekliyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yamtar yazdı:Bu süreçte bana fayda sağlayan tek şey, iç çamaşırında sürekli leke oluyordu. Doktorlar önemsemiyor normal diyordu, prostat sıvısı olduğunu iddia ediyorlardı. 2 kutu avelox kendi imkanlarımla aldım ve kullandım. Bu forum ve Kadir abi sayesinde o akintidan kurtuldum. Doktorların yine bir faydası olmadı yani. Şimdi ümidim zaman sonra belki kendi kendime iyileşirim diye bekliyorum.
Fayda gördügune sevindim kardesim...Avelox,gram pozitif ve gram negatif organizmalar, anaeroblar, aside dirençli bakteriler, ayrıca mycoplasma, chlamydia ve legionella türleri gibi atipik bakterilerin geniş bir bölümüne karşı in vitro aktiviteye sahip, florokinolon grubu geniş spektrumlu antibiyotiktir.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

kadir yazdı:
Yamtar yazdı:Bu süreçte bana fayda sağlayan tek şey, iç çamaşırında sürekli leke oluyordu. Doktorlar önemsemiyor normal diyordu, prostat sıvısı olduğunu iddia ediyorlardı. 2 kutu avelox kendi imkanlarımla aldım ve kullandım. Bu forum ve Kadir abi sayesinde o akintidan kurtuldum. Doktorların yine bir faydası olmadı yani. Şimdi ümidim zaman sonra belki kendi kendime iyileşirim diye bekliyorum.
Fayda gördügune sevindim kardesim...Avelox,gram pozitif ve gram negatif organizmalar, anaeroblar, aside dirençli bakteriler, ayrıca mycoplasma, chlamydia ve legionella türleri gibi atipik bakterilerin geniş bir bölümüne karşı in vitro aktiviteye sahip, florokinolon grubu geniş spektrumlu antibiyotiktir.
Evet leke bırakan akıntıyı kesti abi. Semen tahlilinde nadir gram kok çıkmıştı öncesi yaptırdığım testlerden birinde.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

2017 de ilk.tani aldığım ikinci haftasında bnde de aşırı şişlik olmuş tu yumuşakımsı tarzda bariz şişlik o ilaçlar ı. alınca tedavi olanda düzeliyor kötü olan nüks tam iyileşme sağlama dan. Hemen eski yaşantı tarzı içmeler düzensiz dikkat siz şüpheli ilişki ler. Düzensiz yaşam beslenme stres üşütme özelikle şüpheli korumasız ilişki sonrası berbat oluyor insan tâbi formu dikkate almak gerekiyor. Hepimize geçmiş olsun inş
2.bucuk yıldan beri baktiradm da şüpheli ilişki sonrası hala mesane penis ve makat ağrısı eklendi. Maalesef. Lavabo ya çıkan da önce den büyük abdest sonrası kötü olurken şimdi üstüne küçük idrar sonrası da berbat yangı kesi ağırısı gibi ve ani sıkışma
.... Dün af buyurun altıma kaçırdım az idrarı tutama oldu
.. resmen hastalık başlangıç taki gibi oldu... Bu pztesi forum direktifi doğrultusunda Dr. Ruslan hocaya gideceğim bu pztesi randevu için. Sonuçlar ı paylaşacağım.