Belirtilerim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tetra
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Belirtilerim

Mesaj gönderen tetra »

Sık idrara çıkma bel ağrısı bobreklerimde zaman zaman agri oluyor doktor cinsel bulaş sonrasi bobrek enfeksiyonu olmus olabilir veya psikolojik dedi cybh testleri temiz cikiuor (klamkdya uroplazma mikoplazma gonore )idrarda protein gorulmustu sonra iki kere daha test verdim normal geldi ara ara kasigim ve bobreklerim agriyor anlamadigim sey cok kisa bit sure korunmasiz iliski oldu hemen bulas olabilir mi ya inanmak istemiyorum gercekten bide iliskiden sonra penisimi temizlemistim
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Belirtilerim

Mesaj gönderen Apo »

tetra yazdı:Sık idrara çıkma bel ağrısı bobreklerimde zaman zaman agri oluyor doktor cinsel bulaş sonrasi bobrek enfeksiyonu olmus olabilir veya psikolojik dedi cybh testleri temiz cikiuor (klamkdya uroplazma mikoplazma gonore )idrarda protein gorulmustu sonra iki kere daha test verdim normal geldi ara ara kasigim ve bobreklerim agriyor anlamadigim sey cok kisa bit sure korunmasiz iliski oldu hemen bulas olabilir mi ya inanmak istemiyorum gercekten bide iliskiden sonra penisimi temizlemistim
Bobrek tasi olabilir belirtiler ona isaret