ŞEFFAF BEYAZ AKINTI

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emretaskiner
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

ŞEFFAF BEYAZ AKINTI

Mesaj gönderen emretaskiner »

Herkese merhaba, 2 ay önce bel soğukluğuna yakalandım. akıntı ve yanma vardı. Doktora gittim verdiği antibiyotikleri kullandım. Antibiyotikleri bitirdim, 1 hafta sonra akıntı ve ağrı kalmadı. 15 gün sonra sabah ilk uyandığımda penisimin ucundan beyaz 1 damla akıntı geldiğini fark ettim, gün içerisinde de idrar yapmadan önce penisimi sıkınca şeffaf 1 damla sıvı geliyor. İdrardan sonra da şeffaf 1 damla akıntı geliyor. Sabah ilk uyanınca gelen beyaz akıntı ve gün içersinde gelen seffaf akıntının bana bir zararı var mı, prostatit diyebilir miyiz? Ne yapmayalım ? Teşekkür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: ŞEFFAF BEYAZ AKINTI

Mesaj gönderen kadir »

emretaskiner yazdı:Herkese merhaba, 2 ay önce bel soğukluğuna yakalandım. akıntı ve yanma vardı. Doktora gittim verdiği antibiyotikleri kullandım. Antibiyotikleri bitirdim, 1 hafta sonra akıntı ve ağrı kalmadı. 15 gün sonra sabah ilk uyandığımda penisimin ucundan beyaz 1 damla akıntı geldiğini fark ettim, gün içerisinde de idrar yapmadan önce penisimi sıkınca şeffaf 1 damla sıvı geliyor. İdrardan sonra da şeffaf 1 damla akıntı geliyor. Sabah ilk uyanınca gelen beyaz akıntı ve gün içersinde gelen seffaf akıntının bana bir zararı var mı, prostatit diyebilir miyiz? Ne yapmayalım ? Teşekkür ederim
Tedavinin sonlandığından emin olmaniz icin drunuzu kontrol için ziyaret etmenizi öneririm.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

emretaskiner yazdı:Herkese merhaba, 2 ay önce bel soğukluğuna yakalandım. akıntı ve yanma vardı. Doktora gittim verdiği antibiyotikleri kullandım. Antibiyotikleri bitirdim, 1 hafta sonra akıntı ve ağrı kalmadı. 15 gün sonra sabah ilk uyandığımda penisimin ucundan beyaz 1 damla akıntı geldiğini fark ettim, gün içerisinde de idrar yapmadan önce penisimi sıkınca şeffaf 1 damla sıvı geliyor. İdrardan sonra da şeffaf 1 damla akıntı geliyor. Sabah ilk uyanınca gelen beyaz akıntı ve gün içersinde gelen seffaf akıntının bana bir zararı var mı, prostatit diyebilir miyiz? Ne yapmayalım ? Teşekkür ederim
Aman diyorum bugün hemen gidin. Tedavi edilmezse prostatit olabilirsiniz. Varsa eş tedavisi önemli paraya pula acımayın.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Benim prostatit aynı bu şekilde başladı bel soğukluğu tedavisi sonrasında şeffaf akıntı vardı öğrendim ki prostatit olmuşum
emretaskiner

Mesaj gönderen emretaskiner »

erdem60 yazdı:Benim prostatit aynı bu şekilde başladı bel soğukluğu tedavisi sonrasında şeffaf akıntı vardı öğrendim ki prostatit olmuşum
tedavi için ne yaptınız peki?
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

emretaskiner yazdı:
erdem60 yazdı:Benim prostatit aynı bu şekilde başladı bel soğukluğu tedavisi sonrasında şeffaf akıntı vardı öğrendim ki prostatit olmuşum
tedavi için ne yaptınız peki?
Zafer hoca da antibiyotik tedavisi gördüm lökosit sıfırlandı hoca iyileştin dedi fakat bir gelişme görmedim ben