penis içi sürüntü alma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

penis içi sürüntü alma

Mesaj gönderen mera »

merhaba arkadaşlar bugun pcr için kısa bir prostat masajı sonrası sürüntü aldırdım.Hoca penisin içine pamuklu sürüntü çubuğunu soktu ve sabahtan beri penis için idrar yaparken yanıyor.böyle bir semptom yoktu bu durum normal midir?gelişime verdim sürüntüyü
Tboy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: penis içi sürüntü alma

Mesaj gönderen Tboy »

Nerede aldırdınız prostat sıvısını acaba?
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Tboy yazdı:Nerede aldırdınız prostat sıvısını acaba?
özel hastanelerde bu isteğinizi söylerseniz pcr için alırlar ben kadıköy medicanaya gittim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mera yazdı:merhaba arkadaşlar bugun pcr için kısa bir prostat masajı sonrası sürüntü aldırdım.Hoca penisin içine pamuklu sürüntü çubuğunu soktu ve sabahtan beri penis için idrar yaparken yanıyor.böyle bir semptom yoktu bu durum normal midir?gelişime verdim sürüntüyü
Normaldir bir iki gune kadar geçer.
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

mera yazdı:
özel hastanelerde bu isteğinizi söylerseniz pcr için alırlar ben kadıköy medicanaya gittim
Gelişim kadıköy de zaten medicana nın yanında değil mi? Her doktor prostat sıvısı almaya ikna olmuyor o sebeple sordum boşuna gitmeyeyim diye
artemis

Mesaj gönderen artemis »

kadir yazdı:
mera yazdı:merhaba arkadaşlar bugun pcr için kısa bir prostat masajı sonrası sürüntü aldırdım.Hoca penisin içine pamuklu sürüntü çubuğunu soktu ve sabahtan beri penis için idrar yaparken yanıyor.böyle bir semptom yoktu bu durum normal midir?gelişime verdim sürüntüyü
Kadir abi selamlar, Doktorum cam lab'a alamayız diyor prostat masajı yapıp sürüntü alabilirim diyor. Sürüntü almak diğeri kadar etkili sonuç verir mi farkı nedir? Cam lab yoksa sürüntü aldırmakta mantıklı mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

artemis yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi selamlar, Doktorum cam lab'a alamayız diyor prostat masajı yapıp sürüntü alabilirim diyor. Sürüntü almak diğeri kadar etkili sonuç verir mi farkı nedir? Cam lab yoksa sürüntü aldırmakta mantıklı mı?
Sürüntüden sadece kültür ve pcr bakabilirsiniz...lokosit öĺçme şansınız yok.
Cam lama uzerine sıvı ornegini yayma mantığı belli bir alana yayılan lokositleri mikroskop altinda saymaktır. Sürüntüde bu imkan yok.
dagger11

Mesaj gönderen dagger11 »

mera yazdı:
Öncelikle geçmiş olsun dilerim.Kadıköy medicana’da hangi hekim aldı numuneyi ?