Prostat Sivisi ve Pihtili Sperm

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
social
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostat Sivisi ve Pihtili Sperm

Mesaj gönderen social »

Merhaba arkadaslar, dr prostat masaji yaparken cok canim yandi. Bayilacak kadar canim acidi, gelen sivinin rengini goremedim ama sanirim su gibi seffafti. Birde bu sivi gelirken penisi yaka yaka geldi. Bu prostatin odemli ve sivida bir sorun oldugunumu gosteriyor. Su an pihtili sperm sorunh ve sag taraf makatin orda kas agrisi yasiyorum, ic basene kadar vuruyor, oturma zorlugu yapiyor.

1 haftadir bosalmiyordum, cinsel iliski esnasinda penis koku agrisi, bosalma sonrasi idrar yaptiktan sonra cok penis yanmadi oldu.

1 gun sonraki bosalmada hic biri olmadi. Bosalma suresi veya ereksiyon suresiyle ilgili.

Ayip olacak ama pihtili spermi buraya eklecegim ayni sorunu yasayan varmi acaba. Benim 3 yil oldu bu olay, sadece pihti sorunu yasiyordum. Bir kadar defa dr a gittim ama sivi almadilar. Idrar kulturu, semen kulturu ve ultrason yapip anti yazip gonderdiler ama hic fayda etmedi.

https://www.hizliresim.com/hinsdy7
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Prostat Sivisi ve Pihtili Sperm

Mesaj gönderen BruceLee »

social yazdı:Merhaba arkadaslar, dr prostat masaji yaparken cok canim yandi. Bayilacak kadar canim acidi, gelen sivinin rengini goremedim ama sanirim su gibi seffafti. Birde bu sivi gelirken penisi yaka yaka geldi. Bu prostatin odemli ve sivida bir sorun oldugunumu gosteriyor. Su an pihtili sperm sorunh ve sag taraf makatin orda kas agrisi yasiyorum, ic basene kadar vuruyor, oturma zorlugu yapiyor.

1 haftadir bosalmiyordum, cinsel iliski esnasinda penis koku agrisi, bosalma sonrasi idrar yaptiktan sonra cok penis yanmadi oldu.

1 gun sonraki bosalmada hic biri olmadi. Bosalma suresi veya ereksiyon suresiyle ilgili.

Ayip olacak ama pihtili spermi buraya eklecegim ayni sorunu yasayan varmi acaba. Benim 3 yil oldu bu olay, sadece pihti sorunu yasiyordum. Bir kadar defa dr a gittim ama sivi almadilar. Idrar kulturu, semen kulturu ve ultrason yapip anti yazip gonderdiler ama hic fayda etmedi.

Dostum pıhtı dediğiniz şey bu mu? Grupta sürekli pıhtı denip duruyor. Pıhtı dediğiniz ve fotoda görünen spermlerin bir araya toplanmış yığılmış hali değil mi Mesela ben hasta olmadan önce de böyle idi, şimdi de böyle. Günlerce boşalmazsa insan böyle gelir zaten. Sık boşalınca azalıyor. Normal değil mi, yanlış mı biliyorum?
social

Mesaj gönderen social »

BruceLee yazdı:
social yazdı:Merhaba arkadaslar, dr prostat masaji yaparken cok canim yandi. Bayilacak kadar canim acidi, gelen sivinin rengini goremedim ama sanirim su gibi seffafti. Birde bu sivi gelirken penisi yaka yaka geldi. Bu prostatin odemli ve sivida bir sorun oldugunumu gosteriyor. Su an pihtili sperm sorunh ve sag taraf makatin orda kas agrisi yasiyorum, ic basene kadar vuruyor, oturma zorlugu yapiyor.

Dostum pıhtı dediğiniz şey bu mu? Grupta sürekli pıhtı denip duruyor. Pıhtı dediğiniz ve fotoda görünen spermlerin bir araya toplanmış yığılmış hali değil mi Mesela ben hasta olmadan önce de böyle idi, şimdi de böyle. Günlerce boşalmazsa insan böyle gelir zaten. Sık boşalınca azalıyor. Normal değil mi, yanlış mı biliyorum?
Yanlis biliyorsunuz, benim gun asiri bosalmamda bile oluyor bu kadar yogun olmasa da oluyor. Bazen sarimtrak bir renk oluyor, mesela 3 gun arayla oldugunda cok fazla pihti oluyor.
social

Mesaj gönderen social »

Fotografta sol taraftaki gibi homojen olmali iste. Siz hasta olmadan da boyleydi diyorsunuz ya iste sizde hastalik baslamis ama hafif oldugu icin farketmemissiniz. Benim 3 yili askin suredir tek belirtim bu pihti parcalari ve nadiren gece yatmadan once idrardan sonra az az yine yapmamdi. Ama simdi oenia agrisi, batmasi, perine agrisi ve yanma, bosaldiktan sonra peniste yanma gibi bir cok sorun yasiyorum ve prostatta kireclenme cikti
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

social yazdı:Fotografta sol taraftaki gibi homojen olmali iste. Siz hasta olmadan da boyleydi diyorsunuz ya iste sizde hastalik baslamis ama hafif oldugu icin farketmemissiniz. Benim 3 yili askin suredir tek belirtim bu pihti parcalari ve nadiren gece yatmadan once idrardan sonra az az yine yapmamdi. Ama simdi oenia agrisi, batmasi, perine agrisi ve yanma, bosaldiktan sonra peniste yanma gibi bir cok sorun yasiyorum ve prostatta kireclenme cikti
Pıhtı konusunda emin misin dostum
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Gitmediğim doktor kalmadı spermin sarı koyu renkde ve pıhtılı gelmesi jölemsi gibi ele alınca un gibi ufalanıyor seminel vezikülerle alakalı ama hiç bir doktordan sonuç alamadım
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Bu prostat sivisi gelirken yaka yaka gelmesi olayini ben de yasadim iki uc kez. Dehset bir yanma, biber gibi resmen. Bu sanirim enfeksiyondan kaynakli. Ya da o vakit prostat sis oldugu icin gekmekte zorlandigi icin ya da kasilma oldugu icin o sekilee hissettiriyor. Ben bunu ayirt edici ozellik olarak doktora sormustum. O da rahat gelmesi gerekiyor demisti ama tam olarak kesin yorum yapmamisti. Yani yaka yaka geldi cunku su an kas spazmin var ya da su an yuksek enfeksiyon var ya da su an inflamasyon var o yuzden oluyor gibisinden bir yorumda bulunamadi.
social

Mesaj gönderen social »

wolfpack yazdı:

Bu prostat sivisi gelirken yaka yaka gelmesi olayini ben de yasadim iki uc kez. Dehset bir yanma, biber gibi resmen. Bu sanirim enfeksiyondan kaynakli. Ya da o vakit prostat sis oldugu icin gekmekte zorlandigi icin ya da kasilma oldugu icin o sekilee hissettiriyor. Ben bunu ayirt edici ozellik olarak doktora sormustum. O da rahat gelmesi gerekiyor demisti ama tam olarak kesin yorum yapmamisti. Yani yaka yaka geldi cunku su an kas spazmin var ya da su an yuksek enfeksiyon var ya da su an inflamasyon var o yuzden oluyor gibisinden bir yorumda bulunamadi.
Forumdaki arkadaslar yakarak geliyorsa enfeksiyon vardir dediler. Aynen dediginiz gibi biberli gibi acayip bir aciyla yakarak geldi. Sonrasinda bende surekli diskilama varmia hissi basladi. 8-9 gun surdu ama cok kotu bir his. Rektumda birseyden suphelenip kolonoskopi bile yaptirdim. Neyse simdi rahatim, bitki caylarina basladim oda prostatit belirtilerini gecirdi cok sukur. Bir tek pihti sorunum kaldi.
social

Mesaj gönderen social »

BruceLee yazdı:
social yazdı:Fotografta sol taraftaki gibi homojen olmali iste. Siz hasta olmadan da boyleydi diyorsunuz ya iste sizde hastalik baslamis ama hafif oldugu icin farketmemissiniz. Benim 3 yili askin suredir tek belirtim bu pihti parcalari ve nadiren gece yatmadan once idrardan sonra az az yine yapmamdi. Ama simdi oenia agrisi, batmasi, perine agrisi ve yanma, bosaldiktan sonra peniste yanma gibi bir cok sorun yasiyorum ve prostatta kireclenme cikti
Pıhtı konusunda emin misin dostum
Kadir beyin bir yazisinda okumustum. Prostat kanallari tikandigi icin ordan gecemeyen sivinin birikip pihtilastigini aonra ejekulasyonla atildigini yazmisti. Benim bu pihtilar 3 yildir var, daha onceden boyle birseyim yoktu.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Çözümü tedavisi nedir bunun yollardır tedavisini çözümünü arıyorum
social

Mesaj gönderen social »

smm2804 yazdı:Çözümü tedavisi nedir bunun yollardır tedavisini çözümünü arıyorum
Daha once pıhtılı sperm yenı basladıgı dönemde, adını hatırlamadıgım 6 adet ıgne oldum, baska antıbıyotıklerde kullandım ama hiç bir fayda görmedim.
Sanırım kortizon iyi geliyormuş bagışıklık sistemini baskıladıgı için, ilerleyen zamanda deneyecegim hapını aldım.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Prostat masajı ile % 80 gelmiştim daha önceleride hazırlamış oldugum kızılcık suyunuda polenle beraber kullanayım dedim kızılcık suyunun içine iki şeker kaşığı polen katıp içiyorum bana çok iyi gelmeye başladı 1 aydır kullanıyorum sperm deki sarılık yok gibi ağrı desen aklıma bile gelmiyor unuttum gibi belki bu hastalığı benden daha ağır geçiren olmamıştır dile kolay 30 sene hiç bir antibiyotik fayda etmiyor iki senedir biraz rahattım masaj sayesinde psikoloji çok önemli kötü düşünceleri aklından çıkaracaksın zaten belirli bir süre sonra hastalıkla yaşamaya alışıyorsun bazen ağrın olmuyor bazen oluyor ama kafanı oraya takmiyacaksin bağışıklığını güçlü tutacaksın ağrıdığı zaman bol yürüyeceksin egzersiz yapacaksın bu hastalıktan korkmayın öldürmüyor kanser yapmıyor olsa bana olurdu fazla ağrı kesici kullanmayacaksın agri kesiciler böbreklerin düşmanı zorda kalmadıkça uzun süre kullanmayın
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Orhanbasak yazdı:Prostat masajı ile % 80 gelmiştim daha önceleride hazırlamış oldugum kızılcık suyunuda polenle beraber kullanayım dedim kızılcık suyunun içine iki şeker kaşığı polen katıp içiyorum bana çok iyi gelmeye başladı 1 aydır kullanıyorum sperm deki sarılık yok gibi ağrı desen aklıma bile gelmiyor unuttum gibi belki bu hastalığı benden daha ağır geçiren olmamıştır dile kolay 30 sene hiç bir antibiyotik fayda etmiyor iki senedir biraz rahattım masaj sayesinde psikoloji çok önemli kötü düşünceleri aklından çıkaracaksın zaten belirli bir süre sonra hastalıkla yaşamaya alışıyorsun bazen ağrın olmuyor bazen oluyor ama kafanı oraya takmiyacaksin bağışıklığını güçlü tutacaksın ağrıdığı zaman bol yürüyeceksin egzersiz yapacaksın bu hastalıktan korkmayın öldürmüyor kanser yapmıyor olsa bana olurdu fazla ağrı kesici kullanmayacaksın agri kesiciler böbreklerin düşmanı zorda kalmadıkça uzun süre kullanmayın
Dile kolay be Orhan abi 30 sene... Abi özel olmayacaksa nasıl başladı bu bela ne tedaviler aldın. Bakteri üredimi. Biz yeni hastara anlatsan
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:
Orhanbasak yazdı:Prostat masajı ile % 80 gelmiştim daha önceleride hazırlamış oldugum kızılcık suyunuda polenle beraber kullanayım dedim kızılcık suyunun içine iki şeker kaşığı polen katıp içiyorum bana çok iyi gelmeye başladı 1 aydır kullanıyorum sperm deki sarılık yok gibi ağrı desen aklıma bile gelmiyor unuttum gibi belki bu hastalığı benden daha ağır geçiren olmamıştır dile kolay 30 sene hiç bir antibiyotik fayda etmiyor iki senedir biraz rahattım masaj sayesinde psikoloji çok önemli kötü düşünceleri aklından çıkaracaksın zaten belirli bir süre sonra hastalıkla yaşamaya alışıyorsun bazen ağrın olmuyor bazen oluyor ama kafanı oraya takmiyacaksin bağışıklığını güçlü tutacaksın ağrıdığı zaman bol yürüyeceksin egzersiz yapacaksın bu hastalıktan korkmayın öldürmüyor kanser yapmıyor olsa bana olurdu fazla ağrı kesici kullanmayacaksın agri kesiciler böbreklerin düşmanı zorda kalmadıkça uzun süre kullanmayın
Dile kolay be Orhan abi 30 sene... Abi özel olmayacaksa nasıl başladı bu bela ne tedaviler aldın. Bakteri üredimi. Biz yeni hastara anlatsan
Orhan abimi bende takip ediyorum. 30 yıl ceken birine göre çok pozitif cok olumlu bakıyor. Tüm yazılarını okudum. Hüseyin ve Mesut hocadan tedavi aldığını biliyorum. Bende sormaya cekindim. Nasıl başladı Orhan abim. 30 yılda hic ara vermedi mi? Ameliyat gibi yöntemleri hiç düşündünüz mü?