Bende prostatit varmi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Enver01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Bende prostatit varmi?

Mesaj gönderen Enver01 »

Bosaldiktca mide bulantisi ic bunalim ve karin agrisi yasiyorum. Normalde busalmadiktca sadece sik idrar ve karin kasilma bellirtisi var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Bende prostatit varmi?

Mesaj gönderen kadir »

Enver01 yazdı:Bosaldiktca mide bulantisi ic bunalim ve karin agrisi yasiyorum. Normalde busalmadiktca sadece sik idrar ve karin kasilma bellirtisi var.
Prostatit olmanızi gerektiren bir durum yaşadınızmi? Tanı ıcin bir ürologa basvurdunuzmu?
Enver01

Mesaj gönderen Enver01 »

kadir yazdı:
Enver01 yazdı:Bosaldiktca mide bulantisi ic bunalim ve karin agrisi yasiyorum. Normalde busalmadiktca sadece sik idrar ve karin kasilma bellirtisi var.
Prostatit olmanızi gerektiren bir durum yaşadınızmi? Tanı ıcin bir ürologa basvurdunuzmu?
Sadece parmak controllu yaptilar ve hep antibiotiek verdiler gitigimde doktor kronik prostatit dedi ama ne lokosit e baktilar ne bulanti semptoma. Kanitsiz bir tani koydu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Enver01 yazdı:
kadir yazdı:
Sadece parmak controllu yaptilar ve hep antibiotiek verdiler gitigimde doktor kronik prostatit dedi ama ne lokosit e baktilar ne bulanti semptoma. Kanitsiz bir tani koydu.
Prostat sivisi ve idrardan lokosit sayımi, kültür ve antibiograma baktirmaniz gerekir kesin tanı için...İYE de olabilirsiniz bir ihtimal.
Güvensiz Cinsel öykünüz oldumu?
Enver01

Mesaj gönderen Enver01 »

kadir yazdı:
Enver01 yazdı:
kadir yazdı: Prostatit olmanızi gerektiren bir durum yaşadınızmi? Tanı ıcin bir ürologa basvurdunuzmu?
Prostat sivisi ve idrardan lokosit sayımi, kültür ve antibiograma baktirmaniz gerekir kesin tanı için...İYE de olabilirsiniz bir ihtimal.
Sertelme bozuklugu fazla yok sadece bosalma zamani kendim ayarliyabiliyorum. Uzundur veya kisadir. Hem uzun hem kisa ayni bellirtiler geliyor. Uzun dedigim 20 dakika ustu.
Enver01

Mesaj gönderen Enver01 »

onur2424 yazdı:
Enver01 yazdı:
kadir yazdı: Prostat sivisi ve idrardan lokosit sayımi, kültür ve antibiograma baktirmaniz gerekir kesin tanı için...İYE de olabilirsiniz bir ihtimal.
Sertelme bozuklugu fazla yok sadece bosalma zamani kendim ayarliyabiliyorum. Uzundur veya kisadir. Hem uzun hem kisa ayni bellirtiler geliyor. Uzun dedigim 20 dakika ustu.
Hocam kadir abi riskli bir cinsellik yasadiniz mi diye soruyor
Hyr yasamadim