Yeni tanı aldım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Tboy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Yeni tanı aldım

Mesaj gönderen Tboy »

Arkadaşlar merhaba, 2 aylık bir hikayem var. Bulaş yoluyla başladı sanırım akıntı yanma idrardan sonra vb durumlar. Çeşitli doktorlar gezdim antibiyotik kullandım ama yanma ve akıntı geçmiyor. En son dün Zafer hocaya muayene oldum prostat sıvısında sayılamayacak kadar lökosit var dedi. Genta klindan biteral verdi. Moralim baya kötü paylaşmak istedim. Kadir bey özellikle sizden tavsiye beklerim. Teşekkürler.
Serkan

Re: Yeni tanı aldım

Mesaj gönderen Serkan »

Merhaba geçmiş olsun. Zafer beyin tedavisine sağdık kalıp lökesiti sıfırlayın. Zafer hoca yapmıyor siz bir labaratuara Kültür / Antibiyogram ve Psr yaptırın. Patojeni bulun. Çok fazla forum okumak hem sizi saçma sapan yollardan koruyor. Hem doğru tedaviye yönlendiriyor. Ama psikolojiyide bozuyor. Bir çok iyileşen var umarım bu listeye bizde katılırız
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Prostat sıvısını aldırıp dediklerinizi yaptırabileceğim neresi var İstanbul’da. Kafam çok karışık gerçekten.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Çok geçmiş olsun. Zafer hocayı sevmem ama ilk planda lökesit düşmeli. Çok iyileşen var bizde iyileşeceğiz Üzülme hocam
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Serkan yazdı:Merhaba geçmiş olsun. Zafer beyin tedavisine sağdık kalıp lökesiti sıfırlayın. Zafer hoca yapmıyor siz bir labaratuara Kültür / Antibiyogram ve Psr yaptırın. Patojeni bulun. Çok fazla forum okumak hem sizi saçma sapan yollardan koruyor. Hem doğru tedaviye yönlendiriyor. Ama psikolojiyide bozuyor. Bir çok iyileşen var umarım bu listeye bizde katılırız
İstanbulda düzen yada gelişim var ikisinden birine gideceğiz. Bende henüz yaptırmadım. Hem istanbulda olmamam hemde Zafer hocanın bu konuda direnişi sebebiyle. Kadıköyde basri hocadan sıvı aldırip kadıköy düzene veriyolar duyduğum kadarıyla. Ben haftaya Cüneyt Sevinç hocaya gideceğim onun yönlendirmesiyle yaptıracağım.
odysiea87

Kardeş semtomlar neler?
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Serkan yazdı:
Serkan yazdı:Merhaba geçmiş olsun. Zafer beyin tedavisine sağdık kalıp lökesiti sıfırlayın. Zafer hoca yapmıyor siz bir labaratuara Kültür / Antibiyogram ve Psr yaptırın. Patojeni bulun. Çok fazla forum okumak hem sizi saçma sapan yollardan koruyor. Hem doğru tedaviye yönlendiriyor. Ama psikolojiyide bozuyor. Bir çok iyileşen var umarım bu listeye bizde katılırız
İstanbulda düzen yada gelişim var ikisinden birine gideceğiz. Bende henüz yaptırmadım. Hem istanbulda olmamam hemde Zafer hocanın bu konuda direnişi sebebiyle. Kadıköyde basri hocadan sıvı aldırip kadıköy düzene veriyolar duyduğum kadarıyla. Ben haftaya Cüneyt Sevinç hocaya gideceğim onun yönlendirmesiyle yaptıracağım.
Teşekkürler size de geçmiş olsun süreç hakkında bilgilendirirseniz sevinirim gittikten sonra.
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

odysiea87 yazdı:Kardeş semtomlar neler?
Bende yanma ve makat ağrı çok idrar sonrası ve boşalma sonrası.
odysiea87

Tboy yazdı:
odysiea87 yazdı:Kardeş semtomlar neler?
Bende yanma ve makat ağrı çok idrar sonrası ve boşalma sonrası.
Kardeşim lokesit düsunce Zafer iyileştin diye bırakiyor. Ama semptomlar geçmiyor. Ben masaj yaptırdım çok cok iyi geldi. İltihabı akıtmak iyi oluyor. Artık inanmaya başladım. İyileşeceğime. Gümüssuyu ictim sıfır. Yakı otu ictim biraz fayda gördüm. Karabas melisa karışımından fayda görmedim. Antibiyotikler bağırsağı bozuyor. Kabizlik olunca ne alakaysa semptomlar artiyor. Probiyotik tavsiye ederim Kadir abinin önerdiği takviyelere başladim. Alfalipolikasit,bromelain,b12,cinko,e vitamini omega3 polen 4 ay kullanacağım bunlari
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Ben de anlamadım herkes birşey söylüyor paylaşıyor iyileşen var iyileşmeyen var baya kötüyüm ruhen neye inanacağım bilmiyorum
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Tboy yazdı:Ben de anlamadım herkes birşey söylüyor paylaşıyor iyileşen var iyileşmeyen var baya kötüyüm ruhen neye inanacağım bilmiyorum
Elbette zor. Hepimiz bu durumdayız.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Bana kızılcık suyu çok iyi geldi denemenizi tavsiye ederim birde psikolojini sağlam tut psikolojik olarak sıkıntılı olursan iyileşmen uzun sürer kafana takma rahat ol
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

nonwoven yazdı:Ben neler neler yaşadım, moralini bozma. Bir şekilde hastalık bir seviyeye zaten geliyor. Ki geçecek de zaten ümitsizliğe kapılma. Evden çıkmayacak kadar psikolojimi bozdum değdi mi hayır. Şuan %100 iyi de değilim penis ağrım var ereksiyon git gelli geçiyor ama düzelecek yani. Kültür antibiyogram ile patojeni bulmak sanılan kadar kolay değil arkadaşlar. İstediğin kadar yaptır, lökosit odaklı tedaviyi dene bir başta onu cebine koy. Ondan sonra kültür mü yaptırırsın ne yaptırırsan yaptır tavsiyem. Zafer hoca kültüre inanmamakta bir bakıma haklı adam kendi kendine diyor ki patojen varsa da bulacaklar mı sanki diyor. Düşünsene %100 çalışan bir test olsa Zafer hoca neden yapmasın? İyileştiği hastalarına hasta ekler.

Moralini bozma. Vücudunu stres altında çalıştırmak her şeyi etkiler. Bağırsak, beyin, göz, kulak, kalp, kaslar ben hepsinde ayrı ayrı sorun yaşadım temeli hep stres. Kendini tüketme. Geçmeme gibi bir ihtimal yok diye düşünüyorum da geçmese bile stres altında kalarak zaten çözemeyeceksin öyle düşün. Rahatla ve doğal yollardan artı Kadir abinin takviyelerinden mutlaka dene.

Saygılar.
Çok teşekkür ederim haklısınız mutlaka ama başlarda zor. Takviyeler dediğiniz nedir forumu çok okuyamadım daha
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

nonwoven yazdı:Ben neler neler yaşadım, moralini bozma. Bir şekilde hastalık bir seviyeye zaten geliyor. Ki geçecek de zaten ümitsizliğe kapılma. Evden çıkmayacak kadar psikolojimi bozdum değdi mi hayır. Şuan %100 iyi de değilim penis ağrım var ereksiyon git gelli geçiyor ama düzelecek yani. Kültür antibiyogram ile patojeni bulmak sanılan kadar kolay değil arkadaşlar. İstediğin kadar yaptır, lökosit odaklı tedaviyi dene bir başta onu cebine koy. Ondan sonra kültür mü yaptırırsın ne yaptırırsan yaptır tavsiyem. Zafer hoca kültüre inanmamakta bir bakıma haklı adam kendi kendine diyor ki patojen varsa da bulacaklar mı sanki diyor. Düşünsene %100 çalışan bir test olsa Zafer hoca neden yapmasın? İyileştiği hastalarına hasta ekler.

Moralini bozma. Vücudunu stres altında çalıştırmak her şeyi etkiler. Bağırsak, beyin, göz, kulak, kalp, kaslar ben hepsinde ayrı ayrı sorun yaşadım temeli hep stres. Kendini tüketme. Geçmeme gibi bir ihtimal yok diye düşünüyorum da geçmese bile stres altında kalarak zaten çözemeyeceksin öyle düşün. Rahatla ve doğal yollardan artı Kadir abinin takviyelerinden mutlaka dene.

Saygılar.
Çok moral verici bir yazı olmuş elinize gönlünüze sağlık saygılar.
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Çok teşekkür ederim moral oluyorsunuz herkese gerçekten memnun oldum
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Tboy zafer hocada iyileşen çok başta Kadir abi zafer hocanın dediklerine uy moralini bozma psikolojik olarak rahat ol kolay atlatırsın sürekli kafana takma herşeyin başı stres hayatını yaşa takıl eğlen
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Eklemeyi unuttum. İdrar ya da akıntı kültüründe
Staphylococcus epidermidis Adlı bakteri üremişti aöa normal flora elemanı yazıyordu. Üroloji doktoru daha önce gittiğim birşey dememişti. Zafer hocaya göstermedim ben de. Sizce bu nedir? Antibiyogram da yapılmamıştı normal flora yazdığı için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tboy yazdı:Eklemeyi unuttum. İdrar ya da akıntı kültüründe
Staphylococcus epidermidis Adlı bakteri üremişti aöa normal flora elemanı yazıyordu. Üroloji doktoru daha önce gittiğim birşey dememişti. Zafer hocaya göstermedim ben de. Sizce bu nedir? Antibiyogram da yapılmamıştı normal flora yazdığı için
Antibogram yapılmasi gerekir, flora elemani olmasi ciddiye alınmamasını gerektirmiyor. Flora elemanlarıda vücudun derin katmanlarinda koloni oluştururlarsa enfeksiyona sebep olabilirler.
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

Bugün Zafer Oymana ikinci randevum vardı. Yine prostat masajı ile sıvı aldı lökosit 6-7 bulundu. Hoca durumun iyiye gittiğini söyledi. Ancak idrar sonucum çıktı şimdi lökosit 10 görünüyor. Geçen sefer 1 çıkmıştı idrarda. Kafam iyice karıştı
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Tboy yazdı:Bugün Zafer Oymana ikinci randevum vardı. Yine prostat masajı ile sıvı aldı lökosit 6-7 bulundu. Hoca durumun iyiye gittiğini söyledi. Ancak idrar sonucum çıktı şimdi lökosit 10 görünüyor. Geçen sefer 1 çıkmıştı idrarda. Kafam iyice karıştı
semptomlarda iyileşme var mı?
Tboy

Mesaj gönderen Tboy »

yanma ve ağrı devam ediyor
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Tboy yazdı:yanma ve ağrı devam ediyor
Ağrı hangi bölgede