Kültür yaptiricak bi yer

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kültür yaptiricak bi yer

Mesaj gönderen Arap »

Arkadaslar zafer hocaya 4 aydir gidiyorum ne prostat sivisindan kultur nede pcr yapiyo gecistirip duruyor. Verdigi ilaclardan da fayda gormedim acikcasi. İstanbul da avrupa yakasinda lokosit ve kultur bakabilicek doktor onerileriniz varmidir ??
ozdess
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Kültür yaptiricak bi yer

Mesaj gönderen ozdess »

Liv Hospital da dr. Orhan Tanrıverdi yapıyor. Gitmeden sekreterine teyit edebilirsiniz. Numuneyi düzen lanoratuvara kendileri gönderiyor. Lökosit bakmamıştı, pcr yapmıştı. Siz yine de istediklerinizi gitmeden söyleyin, yapacaktır.
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen nemesis21 »

ozdess yazdı:Liv Hospital da dr. Orhan Tanrıverdi yapıyor. Gitmeden sekreterine teyit edebilirsiniz. Numuneyi düzen lanoratuvara kendileri gönderiyor. Lökosit bakmamıştı, pcr yapmıştı. Siz yine de istediklerinizi gitmeden söyleyin, yapacaktır.
rektal tuşe konusunda bilgilimiydi ? Birde fiyat nedir?
ozdess
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozdess »

Prostat masajı yaparak sıvı aldı, ilk kez bu uygulamayı tecrübe ettim. Çok rahat bir şekilde sıvıyı aldı. Daha sonra kontrole gittiğimde beklerken yabancı uyruklu birine de aynı yöntemi yaptığını fark ettim. Sık yaptığı bir şey sanırım. Oradan pcr bakıyor. Ancak Liv pahalı bir hastane, bilginiz olsun. Antibiyogram yapılmadı mesela, iki tür antibiyotik verildi. Pcr ücreti 1250 tl idi, bu uygun bence. Muayene ücreti 1300 tl, ancak ben vermedim. Çünkü gidiş nedenim biyopsi görüşmesiydi, pcr görüşme sırasında gündeme geldi.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Arap yazdı:Arkadaslar zafer hocaya 4 aydir gidiyorum ne prostat sivisindan kultur nede pcr yapiyo gecistirip duruyor. Verdigi ilaclardan da fayda gormedim acikcasi. İstanbul da avrupa yakasinda lokosit ve kultur bakabilicek doktor onerileriniz varmidir ??
Zafer hocayı sevmem ama pcr ve kültürler son derece tutarsız biraz haklı gibi