Boşalma semptomlari coşturuyor

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Boşalma semptomlari coşturuyor

Mesaj gönderen kadir »

karakutu yazdı:Abi benim 5 6 aylik bosalmama gecmisim var dururum her türlü. Hatta muhtemelen bu yuzden prostatit oldum. Ruyalanmalari bile bir anda uyanip tutardim :) . Essek kafam işte. 1 haftalik periyotlar iyi gelmiyor. 2 haftalik periyotta tekrar deneyip gozlemlemelimiyim? Yoksa 1 ay falan durayim mı?
5-6 aylik bosalmama sıkıntı...ruyalanmadada tutmak iyi degil...cünkü meni üretraya kadar geliyor ve üretradaki bakteriyi alıp prostata dogru geri gidiyor...bu zaten tek basına prostatit nedeni olabilir. 1 ay durma ama 15i dene.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

kadir yazdı:
karakutu yazdı:Abi benim 5 6 aylik bosalmama gecmisim var dururum her türlü. Hatta muhtemelen bu yuzden prostatit oldum. Ruyalanmalari bile bir anda uyanip tutardim :) . Essek kafam işte. 1 haftalik periyotlar iyi gelmiyor. 2 haftalik periyotta tekrar deneyip gozlemlemelimiyim? Yoksa 1 ay falan durayim mı?
5-6 aylik bosalmama sıkıntı...ruyalanmadada tutmak iyi degil...cünkü meni üretraya kadar geliyor ve üretradaki bakteriyi alıp prostata dogru geri gidiyor...bu zaten tek basına prostatit nedeni olabilir. 1 ay durma ama 15i dene.

Abi ben hafta da bi rüyada boşalıyorum fakat gün içinde boşalma gibi his oluyor ara ara onu çözemedim boşalsam da oluyor boşalmasam da
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

rmzigrll yazdı:
kadir yazdı:

Abi ben hafta da bi rüyada boşalıyorum fakat gün içinde boşalma gibi his oluyor ara ara onu çözemedim boşalsam da oluyor boşalmasam da
Boşalma hissi prostatit hastalarinda sık olmamakla beraber semptomatik bir belirtidir. Prostatın inflamasyonu pelvik ve sfinkter kaslarını olumsuz etkilediği için bu hissi yaşamanız olası.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Antidepresan kullanmak bana iyi gelmişti. Arada bazı günler yanmalar kendini hissettiriyor yanma olunca işeme hızı da düşüyor antidepresan ın ilk günleri o kadar iyiydim ki yeniden nüksedecek diye korku kapladı içimi fakat son birkaç gündür yine iyiyim. Bugün Zafer hocaya gittim geçen ay 12-14 çıkan lökosit i 1-2 ye düşürmüşüz iltihap tamamen kurumuş. Fakat arada bir semptomlar kendini hissettiriyor Zafer hoca sinir hasarına bağladı olayı. Kadir abi bu sinir hasarı tamamen iyileşip eski halimize dönebiliyor muyuz. Birde hoca rektal tuşe yapınca prostat sıvısı kendiliğinden damlamıyor kamışı sıvazlamak gerekiyor bu pelvik kasların çok kasılı olduğunu mu gösteriyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

jamiryo yazdı:Antidepresan kullanmak bana iyi gelmişti. Arada bazı günler yanmalar kendini hissettiriyor yanma olunca işeme hızı da düşüyor antidepresan ın ilk günleri o kadar iyiydim ki yeniden nüksedecek diye korku kapladı içimi fakat son birkaç gündür yine iyiyim. Bugün Zafer hocaya gittim geçen ay 12-14 çıkan lökosit i 1-2 ye düşürmüşüz iltihap tamamen kurumuş. Fakat arada bir semptomlar kendini hissettiriyor Zafer hoca sinir hasarına bağladı olayı. Kadir abi bu sinir hasarı tamamen iyileşip eski halimize dönebiliyor muyuz. Birde hoca rektal tuşe yapınca prostat sıvısı kendiliğinden damlamıyor kamışı sıvazlamak gerekiyor bu pelvik kasların çok kasılı olduğunu mu gösteriyor.
Sinir hasarı veya inflamasyonun iyileşmesi tabiki mümkün..prostat sıvısi bazen kendiliginden damlamayabilir...bu.prostat sıvısınin miktarı ile alakalıdır, yakin zamanda ejeküle olduysaniz sıvı çıkması zorlaşabilir.
karakutu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen karakutu »

Kadir abicim 2 hafta da bozdu be. Yine semptomlar coştu. Neredeyse %80lere gelmiştim. Fakat aynen geri geldi. Abi sana nacizane birkac sorum var. Musait olunca yanitlarsan sevinirim.
1- semptomlarin azalıyor olmasi bizim iyileştiğimize mi işarettir?
2- bosalinca semptomlarin geri geliyor olması lokositimin bakterimin yükseldiğini ve tedaviyi başa sardığını mı gosterir?
3- lökosit seviyesi kendi kendine düşer mi?
4- ejekule acikca semptom arttiriyorken yinede belli araliklarla boşalmaya devam etmelimiyim? En azindan cinsel birliktelik dışında zorunlulukmuş gibi?
Simdiden teşekkürler..
Atmaca925
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen Atmaca925 »

Aynısı bendede oluyordu. Yanma ve şık idrarın olduğu pik zamanlarda sık boşalmamalı. Ayda bir boşalmalı.
@SELMET adlı eski üyenin yeni hesabı(eski hesabın şifresini unuttum)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

karakutu yazdı:Kadir abicim 2 hafta da bozdu be. Yine semptomlar coştu. Neredeyse %80lere gelmiştim. Fakat aynen geri geldi. Abi sana nacizane birkac sorum var. Musait olunca yanitlarsan sevinirim.
2- bosalinca semptomlarin geri geliyor olması lokositimin bakterimin yükseldiğini ve tedaviyi başa sardığını mı gosterir?
4- ejekule acikca semptom arttiriyorken yinede belli araliklarla boşalmaya devam etmelimiyim? En azindan cinsel birliktelik dışında zorunlulukmuş gibi?
Simdiden teşekkürler..
1. Cevap: Evet.
2.Cevap: Evet biraz öyle.
3.Cevap: Bazen
4. Ejekulasyon semptom arttıriyorsa, olabildigince rahatsizlik verecek duruma gelmeden ejekule olmali fakat sıklık konusu her bunyeye ve iltihabik duruma göre degisiklik arz eder. Bu sıklığı kendi semptomlariniza göre yöneteceksiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

karakutu yazdı:Kadir abicim 2 hafta da bozdu be. Yine semptomlar coştu. Neredeyse %80lere gelmiştim. Fakat aynen geri geldi. Abi sana nacizane birkac sorum var. Musait olunca yanitlarsan sevinirim.
Simdiden teşekkürler..
1. Cevap: Evet.
2.Cevap: Evet biraz öyle.
3.Cevap: Bazen
4. Ejekulasyon semptom arttıriyorsa, olabildigince rahatsizlik verecek duruma gelmeden ejekule olmali fakat sıklık konusu her bunyeye ve iltihabik duruma göre degisiklik arz eder. Bu sıklığı kendi semptomlariniza göre yöneteceksiniz.
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen gokhan57 »

Kadir Abicim mast ile boşalınca idrar hissi vs birden patlıyorsa bakteri artıyor demişsiniz ancak inflamasyon şu dokunun şişmesi daha mantıklı bir durum değil mi? Sonuçta mast akabinde oluyor kaslar vs..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:Kadir Abicim mast ile boşalınca idrar hissi vs birden patlıyorsa bakteri artıyor demişsiniz ancak inflamasyon şu dokunun şişmesi daha mantıklı bir durum değil mi? Sonuçta mast akabinde oluyor kaslar vs..
Enfeksiyon varsa bakteri artısi oluyor...eğer, enfeksiyon yok,inflamasyon var ise, inflamasyonlu bölge ejekulasyondan sonra irrite oluyor şişlik artiyor. Örnegin elinizde bir yara var, bu yaraya bir sekilde darbe aldiniz yara kanamaya başladı siz tekrar mudahale edip yarayı tekrar iyilestirmeye çalısıyorsunuz...başa sariyorsunuz...bunun gibi bir şey.